Android OSXiaomi Mi 11 lite 5G - problém s aktualizací

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
f4kepower
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 07. črc 2021 12:09:04

Xiaomi Mi 11 lite 5G - problém s aktualizací

Příspěvek od f4kepower »

Ahoj,

mám Xiaomi mi 11 lite 5G. Na něm MIUI 12.0.4.0. Dávno vyšlo MIUI 12.5, ale nejde mi aktualizovat.

Když dám co je nového - objeví se hláška Nemáte povolení k přístupu k aktualizaci záznamů. Ujistěte se, že účet ke kterému jste přihlášení má požadovaná oprávnění.

Přitom mám MI účet s full právy.

Je nějaká možnost, jak to updatovat? Přes OTA to nejde. Nemám na výběr v aktualizaci - vybrat aktualizační sobuor. Stáhnout nejnovější balíček nejde.

Jediná možnost fastboot?

Díky.
jackdaws
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: sob 07. pro 2013 15:02:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10.1 Wifi

Re: Xiaomi Mi 11 lite 5G - problém s aktualizací

Příspěvek od jackdaws »

no mam podobny problem ale forum je mrtve ziadne odpovede ...
Avajos
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 03. bře 2023 12:24:44
Bydliště: USA
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Mi 11 lite 5G - problém s aktualizací

Příspěvek od Avajos »

Monkey type is a free online typing practice website that offers a variety of typing tests and games to help improve your typing speed and accuracy. The website offers various typing exercises, including word, sentence, and paragraph typing tests, timed typing races, and typing games.

One of the features of Monkey type is that it provides real-time feedback on your typing performance, including your words per minute (WPM) typing speed and accuracy. It also provides detailed statistics on your typing performance, such as your error rate and typing speed over time, which can help you track your progress and identify areas for improvement.

Overall, Monkey type is an excellent resource for anyone looking to improve their typing skills, whether for personal or professional reasons. With various exercises and games to choose from, you can easily find typing practice that suits your needs and interests.
Odpovědět

Zpět na „Android OS“