Android OSNokia 5.1 bootloop

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
kucis
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 10. črc 2011 11:59:37
Typ mobilu / ROM: Xperia X10i

Nokia 5.1 bootloop

Příspěvek od kucis »

Zdravím všechny, byl by mi někdo ochotný pomoct s bootloopem u Nokia 5.1? Googlil jsem a jediné řešení, pokud tedy není vadná deska je reflash systému. Jedná se teda přesně o model TA-1075 DS2/16, postahoval jsem všechny možné FW, které jsem pro tento model našel. Zkusil jsem instalaci z SD karty, tam to vždycky skončí u "verification failed". Zkusil jsem flash přes SP FlashTool skrze "fastboot mode", tak to skončí chybou nepodporujícího chipsetu, přitom MTK sedí, teda nejsem si úplně jist jestli hraje nějak moc vekou roli když u FW je vždy psáno MT6750, v SPFT taky MT6750, ale mobil jako takový podle specifikace má MT6755S. A zkusil jsem OSTLA přes "download mode", tam to projde přes první bod a skončí u získávání ID a vyskočí chybová hláška s prázdným řádkem. Co se týče ovladačů, nainstaloval jsem jak balíček, který byl přiložen u SPFT, tak ovladače pro Nokia, ve správci zařízení, když necháme telefon loopovat, tak se mi objeví jako "ADB android", když jsem v download módu, tak se hlásí jako "ADB fastboot". Windows 11pro, děkuji za jakoukoliv radu.
Odpovědět

Zpět na „Android OS“