Android OSProblémy se samorestartem

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Problémy se samorestartem

Příspěvek od ramon.dexter » úte 23. lis 2010 10:23:24

Ahoj, úplně přesně mě nenapadá kam to přesně vloýit, tak to vkládám sem do OS. Zároveň chci aby to bylo na očích.
Problém je následující: potom co vyšlo Froyo s jeho metodou apps2sd jsem na tuhle metodu přešel. Na kartěy jsem zrušil ext partici a aplikace házel na kartu do fat oddílu tak jak mi to systém umožňoval. Ale narazil jsem na jeden dost podstatný problém - nemohl jsem používat žádnou navigaci. Každá po spuštění a zhruba 5 minutách navigování skončila shozením celýho OS tak, že musel znova bootovat. Dělala mi to google navigace, Navigon i Sygic Aura.
Teď jsem nahodil poslední MIUI a kvůli místu na aplikace jsem zase vytvořil na kartě ext oddíl. Instalaci mám nastavenou tak aby se všechno iínstalovalo do vnitřní paměti telefonu, tedy na ten ext oddíl. Před chvilkou jsem dojel domů s Aurou, nepadla.
Bohužel mě nenapadlo vyzkoušt na to na Froyo s tím že navigaci nacpu natvrdo do vnitřní paměti. To jediný mě nenapadlo.

Proto se ptám: chová se to někomu podobně? Tedy Froyo ROM bez apps2ext s navigací na kartě? Nebo alespoň setkal se někdo s podobným chováním?

...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

007ToMMaS
Robot
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy se samorestartem

Příspěvek od 007ToMMaS » úte 23. lis 2010 16:03:30

za prvé.... Froyo teda ak to je org. upgrade nepotrebuje ext odiel..... čiže nemusíš rozdelovať....
za druhé... appSD je na to že aby sa aplikácie inštalovali na SD kartu..... a ty tým že inštaluješ všetko do pamäti telefonu mu to nemusí prospievať... napr tak zabereš všetkú volnú pamäť.... a keď bude niaka aplikácia chceť využiť pamäť telefónu tak ju nebude môsť využiť.....
za tretie... navigáciu musíš mať nainštalovaný to určite dobre vieš.... a mapy atď by si mal mať na pamätovke...

Odpovědět

Zpět na „Android OS“