Asus EEE Pad TransformerAsus Transformer TF101 update

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
schelli
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung SGS

Asus Transformer TF101 update

Příspěvek od schelli » sob 03. led 2015 1:28:42

Zdravicko vlastnim výše uvedený tablet bohužel s legálním ics 4.0.3,,,,, chtel jsem se zeptat protoze nevím jestli do toho jde nacpat legálně 4.1 nebo výš, klasicke aktualizace v systému nastavení uz nic nenajde, jestli neni nejaky asus update sw, neco jako kies???? Pripadne jak tam dostat neco jineho nez ICS? Anglicky umim jen technickou... ale co je horsi vubec nevim jakou rom...jinak root tablet nema. Moc dekuji za info

PS: jelikož jsem ho koupil už s ICS...jak na tom běžel HoneyComb ?? Pokud lépe mohl by mi někdo poradit jak na downgrade?? S odkazem na ROM?? Na ASUS stránkách pro daný model jsem hledal ale mají tam už jen Firmware ICS.... ještě jednou děkuji.....

LivArt
Terminátor
Reputace: 243
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI5 HavocOS
Mobil 2 / ROM: SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4
Kontaktovat uživatele:

Re: Asus Transformer TF101 update

Příspěvek od LivArt » sob 03. led 2015 9:50:28

Všechno je legáln. Nebo si myslíš, že tě za flash jiný ROMky zavřou?
3.2 na tom poběží zhruba stejně, ale nevidím smysl se vracet tak moc do historie.
I novější andrioid na to existuje, nicméně není oficiální a jeho instalace není úplně jednoduchá. http://forum.xda-developers.com/eee-pad-transformer
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Autor tohoto vlákna
schelli
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung SGS

Re: Asus Transformer TF101 update

Příspěvek od schelli » sob 03. led 2015 10:17:22

Jj tak jsem to samozrejme nemyslel, ze zavrou :D ..... ja jen jestli se do toho neda dostat 4.1 nebo 4.2 nejak jednoduse...jelikoz to ted pouzivam jako hlavni nastroj :D (odesel mi pc) a stare se do nb nechci vrtat...mozna tak na pouziti k tomu flash pro tu tf101 .......nemuzu si dovolit brick nebo tak neco :cry:

Odpovědět

Zpět na „Asus EEE Pad Transformer“