Atrix 4GAtrix- displej si robi co chce

Motorola
Odpovědět
Uživatelský avatar
pepino82
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: sob 24. zář 2011 20:32:27
Typ mobilu / ROM: LG nexus 4
Rom: 4.2.2

Atrix- displej si robi co chce

Příspěvek od pepino82 »

Ahojte kto by mi poradil Ludia. Mal som problem ako su tu uz spominal, ze sa mi automaticky zapinal speaker vzdy ked som dvihol hovor,alebo som niekomu siel volat, ale to som vyriesil ako som vykonal factory data reset, Tak som sa potesil, lenze nastal tu problem teraz s displejom, niekedy si robi co chce, sam sa zacne triast,a ked pisem na klavesnici tak sa same od seba stlacaju klavesnice, proste mu drbe a teraz mam pripojeny fon na nabijacke a telefon akokeby vobec nenabijalo. Neviem co je s nim, cim mam opat vykonat data factory reset,alebo inu rom nainstalovat? Skuste nejaku radu a vopred diky
nokia6110-nokia3100-SEk300i-SEK600i-SEk810i-SEP1i-nokia5800-SEC905i-SEx10mini-htc DESIRE hd-Lg optimus 2x-Lg opimus P970-motorola ATRIX 4g-samsung galaxy s2-SONY xperia P-samsung galaxy nexus-samsung galay note
Uživatelský avatar
netineti
Robot
Příspěvky: 978
Registrován: čtv 08. dub 2010 11:48:26

Re: Atrix- displej si robi co chce

Příspěvek od netineti »

sprav full wipe a daj si inu rom - na xda je plno zabehanych, vychytanych romiek /ak mas odomknuty bootloader!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/
Naposledy upravil(a) netineti dne úte 31. led 2012 8:21:10, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ne3
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: pát 31. pro 2010 2:46:47
Typ mobilu / ROM: Atrix

Re: Atrix- displej si robi co chce

Příspěvek od ne3 »

Pokial ho nemas este rootnuty a je v zaruke tak urcite reklamuj ....

Send from my Atrix    
HTC Desire - Oxygen,CM7
Motorola Defy+ - CM7
Motorola Atrix - Stock rom

3 krát hladaj a raz píš :D
Uživatelský avatar
pepino82
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: sob 24. zář 2011 20:32:27
Typ mobilu / ROM: LG nexus 4
Rom: 4.2.2

Re: Atrix- displej si robi co chce

Příspěvek od pepino82 »

telefon nieje v zaruke a este som nenahadzoval room,respektive nemal som potrebu,kedze som mal fon vzdy v zaruke a nemal som taky problem.nemam odomknuty bootloader a rad by som keby ste mi sem hodili nejaky link s navodmi,,diky
nokia6110-nokia3100-SEk300i-SEK600i-SEk810i-SEP1i-nokia5800-SEC905i-SEx10mini-htc DESIRE hd-Lg optimus 2x-Lg opimus P970-motorola ATRIX 4g-samsung galaxy s2-SONY xperia P-samsung galaxy nexus-samsung galay note
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Atrix- displej si robi co chce

Příspěvek od LivArt »

Hledej, kdo hledá, najde.

Jinak: Jestli toto dělá je na nabíječce, je to normální. Jestli to dělá i na baterku, tak je něco špatně. Začal bych tím, že bych pořádně očistil displej. Dál udělal tovární nastavení (factory reset). Pokud ten nepomůže, tak smůla, hw vada.
gustaf
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: pon 27. úno 2012 22:40:26
Typ mobilu / ROM: ----------

Re: Atrix- displej si robi co chce

Příspěvek od gustaf »

Zdar mám problém s displejem, nefungují mi některá místa na displeji, a to při psaní smsek přesně v místě kde jsou písmenka w,e,s,y(z) tedy taková oblast na levé straně, párkrát se mi stalo že když jsem s ním pokroutil, tak to fungovalo, ale pouze na chvíli.
Poradí někdo cos tím ? Je to dovoz z USA od ATT a je tam originál romka od nich. Nikde jsem nemohl najít v nastavení nějakou kalibraci displaje.
Dík za rady
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Atrix- displej si robi co chce

Příspěvek od LivArt »

Kalibrace nepomůže, evidentně je to hardwarová vada.
gustaf
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: pon 27. úno 2012 22:40:26
Typ mobilu / ROM: ----------

Re: Atrix- displej si robi co chce

Příspěvek od gustaf »

no takže buď si koupím nový display a sám si to vyměním což je 1500 v háji, nebo to pošlu do USA a 2 měsíce to neuvidím a možná mi to i zamítnou. je kupovaný 20.9.2012. Jinak v příloze je obrázek jak jsem zkoušel malování a jsou to chaoticky kreslené kolečka aby bylo vidět kde je ta nefunkční oblast
Přílohy
nefunkční displej, nefunkční oblast na displeji motorola atrix
nefunkční displej, nefunkční oblast na displeji motorola atrix
IMG_5602.JPG (73.26 KiB) Zobrazeno 6008 x
Uživatelský avatar
ne3
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: pát 31. pro 2010 2:46:47
Typ mobilu / ROM: Atrix

Re: Atrix- displej si robi co chce

Příspěvek od ne3 »

Pomohla vymena digitizera?
HTC Desire - Oxygen,CM7
Motorola Defy+ - CM7
Motorola Atrix - Stock rom

3 krát hladaj a raz píš :D
Odpovědět

Zpět na „Atrix 4G“