HTC Desire SNefunguje připojení k PC přes USB

Uvedení na trh: 02-2011
Odpovědět
mike1992
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 23. kvě 2012 13:22:42
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S

Nefunguje připojení k PC přes USB

Příspěvek od mike1992 »

Zdravím,

ať dělám, co dělám, ať hledám, jak hledám nedaří se mi ten problém rozlousknout.

Připojím-li své HTC Desire S s ICS 4.0.4, k PC pouze se nabíjí a na PC nereaguje a PC nereaguje na něj. Zkoušel jsem následující: restart telefonu, originální kabel i tovární nastavení. Nic z toho nepomohlo.

Že musím do telefonu dostávat muziku přes SD kartu, jsem si už zvykl. Teď bych ovšem potřeboval nainstalovat tento patch (http://www.svetandroida.cz/oprava-a-gps ... ich-201202) a tam se očividně bez kabelu neobejdu. Root telefonu nemám takže metoda 2 rovněž padá.

Máte někdo nějaký tip na možné řešení? Budete mít mé tisíceré díky.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Nefunguje připojení k PC přes USB

Příspěvek od ludekbrno »

Pokud jsi zkoušel jiný kabel a jiné PC, tak smůla, je to HW závada. Můžeš ještě zkusit ve windows do ovládacích panelů - správce zařízení a tam se podívat do sekce USB, jestli se tam po připojení telefonu zobrazí alespoň "neznámé zařízení". Pokud ne, tak je to fakt hardware a nic s tím nenaděláš.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje připojení k PC přes USB

Příspěvek od unavix »

Udělej root a budeš mít mnohem širší možnosti.
Bůh odpouští, JÁ NE!
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Nefunguje připojení k PC přes USB

Příspěvek od ludekbrno »

Mám trošku obavu, že to je fakt hardwarový problém a root mu s tím mic nepomůže :-(

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
mike1992
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 23. kvě 2012 13:22:42
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S

Re: Nefunguje připojení k PC přes USB

Příspěvek od mike1992 »

No root by sice nejspíš nevyřešil to připojení, ale díky tomu by se dal nainstalovat ten patch, o který mi jde. Předpokládám tedy, že root jde udělat i bez kabelu, když to doporučujete jako řešení. To mě nenapadlo.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Nefunguje připojení k PC přes USB

Příspěvek od ludekbrno »

No, ty patche na GPS jsou jen takové šidítko, které v reálu většinou nic neřeší. Může někdy zrychlit nalezení polohy, ale jak píšou v článku, že celkově zlepší funkci GPS, tak to je nesmysl.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
mike1992
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 23. kvě 2012 13:22:42
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S

Re: Nefunguje připojení k PC přes USB

Příspěvek od mike1992 »

Hmmm, tak jsem zkoušel aplikaci z4root ovšem root se nezdařil. V jisté fázi se aplikace vypne a pak už většinou nejde ani pustit. Nevíte o nějaké alternativě?
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire S“