Nové telefonyKde je Poznámkový blok v telefonu.

Víte o novém (již uvedeném) telefonu, který ještě nemá vlastní subfórum? Zde je pro něj to správné místo. Pokud téma telefonu v této sekci bude mít dostatečnou základnu uživatelů, brzy se z něj stane samostatné subfórum. :)
Pravidla fóra
Hledáte vlákno o mobilu, které tu ještě nedávno bylo?
Pravděpodobně již bylo přesunuto do sekce "Tradiční značky" nebo "Asijské značky", v případě neúspěšného modelu (z hlediska AF) do sekce "Archiv telefonů"

Pokud si myslíte, že zde je vlákno o mobilu, které opravdu žije a zaslouží si vlastní subfórum, tak o tom napište Supovi. :)
Odpovědět
RudaR
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 20. dub 2014 6:56:08
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI 11
Bydliště: Louny

Kde je Poznámkový blok v telefonu.

Příspěvek od RudaR »

Telefon Nubia N1, Android 6.0.
Spojil jsem telefon s PC přes USB kabel---/ USB na přenos souborů/ Připojit jako mediální zařízení- telefon se zobrazil v PC, také se mi zobrazuje i v TCom. Pootvíral jsem popořadě všechny soubory, ale nenašel jsem uložené moje poznámky v Poznámkovém bloku- aplikace dodaná s telefonem. Zapsal jsem si i čas u nové poznámky a snažil jsem se hledat podle datumu, ale nikde není. Jak potom udělat zálohu do PC, když nejsou moje záznamy vidět.
Uživatelský avatar
Papooch
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: sob 02. led 2016 14:41:26
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: Kde je Poznámkový blok v telefonu.

Příspěvek od Papooch »

Poznámky vytvořené tou aplikací totiž nejsou klasické textové soubory. Vlastně je to spíš uloženo v nějakém zašifrovaném adresáři patřící přímo té aplikaci, která jediná k tomu má přístup.
Na poděkování slouží palec u příspěvku
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Kde je Poznámkový blok v telefonu.

Příspěvek od ludekbrno »

RudaR:
Pokud v dané aplikaci není položka na způsob "uložit jako", podobné jako ve Windows, tak se data ukládají jako "data aplikace", kam se běžným způsobem vůbec nedostaneš.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Nové telefony“