Acer Iconia Tab A500Obrazovka nejde

Odpovědět
daxter747
Stálý androiďák
Příspěvky: 173
Registrován: pát 14. říj 2011 18:03:21
Typ mobilu / ROM: N5 Android 6

Obrazovka nejde

Příspěvek od daxter747 »

Ahoj, dostal se mi do rukou tablet acer a500 a když ho chci zapnout tak zavibruje ale display se nerozsvítí. Existuje nějaký program na diagnostiku? nebo co by jste mi doporučili? Díky.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Obrazovka nejde

Příspěvek od ludekbrno »

K čemu ti bude program, když ho neuvidíš na displeji? :-) A doporučili bysme servis.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
daxter747
Stálý androiďák
Příspěvky: 173
Registrován: pát 14. říj 2011 18:03:21
Typ mobilu / ROM: N5 Android 6

Re: Obrazovka nejde

Příspěvek od daxter747 »

Myslel jsem nějaký program na PC, jelikož když tablet připojím k PC tak normálně vidím úložiště.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Obrazovka nejde

Příspěvek od ludekbrno »

Každopádně žádný takový program neexistuje. Vzhledem k tomu, že při připojení k PC nějak žije, tak je celkem pravděpodobné, že je vadný jen displej. Buď můžeš zkusit sehnat displej někde na eBay nebo zajít do servisu a nechat to na nich. Každopádně to není nic, co bys opravil sám doma bez náhradních dílů. Kdyby byl jen nějak zhroucený software, tak by bylo na displeji aspoň nějaké varovné hlášení nebo by nejelo ani to úložiště.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Acer Iconia Tab A500“