HeroHero nekomunikuje s PC

Uvedení na trh: 07-2009
Odpovědět
lukyna
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 12. srp 2009 16:12:04

Hero nekomunikuje s PC

Příspěvek od lukyna »

Zdravím všechny a prosím o pomoc. Z ničeho nic se mi mobil nechce spojit s PC. Zkoušel jsem i jiný kompíky a pořád hlásí problém se zařízením. V info o telefonu se mi ve stavu baterie hlasí nabíjení z AC a ne z USB. Mobil se sice nabíjí ale nahoře v liště vůbec nemám výběr připojení k PC. Už mám i po továrním nastavení a pořád nic ... nemáte někdo zkušenost ? Díky za jakýkoliv nápad :help:
Helenator
Nové Androidě
Příspěvky: 27
Registrován: ned 15. lis 2009 10:58:38

Re: Hero nekomunikuje s PC

Příspěvek od Helenator »

Teda zkušenost s tím nemám, ale problém bych hledal v kabelu. Vypadá to že napájení je ok, ale data přes něj nelezou. Dřív se ti mobil připojil jako SD karta?
Uživatelský avatar
dosmanak
Stálý androiďák
Příspěvky: 178
Registrován: ned 14. čer 2009 13:49:47
Typ mobilu / ROM: Xperia SP
Twitter: dosmanak

Re: Hero nekomunikuje s PC

Příspěvek od dosmanak »

A co hlásí problém se zařízením? Windows?
Zkusil bych možná nějaký liveCD linuxu a podívat se do lsusb, jestli tam něco je....
Vypadá to fakt na vadný kabel :-)
Měl jsem G1!
lukyna
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 12. srp 2009 16:12:04

Re: Hero nekomunikuje s PC

Příspěvek od lukyna »

lukyna píše:Zdravím všechny a prosím o pomoc. Z ničeho nic se mi mobil nechce spojit s PC. Zkoušel jsem i jiný kompíky a pořád hlásí problém se zařízením. V info o telefonu se mi ve stavu baterie hlasí nabíjení z AC a ne z USB. Mobil se sice nabíjí ale nahoře v liště vůbec nemám výběr připojení k PC. Už mám i po továrním nastavení a pořád nic ... nemáte někdo zkušenost ? Díky za jakýkoliv nápad :help:

tak jsem mrknul jeste na tohle :

Re: Vážnější problémy

od oldsam » čtv 14. led 2010 8:10:01
Ja resil problem se sluchatky, kdy telefon zjistil, ze jsou sluchatka zapojene, ale uz nezaregistroval, ze jsem je vyndal, takze mi potom nechodil zvuk vubec. Resenim byla jiz zminovana aplikace toggleheadset.

K tomu se jeste pridalo divne chovani USB. Telefon se porad choval jako unregonized device, ale pokud jsem konektor zandal jen na kousel, aby se chytly napajeci piny (jsou delsi) a po par sekundach jsem ho zandal na doraz, tak to slapalo v pohode.


Sluchatka jsem jeste prekousl, ale po tom USB uz sel Hero na reklamaci a tam mi ho vymenili za novy.

A je to ono návod dle tučného písma ... takže kdyby se Vám to taky objevilo ... jinak díky za odpovědi.
Uživatelský avatar
patlen
Moderátor
Příspěvky: 3184
Registrován: pát 06. úno 2009 10:13:05
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 64GB
Tablet: Nexus 7
Bydliště: Někde kolem Ještědu...

Re: Hero nekomunikuje s PC

Příspěvek od patlen »

Tady jsme o tom debatovali TROŠKU HLEDAT:

http://androidforum.cz/synchronizace-ht ... t1761.html
olin
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 04. čer 2011 21:20:33

Re: Hero nekomunikuje s PC

Příspěvek od olin »

lukyna píše:Zdravím všechny a prosím o pomoc. Z ničeho nic se mi mobil nechce spojit s PC. Zkoušel jsem i jiný kompíky a pořád hlásí problém se zařízením. V info o telefonu se mi ve stavu baterie hlasí nabíjení z AC a ne z USB. Mobil se sice nabíjí ale nahoře v liště vůbec nemám výběr připojení k PC. Už mám i po továrním nastavení a pořád nic ... nemáte někdo zkušenost ? Díky za jakýkoliv nápad :help:
Mám ten samej problém. Telefon se prostě chová tak, jako když ho připojím je na nabíječku a ne na USB. Zkoušel jsem různé počítače i kabely a pořád nic. Dělá mi to od té doby, co jsem vyměnil kartu a v tel. dal tovární nastavení. Takže se jedná vyloženě o softwarovej problém. Nevyřešila by to nová instalace Androida? Možná mi jen dcerka odmázla nějakou aplikaci, nebo ovladač pro USB. Pokud ano, tak jak na to?
Prolez jsem celý tohle fórum a odpověď jsem nenašel. Mluví se tu akorát o synchronizaci s outlokem a podobně, což není můj problém ale odpověď na to co potřebuju tu prostě není.
Odpovědět

Zpět na „Hero“