Atrix 4GBrick atrix

Motorola
Odpovědět
Uživatelský avatar
rejoi
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: sob 22. led 2011 16:11:30
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy s 6 edge plus

Brick atrix

Příspěvek od rejoi »

Chtěl sem odemčít bootloader telefon se restartoval a je tam
SVF:105.1:2
Failed to boot 0X1000

a ještě tabulka
1 Rsd
2fastboot
3nvflash
4
5
6
až 14 bodů
na 9 je android recovery ten dám a nic se neděje.
telefon se v RSD připojí ale dám start a hodí to hlášku failed.
Je to mobil z USA od AT T byla tam rom 2.3.4
SEtkal se s tím už někdo prosím?
Moc díky za každou odpověd.
Uživatelský avatar
netineti
Robot
Příspěvky: 978
Registrován: čtv 08. dub 2010 11:48:26

Re: Brick atrix

Příspěvek od netineti »

Uživatelský avatar
rejoi
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: sob 22. led 2011 16:11:30
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy s 6 edge plus

Re: Brick atrix

Příspěvek od rejoi »

Takže jestli to dobře chápu můžu s ním šlahnout do koše. :?
Uživatelský avatar
netineti
Robot
Příspěvky: 978
Registrován: čtv 08. dub 2010 11:48:26

Re: Brick atrix

Příspěvek od netineti »

nie... ak nemas zalohu alebon nejde recovery, cez Rsd flashni 1.2.6(zakladny prvy ofic. soft) a potom upgreaduj cez OTA

pre istotu si precitaj cely topic pred tym nez nieco spravis... nie je jedno v akom stadiu si bol, aky soft si tam mal a ako sa ti presne podaril brick

na stranach 26-27 toho topicu na xda je presne tvoj problem aj s riesenim... ak si mal ofic.update 2.3.4 a potom si chcel odomknut bootloader
Uživatelský avatar
rejoi
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: sob 22. led 2011 16:11:30
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy s 6 edge plus

Re: Brick atrix

Příspěvek od rejoi »

Jo to je přesně ono díky moc,ale prosím tě moc neumím anglicky takže to pořádně nechápu a trvalo by
mě moc dlouho než na to přijdu jestli můžu poprosit s pomocí budu se revanžovat pravů moravsků ;) .
Díky
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Brick atrix

Příspěvek od ramon.dexter »

Tady si musím rejpnout: Neumět anglicky v dnešnsí době, za to bych se styděl. Ale na druhou stranu, máme plno dalších jazyků. Spíš bych se ale styděl za to, že si neumíš poradit. My nemáme slovníky? My nemáme plně funkční internetovej překladač? Asi by ses divil, ale služby překladatelů (a zvlášť překladatelů technických textů, co to xda je) jsou poměrně dost drahý.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Uživatelský avatar
netineti
Robot
Příspěvky: 978
Registrován: čtv 08. dub 2010 11:48:26

Re: Brick atrix

Příspěvek od netineti »

1. ides {podla tohoto odkazu http://briefmobile.com/how-to-unlock-th ... bootloader} od bodu 13
stiahnes z toho odkazu fastboot package a ulozis do korenoveho adresara na systemovy disk PC {predpokladam C}
2. v systeme WIndows do startu zadas prikaz "cmd" a spustis fastboot zadanim cesty k suboru {napr..cd C:\fastboot-package}
3. vypnes atrix..
4. podrzis tlacidlo zapnutia a tlacidlo hlasitost dole spolu kym sa displeji atrixu nezobrazi napis fastboot
5. potom potvrdis na mobile fastboot mod stalcenim tlacidla hlasitosti nahor kym sa neobjavi na displeji “Starting Fastboot protocol support”
6. pripojis atrix k pc
7. do pc zadas prikaz "fastboot oem unlock"
8. zobrazi sa ti upozornenie s ciselnym odomykacim kodom bootloaderu
9. zadas znovu prikaz "fastboot oem unlock xxxxxxxxxxxxxxx" aj s ciselnym kodom {x-ka su cis,odomykaci kod}
10. pockas kym prebehne odomknutie bootloaderu a zadas prikaz "fastboot reboot"
11. flashni spat GB{ prvy fwm z tohoto odkazu http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1125944} cez RSD, ale do RSD modu chod po restarte mobilu dvojhmatom{tl.zapnutia spolu s tl.hlasitosti hore}

pozri si tie foto odfoteneho monitora PC na briefmobile, cestu k fastbootu zadavas podla toho kde si subor rozbalil...
Uživatelský avatar
rejoi
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: sob 22. led 2011 16:11:30
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy s 6 edge plus

Re: Brick atrix

Příspěvek od rejoi »

ramon.dexter píše:Tady si musím rejpnout: Neumět anglicky v dnešnsí době, za to bych se styděl. Ale na druhou stranu, máme plno dalších jazyků. Spíš bych se ale styděl za to, že si neumíš poradit. My nemáme slovníky? My nemáme plně funkční internetovej překladač? Asi by ses divil, ale služby překladatelů (a zvlášť překladatelů technických textů, co to xda je) jsou poměrně dost drahý.
Rýpat umím aj já sorry ale umím zase jiné věci víš,taky když možu tak pomožu....
Uživatelský avatar
rejoi
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: sob 22. led 2011 16:11:30
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy s 6 edge plus

Re: Brick atrix

Příspěvek od rejoi »

netineti píše:1. ides {podla tohoto odkazu http://briefmobile.com/how-to-unlock-th ... bootloader} od bodu 13
stiahnes z toho odkazu fastboot package a ulozis do korenoveho adresara na systemovy disk PC {predpokladam C}
2. v systeme WIndows do startu zadas prikaz "cmd" a spustis fastboot zadanim cesty k suboru {napr..cd C:\fastboot-package}
3. vypnes atrix..
4. podrzis tlacidlo zapnutia a tlacidlo hlasitost dole spolu kym sa displeji atrixu nezobrazi napis fastboot
5. potom potvrdis na mobile fastboot mod stalcenim tlacidla hlasitosti nahor kym sa neobjavi na displeji “Starting Fastboot protocol support”
6. pripojis atrix k pc
7. do pc zadas prikaz "fastboot oem unlock"
8. zobrazi sa ti upozornenie s ciselnym odomykacim kodom bootloaderu
9. zadas znovu prikaz "fastboot oem unlock xxxxxxxxxxxxxxx" aj s ciselnym kodom {x-ka su cis,odomykaci kod}
10. pockas kym prebehne odomknutie bootloaderu a zadas prikaz "fastboot reboot"
11. flashni spat GB{ prvy fwm z tohoto odkazu http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1125944} cez RSD, ale do RSD modu chod po restarte mobilu dvojhmatom{tl.zapnutia spolu s tl.hlasitosti hore}

pozri si tie foto odfoteneho monitora PC na briefmobile, cestu k fastbootu zadavas podla toho kde si subor rozbalil...
Skvělé super díky moc mám odemknuté!!!!Si Profík :yes:


Ale jak už to bývá mám slabou baterku tak sem si objednal novů....
Uživatelský avatar
rejoi
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: sob 22. led 2011 16:11:30
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy s 6 edge plus

Re: Brick atrix

Příspěvek od rejoi »

Umí někdo oSVF:105.1:2
Failed to boot 0X1000
opravit prosím ???????????Děkuju za odpovědi.
shiffty_dnb
Stálý androiďák
Příspěvky: 52
Registrován: pát 10. zář 2010 12:32:36
Typ mobilu / ROM: LG O2X CM7 Stock ROM 2.3.4

Re: Brick atrix

Příspěvek od shiffty_dnb »

Čau, mám samý problém...přecházel jsem z ofiko 2.3.4 na CM7.hrozně dlouho se to načítalo a restartovalo. Ted' mi naběhne:
SVF:105.1:2
Failed to boot 0X1000
Entering NvFlash Recovery mode a vypne se. Díval jsem se na XDA, byly tam podobné potíže, ale většinou se mohli dostat do recovery nebo nějakého menu při zobrazení zmíněného textu. V PC ani není detekován. Nějaká rada?
lidé se snaží sebe sama vyhladit od počátku věků
Uživatelský avatar
netineti
Robot
Příspěvky: 978
Registrován: čtv 08. dub 2010 11:48:26

Re: Brick atrix

Příspěvek od netineti »

ked si prechadzal z ofiko, nepises ci si odomkol bootloader...
Barnyx
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 02. pro 2010 9:53:11
Typ mobilu / ROM: HUAWEI G500 ASCEND

Re: Brick atrix

Příspěvek od Barnyx »

Atrixe zatím nemám, ale neměl by být bootloader odemčený?
shiffty_dnb
Stálý androiďák
Příspěvky: 52
Registrován: pát 10. zář 2010 12:32:36
Typ mobilu / ROM: LG O2X CM7 Stock ROM 2.3.4

Re: Brick atrix

Příspěvek od shiffty_dnb »

jo, bootloader jsem odemkl...podle xda to vypadá na hard brick (http://www.youtube.com/watch?v=3fwcoin3c_I) :(...myslíte, že v servisu mi pomůžou?
lidé se snaží sebe sama vyhladit od počátku věků
Uživatelský avatar
netineti
Robot
Příspěvky: 978
Registrován: čtv 08. dub 2010 11:48:26

Re: Brick atrix

Příspěvek od netineti »

este jedna otazka... ktore recovery mas v mobile, s ktorym si flashoval CM?
shiffty_dnb
Stálý androiďák
Příspěvky: 52
Registrován: pát 10. zář 2010 12:32:36
Typ mobilu / ROM: LG O2X CM7 Stock ROM 2.3.4

Re: Brick atrix

Příspěvek od shiffty_dnb »

CWM 5.0.2.7...dneska jsem zkoušel dát baterii na externí nabíječku a už se aní nezapne displej,jen se rozsvítí dioda,jen na kabelu se zobrazí výše zmíněné a ještě "low battery for the flash"
lidé se snaží sebe sama vyhladit od počátku věků
NoDiczz
Nové Androidě
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 08. zář 2011 18:15:26
Typ mobilu / ROM: Motorola Defy 2.2

Re: Brick atrix

Příspěvek od NoDiczz »

když jsem si já udělal z Defy brick a měl jsem slabou baterku tak pomohlo tohle - http://forum.xda-developers.com/showthr ... p=10264115 ovšem mě to pomohlo jen dostat se o další krok dál protože můj problém byl trošku jiný a neunbricknul jsem ho, servis vrátil peníze ;)

btw: na aukru jsem si koupil tohohle Atrixe http://aukro.cz/show_item.php?item=2107013652 očekávám že mi příjde zítra, jak poznám jestli na něm byla jiná romka? jestli má root? obemčený bootloader a takové věci? pokud bych si chtěl nahrát jinou romku nerad bych se dostal do nějakých nezvratných potíží....
shiffty_dnb
Stálý androiďák
Příspěvky: 52
Registrován: pát 10. zář 2010 12:32:36
Typ mobilu / ROM: LG O2X CM7 Stock ROM 2.3.4

Re: Brick atrix

Příspěvek od shiffty_dnb »

No tak to vypadá, že mi odešla baterka, už se nezapne. Ale už mám objednanou novou...co v tom servisu,budou si vědět rady?
lidé se snaží sebe sama vyhladit od počátku věků
honcek
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 31. bře 2012 13:04:42
Typ mobilu / ROM: S8

Re: Brick atrix

Příspěvek od honcek »

Zdarec. Také řeším brick:
SVF:105.1:2
Failed to boot 0X1000

Máte někdo odzkoušený postup? Také potřebuji stock firmware 1.8.3. - na netu se mi ale nikde nepodařila stáhnout. Můžete někdo nahodit? Díky

Když to dám do kupy, pomůžu i ostatním nešťastníkům ;)
Uživatelský avatar
netineti
Robot
Příspěvky: 978
Registrován: čtv 08. dub 2010 11:48:26

Re: Brick atrix

Příspěvek od netineti »

Uživatelský avatar
sethxp
Androiďák!
Příspěvky: 606
Registrován: pát 19. lis 2010 15:37:35
Typ mobilu / ROM: Omate TrueSmart Watch
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brick atrix

Příspěvek od sethxp »

Pokud je to opravdu hard brick tak vyvojari jednoho z jtag boxu uz schaneji mrtvy atrix aby mohli delat pokusy a vydat update opravy atrixu pres jtag, samozrejme pro normalniho uzivatele porizeni jtagu drahe a slozite ale brzo bude oziveni U me mozne.
http://www.seth.cz/ - odblokování , S-OFF , servis
Odblokování, SW, oprava brick přes JTAG, záchrana dat ze všech MTK = i mrtvých, odblokování gesta, pinu... bez ztráty dat, odstranění Google reset FRP ochrany..
honcek
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 31. bře 2012 13:04:42
Typ mobilu / ROM: S8

Re: Brick atrix

Příspěvek od honcek »

Tak Atrix je zachranen. Pomohl Unlock (díky za návod v tomto vláknu). Pak už jen Root, CWM a testování Romek.
CM 7.2 RC - měl jsem problémy s nastavením Google účtu, CM 7.1 O.K., ale frčím teď na poslední US verzi MIUI - můžu doporučit - netrváte-li na češtině. Díky za pomoc a zde je odkaz na další návody co s Atrixem: http://atrix4ghacks.com/
littleboy78
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 02. bře 2012 10:40:43
Typ mobilu / ROM: Atrix 4G

Re: Brick atrix

Příspěvek od littleboy78 »

Zdravím vespolek, pořídil jsem atrixe od att. Podle návodu tady na fóru jsem sice s obtížemi (Failed to boot 0X1000) provedl unlock, nahrál recovery od Tenfara a nahrál ROM (postupně jsem jich zkusil několik i několik kernelů). Bohužel při restartu se vždy telefon sekne na úvodní obrazovce (uprostřed logo Motorky a v levém horním rohu svítí unlocked), bohužel dál se nic neděje (několik minut). Poradí někdo jak to zase rozchodit...
Uživatelský avatar
netineti
Robot
Příspěvky: 978
Registrován: čtv 08. dub 2010 11:48:26

Re: Brick atrix

Příspěvek od netineti »

no brick...
problem je recovery od Tenfara, ktore nepodporuje ext.3 ani ext.4 v ktorom je vacsina rom spravenych..
takze...
cez fastboot musis nahrat Romracer recovery s ktorym vies nahrat vsetky rom vcetne Cm7 alebo Cm9 rom... ale aj vsetky ostatne upravene blur rom... vsetci na xda funguju na .ext4....
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1204500
Odpovědět

Zpět na „Atrix 4G“