Android OSaktualizace androidu

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
xperiaX10miniPRO
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SE xperia X10 mini PRO
Tablet: vodafone smart tab 10
Rom: 3.2

aktualizace androidu

Příspěvek od xperiaX10miniPRO » ned 26. pro 2010 16:43:36

Ahoj. Mam xperii X10 mini PRO a chci ji aktualizovat na 2.1 a nevim jak. Neslo mi to kdyz sem to skousel pres nastaveni a automaticke obnoven sowtwaeru a stahovalo se mi to tak 20 minut a nic. Stale mam 1.6 :((( mimochodem jak si mam zalohovat data ktere nechci ztratit? A smayou se mi data ze simkarty? Dikz.

Ps:hledal sem ale nenasel sem to.......

Sony Ericsson Xperia X10 mini Pro- jeho sláva již pominula
Smart Tab10 (2x1.2Ghz, 1gb ram, v benchmarku porazil tablety samsungu :P )

budvajs
Robot
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3

Re: aktualizace androidu

Příspěvek od budvajs » ned 26. pro 2010 17:47:52

stahoval jsi pres wifi klasicky pre Over the Air?o veci na sim neprijdes,ani o data.
wipe pri prechodu je doporuceny,ale ne nutny.ja osobne bych ho udelal,o kontakty na sim neprijdes ani tak a kontakty z telefonu lze exportovat na SD v jejich nastaveni.

@telefon    

Autor tohoto vlákna
xperiaX10miniPRO
Nové Androidě

Příspěvek od xperiaX10miniPRO » ned 26. pro 2010 18:24:26

Pocky takze na aktualizaci musim mit nejakou aplikaci? Ja to stahoval psoste jak se mi ukazalo stahnout aktualizaci a pao to nabehlo pak to neco nacitalo a potom se nic nestalo asi jsem blb

vai
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: S7

Příspěvek od vai » ned 26. pro 2010 23:36:09

Aktualizovat na 2.1 musíš přes PC (SEUS nebo PC Companion) a kabel! Z mobilu přes WIFI to nejde! :roll: O všechna data v mobilu přijdeš, včetně kontaktů, takže zazálohuj. Pouze to co je na kartě zůstane.

Autor tohoto vlákna
xperiaX10miniPRO
Nové Androidě

Příspěvek od xperiaX10miniPRO » pon 27. pro 2010 11:08:20

Toto sem potreboval vedet :D tak dik

michell30
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: xperia x10 mini pro

Příspěvek od michell30 » stř 05. led 2011 20:03:32

Prosím o pomoc. Chci si taky aktualizovat Android. Přišlo mi upozornění na telefon, že je k dispozici nový software. Data mám zazálohovaný. Postupuju přesně dle pokynu PC Companion a nejde to a nejde to. Poslední krok je - podržte tlačítko zpět a zároveň připojte USB kabel k telefonu. Držim a držim a nic se neděje..... :oops: možná dělám nějakou primitivní chybu nevim, jsem začátečník :DD
Díky za rady
Jo mám xperii x10 mini pro

Kermange
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SE Xperia X10 mini pro [2.1]

Příspěvek od Kermange » stř 05. led 2011 20:29:33

Ahoj, to je divné, protože většinou to šlape bez problémů, jenom mě napadá:
1.) jestli máš baterku nabitou více jak 50%, protože jinak k uprgadu nedoje.
2.) jestli dodržuješ postup, že připojíš k počítači mobil, spustíš PC Companion, potvrdíš upgrade a pak naskočí obrazovka s obrázky, vytáhneš USB kabel z počítače i z mobilu, vypneš telefon (!! a počkáš tak 5 vteřin!!), poté zapojíš USB kabel !POUZE! do počítače, stiskneš tlačítko zpět, držíš tlačítko zpět a držíš ho do té doby, dokud nezastrčíš USB kabel taky do telefonu, poté pustíš tlačítko zpět a začne svítit LED dioda zeleně a proběhne instalace...

P.S. Nejdůležitější je, aby byla baterka nabitá více jak 50%, jinak upgrade neproběhne!!
Kdyby to pořád nešlo, tak tady napiš znova, u kterého kroku se to zasekne ;-)
Naposledy upravil(a) Kermange dne stř 05. led 2011 20:34:21, celkem upraveno 1 x.

vai
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: S7

Příspěvek od vai » stř 05. led 2011 20:33:36

Zkus to přes Sony Ericsson Update Service, ke stažení zde: http://www.sonyericsson.com/cws/support ... c=cz&lc=cs

michell30
Nové Androidě

Příspěvek od michell30 » stř 05. led 2011 20:39:45

baterku nabitou mám, přes ten instalační program jsem to taky zkoušela. no jdu to zkusit znovu, dle přiloženého návodu :D

michell30
Nové Androidě

Příspěvek od michell30 » stř 05. led 2011 20:53:00

tak jsem udělala opravdu vše přesně podle popisu a nic :x :x když pustím tlačítko zpět po zapojení kabelu do telefonu, rozsvítilo se zelený světýlko a telefon naskočil, chtěl PIN a choval se jako když standartně připojim tel. k PC. a nic se neděje :oops: naskočila ta obrazovka PC Companion s obrázkama k instalaci.

Kermange
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SE Xperia X10 mini pro [2.1]

Příspěvek od Kermange » stř 05. led 2011 21:06:51

A když ti naskočí ta tabulka s obrázkama k instalaci v PC Companion, tak když vytahuješ ten kabel z telefonu a z počítače, zkus 2 možnosti: odpoj nejdřív telefon bezpečně pomocí tlačítka odpojit USB na telefonu, pak vypoj kabel a zkus nainstalovat, pokud opět nepůjde, tak zkus jenom vytáhnout kabel a na tlačítko odpojit USB neklikej ;-)
Můžu se ještě zeptat, kdes ten telefon koupila? U Vodafonu nebo jinde?

David075
Nové Androidě

Příspěvek od David075 » čtv 06. led 2011 0:07:07

Ahoj :) Mám Samsung galaxy 3 ( 5800 ) a chci si aktualizovat android na 2.2 a nevím jak :D Prosím o pomoc dík moc :D

michell30
Nové Androidě

Příspěvek od michell30 » pát 07. led 2011 20:22:31

Tak to ještě zkusim, teď na to nemám čas... :( telefon jsem dostala, tak jsem uhodila na manžela a koupil ho v int. obchodě. Mám i záručák, myslím, že to by mělo být O.K. Už mě napadlo, jestli to neni nějaký šmejd z ciziny...

skytka
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Příspěvek od skytka » sob 08. led 2011 10:46:14

michell30 píše:tak jsem udělala opravdu vše přesně podle popisu a nic :x :x když pustím tlačítko zpět po zapojení kabelu do telefonu, rozsvítilo se zelený světýlko a telefon naskočil, chtěl PIN a choval se jako když standartně připojim tel. k PC. a nic se neděje :oops: naskočila ta obrazovka PC Companion s obrázkama k instalaci.
Mám ten samej problém...včera jsem u toho seděla do noci a nevymyslela jsem nic...zkusim to asi ještě přes jeden odkaz, ale obávam se, že dopadnu stejně - po rozsvícení led kontrolky se za chvíli telefon normálně zapne...nevim, kde je problém, dělam to přesně tak, jak to tu je popsáno, na to si dávam hodně velkej pozor a nic :/ ještě to zkusim přes jinej počítač, ale řekla bych, že pes bude zakopanej jinde, kdyby někdo věděl kde, tak hned prosím hlašte...

Pather
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Xperia X10

Příspěvek od Pather » sob 08. led 2011 10:56:21

Kermange píše:Ahoj, to je divné, protože většinou to šlape bez problémů, jenom mě napadá:
1.) jestli máš baterku nabitou více jak 50%, protože jinak k uprgadu nedoje.
2.) jestli dodržuješ postup, že připojíš k počítači mobil, spustíš PC Companion, potvrdíš upgrade a pak naskočí obrazovka s obrázky, vytáhneš USB kabel z počítače i z mobilu, vypneš telefon (!! a počkáš tak 5 vteřin!!), poté zapojíš USB kabel !POUZE! do počítače, stiskneš tlačítko zpět, držíš tlačítko zpět a držíš ho do té doby, dokud nezastrčíš USB kabel taky do telefonu, poté pustíš tlačítko zpět a začne svítit LED dioda zeleně a proběhne instalace...

P.S. Nejdůležitější je, aby byla baterka nabitá více jak 50%, jinak upgrade neproběhne!!
Kdyby to pořád nešlo, tak tady napiš znova, u kterého kroku se to zasekne ;-)
mockrát díky za tvůj postup, z návodu na PC companion jsem to nepochopil úplně přesně. Druhá věc je, že u telefonu Xperia X10
je držet tlačítko zpět a zároveň vsunout USB do telefonu skoro nadlidský výkon (krytka na USB vstup neuvěřitelně překáží a schází třetí ruka :-D )

po malém souboji s krytkou probíhá aktualizace, takže ještě jednou dík :)

skytka
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Příspěvek od skytka » sob 08. led 2011 11:29:43

tak mně se taky nakonec zadařilo, díky odkazu vloženým vaiem... :) možná je chyba v tom, že tady mi to rovnou psalo, že to tlačítko zpět mam pořád držet, dokud si počítač sám neřekl, ne pustit ho chvíli po rozsvícení led kontrolky... :) tak jako tak, díky bohu! :)

michell30
Nové Androidě

Příspěvek od michell30 » stř 12. led 2011 13:44:51

Prostě mi to aktualizace nejde!!!! :oops: :oops: :oops: Už jsem vyzkoušela fakt všechno a pokaždý když znova připojim telefon k počítači a držim tlačítko zpět naskočí mi, že byl rozpoznán telefon a najede mi PC Companion a vše se tváří, že jsem normálně připojila telefon k PC.

krtek23
Nové Androidě

Příspěvek od krtek23 » sob 02. dub 2011 13:05:44

Ahoj, pokouším se instalovat přes pc novou verzi androidu na 2.1, ale ať dělám co dělám, skončím v tabulce u aktualizace softwaru u záložky "připravit", kde odpojím telefon, kabel od počítače, vypnu telefon, zapnu, vložím kabel k počítači, podržím tlačítko zpět na telefonu, připojím kabel, dioda svítí zeleně a mě se zobrazí tabulka na telefonu "připojit telefon", klepnu na to a bohužel se žádná aktualizace neděje. Prostě se ke kroku 3. aktualizovat nedostanu.
Vůbec netuším, co dělám špatně. Mohl by mi někdo pomoct. Začínám být z toho hotová :evil: Předem díky

Odpovědět

Zpět na „Android OS“