DefyAndroid 4.3

Motorola
wreck
Stálý androiďák
Příspěvky: 51
Registrován: stř 04. led 2012 20:53:36
Typ mobilu / ROM: Motorola Defy+
Rom: JB CM10 4.1.2

Re: Android 4.3

Příspěvek od wreck »

nedávno jsem nainstaloval toto https://play.google.com/store/apps/deta ... llrecorder a zatím funguje tak jak má, já i protistrana zaznamenáno čistě a zřetelně
piket píše:ROMka 10.2-20131030-NIGHTLY http://defy.bytekiste.de/cm10.2-nightly ... -mb526.zip je zatím bezkonkurenčně nejlepší co jsem zkoušel. A že jsem jich panečku zkusil...Už je vyřešen problém s uvolňováním paměti, kdy se mobil po několika dnech zpomaloval a zpomaloval. Ovšem problém s BT trvá pořád. To řeší až nový kernel 3.08. S tím bych, ale raději počkal. Je tam problém s instalací a wifi.
Pokud budete instalovat tu 10.2-20131030 doporučuji před instalací v bootmenu převést cache partitions na ext4. Poté v TWRP provést wipe všeho (kromě karty:) a použít minimal gapps http://d-h.st/zJf. Minimal proto, že naše Motorola má málo vnitřní paměti. Pokud chcete stabilní mobil, tak data neobnovujte ze zálohy, ale začněte s mobilem pracovat na "zelené louce"

zkusil jsem taky tuhle ROM a rozhodně nejsem tak nadšenej. Zlobí wifi a dost často se telefon buď "jen" restartuje nebo vypne a jde zapnout až po vyjmutí baterie. Taky se stává že jdu večer spát s baterií na 60% a ráno vstanu, telefon vypnutej a baterie vycucaná

EDIT by pRo_lama:
Nepíš dva a viac príspevkov za sebou, od toho máš tlačítko "Upraviť"! Prečítaj si prosím Ťa pravidlá fóra a dodržuj ich!
siki.tom
Stálý androiďák
Příspěvky: 200
Registrován: ned 26. srp 2012 12:58:08
Typ mobilu / ROM: Motorola Defy 4.4. Haier W910 4.1.2 a JIAYU G3T
Rom: CM10.2 (Defy)

Re: Android 4.3

Příspěvek od siki.tom »

Mám stejnou zkušenost. Jak s restarty, tak s vypínáním, taky musím vytáhnout baterku. Baterka jde skokově do kytek, ale mám ji skoro 3 roky, tak těžko hodnotit.

Nemělo by to nahrávání hovorů být někde v systému?

@telefon    
wreck
Stálý androiďák
Příspěvky: 51
Registrován: stř 04. led 2012 20:53:36
Typ mobilu / ROM: Motorola Defy+
Rom: JB CM10 4.1.2

Re: Android 4.3

Příspěvek od wreck »

jo, vim že to nahrávání bylo v nastavení hovorů tušim, ale teď jsem ho tam taky nikde nenašel
siki.tom
Stálý androiďák
Příspěvky: 200
Registrován: ned 26. srp 2012 12:58:08
Typ mobilu / ROM: Motorola Defy 4.4. Haier W910 4.1.2 a JIAYU G3T
Rom: CM10.2 (Defy)

Re: Android 4.3

Příspěvek od siki.tom »

Na XDA je v popisu psané Call Recording, ale taky jsem to zatím nenašel.

Včera jsem vytáhl telefon z nabíječky, za chvíli byl vypnutý, tak ho zapnu, baterka 4%, pak nula, vypne se to. Dám do nabíječky, zapnu a všechny data všech aplikací, účty, všechno smazáno. Jen všechny aplikace zůstaly.
Uživatelský avatar
vikimaus
Stálý androiďák
Příspěvky: 195
Registrován: sob 25. srp 2012 22:30:20
Typ mobilu / ROM: MOTOROLA Defy+
Tablet: SAMSUNG galaxi tab 8,9
Rom: zkousim porad neco
Kontaktovat uživatele:

Re: Android 4.3

Příspěvek od vikimaus »

jo nemam to me taky stve. nahrava vzdy jen jednu stranu.
Setenx
Stálý androiďák
Příspěvky: 224
Registrován: čtv 14. čer 2012 20:50:52
Typ mobilu / ROM: Defy+ + DefyXT321
Tablet: Tab3
Rom: nie v mojom okoli
Bydliště: Brno

Re: Android 4.3

Příspěvek od Setenx »

Som z 4.3 sa vratil na 4.1 . Bohuzial BT blbo ale hlavne Wifi. Velmi nestabilna rom zatial...
Don't make someone stupid! In short time more stupid people will emerge.
Odpovědět

Zpět na „Defy“