Incredible SIce Cream Sandwich

Uvedení na trh: 02-2011
Uživatelský avatar
radarcz1
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: stř 09. úno 2011 19:37:43
Typ mobilu / ROM: n80

Re: Ice Cream Sandwich

Příspěvek od radarcz1 »

Stává se mi někdy,že když chci otevřít ltačítkem power zamykací obrazovku tak mi naskočí černá obrazovka která svítí a zároveň mi svítí tlačítka.Musím zase vypnout tel. powerem(Tlačítkem) a zase to opakovat.Poté už naskočí normálně zamykací obrazovka.
Stává se to taky někomu?
Tovární reset už mám.
Je to nějaký divný :-( ve 2.3.6 se mi to nestalo ani jednou...
tolik2
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: sob 07. srp 2010 11:03:13
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Express 2
Tablet: Google Nexus 7

Re: Ice Cream Sandwich

Příspěvek od tolik2 »

Taky mi to už párkrát udělalo. Přijde mi, že to dělá, když telefon je zapnutý, ale dlouho nepoužívaný.
Uživatelský avatar
radarcz1
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: stř 09. úno 2011 19:37:43
Typ mobilu / ROM: n80

Re: Ice Cream Sandwich

Příspěvek od radarcz1 »

tolik2 píše:Taky mi to už párkrát udělalo. Přijde mi, že to dělá, když telefon je zapnutý, ale dlouho nepoužívaný.

Psal jsem všude možně,ale jediná odpověd mi přišla přímo od HTC a to jestli chci tak to mám reklamovat.Podle mě to není vůbec na reklamaci,ale pouze se jedná o nějaký bug.Ale mám tovární nastavení tak už nevím.Jedině udělat znovu tov. reset.
A nebo na to prdět a jednou maximálně 2x deně to překousnout ...
tolik2
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: sob 07. srp 2010 11:03:13
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Express 2
Tablet: Google Nexus 7

Re: Ice Cream Sandwich

Příspěvek od tolik2 »

Jasný, ale myslím, že to není na reklamaci. Po chvilce si na to zvyknem :)
Uživatelský avatar
radarcz1
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: stř 09. úno 2011 19:37:43
Typ mobilu / ROM: n80

Re: Ice Cream Sandwich

Příspěvek od radarcz1 »

Jak jsi psal,že to dělá když máš founa delší dobu vypnutý tak já to testoval a mě to udělá i když vypnu a hned zapnu.Je to jak kdy.
Někdy zapnu founa 5x do 10 minut a ani jednou to neudělá.Tak uvidíme kdyby na to někdo přišel dejte vědět :-)
Marcio
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: pon 29. lis 2010 13:29:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 mini T-mobile

Re: Ice Cream Sandwich

Příspěvek od Marcio »

Mne odemykani funguje naprosto spolehlive. Jestli to neni nastavenim. Ja mam nastavene totez pozadi, jako v launcheru (fotku z galerie). Zadne zbytecne animace pocasi atd.
Btw vsechny animace krome odemykaci a otevreni seznamu aplikaci jde vypnout.
siwi
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: sob 03. bře 2012 15:00:07
Typ mobilu / ROM: HONOR 8 32 GB
Tablet: LENOVO YOGA 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Ice Cream Sandwich

Příspěvek od siwi »

No, já s odemykáním obrazovka taky nemám žádné problémy. To, co se tu popisuje, se mi ještě nestalo.
Koubikm
Nové Androidě
Příspěvky: 29
Registrován: pon 20. úno 2012 19:30:50
Typ mobilu / ROM: THL 5000
Mobil 2 / ROM: Xperia E dualsim
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Ice Cream Sandwich

Příspěvek od Koubikm »

Já osobně spíš pozoruju drobné problémy s používáním CSipSimple. Ukončením hovoru ještě před začátkem a takovou nestabilitou. Předtím 2.3.6. nikdy ani zaváhání. Pak při používání ICQ mi dochází zprávy až když otevřu seznam kontaktů a to ještě sem tam se spožděním -nedá se na to spolehnout. To mi také nedělávalo. A celé se mi to zdá krapet zasekanější než když jsem měl 2.3.6. Je pravdou, že tovární nastavení sem neprováděl. A nejsem si jistý, jestli by to něco změnilo. Podle mě je to ještě hodně neodladění systém - ice cream... zaznamenali jste nějaké zlepšení? Líbí se mi skládat 4v1 ikony. Ale toť vše zatím.
HTC Touch HD, HTC incredible S, Lenovo P770, Lenovo P780, XPERIA E dualsim, THL 5000, HTC ONE 7
Marcio
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: pon 29. lis 2010 13:29:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 mini T-mobile

Re: Ice Cream Sandwich

Příspěvek od Marcio »

Mne to pred resetem jelo naprosto rychle a i po resetu je to skvele, rychleji, nez 2.3. Akorat me stve agresivni politika RAM, kdy se aplikace na pozadi ukoncuji i kdyz je volne pameti dost. Takovou Operu mi to moc neudrzi. Neco stahovat na pozadi skoro nejde.
Uživatelský avatar
radarcz1
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: stř 09. úno 2011 19:37:43
Typ mobilu / ROM: n80

Re: Ice Cream Sandwich

Příspěvek od radarcz1 »

Tak jsem udělal znova tovární nastavení a najednou mi to nedělá(Aspoň teda zatím ani jednou)
No doufám,že to vydrží co nejdéle :-)
siwi
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: sob 03. bře 2012 15:00:07
Typ mobilu / ROM: HONOR 8 32 GB
Tablet: LENOVO YOGA 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Ice Cream Sandwich

Příspěvek od siwi »

Koubikm píše:Já osobně spíš pozoruju drobné problémy s používáním CSipSimple. Ukončením hovoru ještě před začátkem a takovou nestabilitou. Předtím 2.3.6. nikdy ani zaváhání. Pak při používání ICQ mi dochází zprávy až když otevřu seznam kontaktů a to ještě sem tam se spožděním -nedá se na to spolehnout. To mi také nedělávalo. A celé se mi to zdá krapet zasekanější než když jsem měl 2.3.6. Je pravdou, že tovární nastavení sem neprováděl. A nejsem si jistý, jestli by to něco změnilo. Podle mě je to ještě hodně neodladění systém - ice cream... zaznamenali jste nějaké zlepšení? Líbí se mi skládat 4v1 ikony. Ale toť vše zatím.
Tovární nastavení by ti určité pomohlo. ICS jede naprost plynule. Žádné zasekávání ze u mě nekoná.
Marcio
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: pon 29. lis 2010 13:29:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 mini T-mobile

Re: Ice Cream Sandwich

Příspěvek od Marcio »

Nevite nekdo, jak vyresit tu agresivni politiku uvolnovani RAM? Mam vzdycky minimalne 130MB volnych, ovsem za cenu ukoncenych aplikaci na pozadi. Koukam na net pres Operu, nekdo mi zavola, ukoncim hovor a Opera startuje odznova.
Zacinam uvazovat o rootu nebo custom romce, pokud to opravdu vyresi. Nejake zkisenosti?
Davidek
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: ned 13. bře 2011 13:37:07
Typ mobilu / ROM: HTC Incredible S

Re: Ice Cream Sandwich

Příspěvek od Davidek »

Koubikm píše:Já osobně spíš pozoruju drobné problémy s používáním CSipSimple. Ukončením hovoru ještě před začátkem a takovou nestabilitou. Předtím 2.3.6. nikdy ani zaváhání. Pak při používání ICQ mi dochází zprávy až když otevřu seznam kontaktů a to ještě sem tam se spožděním -nedá se na to spolehnout. To mi také nedělávalo. A celé se mi to zdá krapet zasekanější než když jsem měl 2.3.6. Je pravdou, že tovární nastavení sem neprováděl. A nejsem si jistý, jestli by to něco změnilo. Podle mě je to ještě hodně neodladění systém - ice cream... zaznamenali jste nějaké zlepšení? Líbí se mi skládat 4v1 ikony. Ale toť vše zatím.
No podle mě to taky je hodně neodladěný systém, odemykací obrazovka občas zůstane černá a trvá dýl než se načte..tlačítka svítí. Občas je problém začít hovor, nebo ho ukončit, protože to nereaguje. Možná je to tím, že jsou spuštěné nějaké aplikace na pozadí. Fakt nevím, ale proti 2.3 jednoznačně posun k horšímu. Tovární reset nepřipřipadá v úvahu, protože telefon používám a nehodlám přijít o data..ještě že má android tak úžasně vymyšlené zálohování, že? HTC asi mělo víc máknout, updatem akorát vyzdvihli největší slabosti androidu - lagy, zasekanost..atd
siwi
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: sob 03. bře 2012 15:00:07
Typ mobilu / ROM: HONOR 8 32 GB
Tablet: LENOVO YOGA 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Ice Cream Sandwich

Příspěvek od siwi »

Dneska je to přesně měsíc, co jsem upgradoval na ICS. Systém běží nepřetržitě 744 hodin bez nejmenších problémů. Žádné zasekávání, černé obrazovky při odemykání, atd. Prostě to chce dodržet základní pravidlo doporučované výrobcem a uvést před aktualizací telefon do továrního nastavení. Pak nikdo nemusí mluvit o nedodělaném systému plném chyb. Data i nastavení se přece dají obnovit. Je s tím sice víc práce, ale za zachování funkčnosti to určitě stojí. Samozřejmě, že starší hloupé telefony takovou péči od uživatelů nevyžadovaly. Jejich firmware se neaktualizoval buď vůbec nebo tak jednou za životní cyklus daného modelu. Takže co si tam každý nastavil, to tam mohlo zůstat napořád. Ale kdo už má smartphone, asi by se i přes nějaké ty problémy k takovému telefonu verátil, že?
Uživatelský avatar
Logistik
Androiďák!
Příspěvky: 371
Registrován: stř 15. pro 2010 22:47:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S8
Tablet: Samsung Galaxy Tab S6
Bydliště: Košice SR

Re: Ice Cream Sandwich_problem s Bluetooth

Příspěvek od Logistik »

Zistil niekto problem s prenosom suborov cez Bluetooth po prechode na ICS?
Nemozem nic odoslat. Prijem ide v pohode, ale pri odoslani to hodí hlášku na oboch telefonoch,že sa vyskytla chyba...a odesielanie zlihalo.
Robí to pri odosielani foto priamo cez Galeriu, ak odosielam cez TotalCommander tak je subor odoslany OK, Manzelke na EVO 3D to robi tiez - prenos je uspesna len cet TCM cez Galeriu ja vzdy neuspesny - skusal som aj do PC a to iste.
Obnovenie tovarenskych nastaveni som nerobil lebo sa mi nechce znova nastavovat cely telefon - pretoze to robi na dvoch roznych znackach tell. je to asi chyba v ICS
Skusal to niekto kto nerobil FR a po FR ?
Kedze to Ide cez TCM tak to asi bude chyba systemu.
siwi
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: sob 03. bře 2012 15:00:07
Typ mobilu / ROM: HONOR 8 32 GB
Tablet: LENOVO YOGA 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Ice Cream Sandwich

Příspěvek od siwi »

900 hodin! Kdo má víc?
Davidek
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: ned 13. bře 2011 13:37:07
Typ mobilu / ROM: HTC Incredible S

Re: Ice Cream Sandwich

Příspěvek od Davidek »

No já nakonec factory reset udělal, protože telefon byl dá se říct nepoužitelný. Teď už je jenom občas nepoužitelný. Konkrétně tmavá obrazovka při odemykání a lagování swiftkey klávesnice. Na záloze androidu by ale měl google vážně zapracovat, je nepříjemné ztratit nastavení v každé aplikaci. :)
Odpovědět

Zpět na „Incredible S“