Dell Streak MiniDELL STREAK

Odpovědět
HellAngel
Androiďák!
Příspěvky: 445
Registrován: čtv 05. srp 2010 17:57:41

DELL STREAK

Příspěvek od HellAngel »

ahojte. rozmyslam nad vymenou mojho galaxy S za streak-a. zaujmal by ma vykon daneho zariadenia na 2.2 froyo. Nasiel so nejake vykonostne testy ale boli vecsinou robene na 1.6, ktora vykon hodne brzdila. Napriklad by ma zaujmal graficky vykon oproti galaxy S (rad sa zahram nejaku tu novsiu hru) a vydrz na baterku.
Asus zenfone 3 ZE520KL + SmartWatch 2
ex:Lenovo vibe z2 pro + ROM CM 14
ex: Xiaomi Redmi note PRO
Miabonus,Nitra
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 02. čer 2011 20:53:24

Re: DELL STREAK

Příspěvek od Miabonus,Nitra »

Ahoj, mám DELL STREAK MINI RED a viem o dobrých speedmetroch na Android Market, takisto programoch sledujúcich výkon CPU(pozri forum Toshiba AC100, 10 a 11ty stlpec) a pod. T.č. mám verziu 2.2 FROYO, ale už ma otravuje oznam o upgrade, ale to musím na kvalitnú WI-FI a nabíjačku so sebou. :D p.s.: oznam na hornej lište po pripojení na wifi nič neponúkne.....na čas zmizne a potom je tam opäť.....teraz to neriešim,nemám čas.
So zvyšujúcim sa počtom aplikácií výkon neklesá, iba baterka dostáva zabrať (zíde sa Task Killer). K meraniu: ak Ti ide len o fyzické parametre DELL, tak sú nástroje na napr. na vývojárskej adrese android-freeware.org
Meranie vonkajšieho dátovégo toku sa mení podla operátora a nastavenia hotspotu (WI-FI). Ja Ti môžem DELL STREAK MINI aj s dokovacou stanicou a puzdrom (kvalitným) Brando Flip (niesu súčasťou balenia, objednal som ich cez SUNNYSOFT.CZ, tam majú príslušenstvo) len odporúčať. Je akurátny na cesty, ale aj doma v docku na ležato.Treba len prísť spočiatku na správne zatváranie zadného, kovového krytu, časom už sa zaklapne na svoje miesto - bez zadného krytu DELL nespustíš....
Zdraví Miabonus,Nitra
Naposledy upravil(a) Miabonus,Nitra dne pon 27. čer 2011 15:37:14, celkem upraveno 3 x.
milazajicek
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 03. bře 2011 8:23:58
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: milazajicek

Re: DELL STREAK

Příspěvek od milazajicek »

Měl jsem Nexus One 2.3.3 a když šel do reklamace zapůjčil jsem si Samsung Galaxy S s 2.2 a přišel mi pomalejší, po upgradu na 2.3.4 se zrychlil a Streak co mám teď vypadá s 2.2.2 stejně rychlý jako Galaxy S.
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: DELL STREAK

Příspěvek od Cleric »

Tak se mi povedlo rozchodit Ubuntu na svém Streaku. Vše s pomocí lukase.manaka
milazajicek
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 03. bře 2011 8:23:58
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: milazajicek

Re: DELL STREAK

Příspěvek od milazajicek »

Cleric: to je dobrý a co to umí? Chodí alespoň WiFi a GPS?
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: DELL STREAK

Příspěvek od Cleric »

Tady se jedná spíš o systém který běží ve virtuálu, takže máš Android stále k dispozici. Když zapneš Wi-Fi v Androidu můžeš se podívat na internet i v Ubuntu.
lukas.manak
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: stř 06. říj 2010 19:12:55
Typ mobilu / ROM: Blackberry Bold 9900
Tablet: Nexus 7

Re: DELL STREAK

Příspěvek od lukas.manak »

Nejvetsi problem je to ze to bezi pod emulatorem,podle autora by melo jed skoro vsechno,ale je to pomale a prstem tristni ovladani,zlaty stylus. Jinak internet tam beha v poho nejsem si jisty ale gps snad linux nepodporuje()
Nicolette
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 07. zář 2011 21:04:36
Typ mobilu / ROM: Dell Streak 5 Mini

Re: DELL STREAK

Příspěvek od Nicolette »

Mám dotaz. Jak se na Dellu Streak dá nastavit, aby Android Market a všechny ostatní aplikace jeli jenom přes Wifi a ne přes mobilního operátora. Nevím si s tím vůbec rady. Poradíte mi někdo? Nebo neexistuje na to nějaká aplikace? Předem díky za odpověď.
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: DELL STREAK

Příspěvek od Cleric »

Menu - nastavení - Bezdrátové sítě - mobilní sítě ( nebo tak nějak podobně ) a tam nesmíš mít zaškrtnutá data - hned první fajfka. Toť celé.
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak Mini“