Xperia RAYXperia Ray - fólie?

Sony Ericsson
Odpovědět
bezejmena
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 08. čer 2012 15:48:12
Typ mobilu / ROM: Xperia Ray

Xperia Ray - fólie?

Příspěvek od bezejmena »

Zdravíčko. Mám SE Xp Ray z e-shopu z EU distribuce. Nevíte, jestli je na displeji ochranná fólie z výroby? Nepoznám to, z obchodu mi odpověděli, že si myslí, že tam není. Příp., jde to nějak poznat bez znehodnocení fólie v případě, že tam je?
Uživatelský avatar
pega111
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: pon 12. bře 2012 17:54:59
Typ mobilu / ROM: SGS6 android 6_0_1

Re: Xperia Ray - fólie?

Příspěvek od pega111 »

Samsung Galaxy S6, android 6.0.1
Uživatelský avatar
Dekxster
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: pon 31. led 2011 20:18:13
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Sola
Tablet: ASUS Transformer Prime
Rom: Stock JB (oboje)

Re: Xperia Ray - fólie?

Příspěvek od Dekxster »

Kupoval jsem teď Xperii Ray z druhé ruky a první, co jsem měl v ruce vypadala, že má na displeji fólii. Byl docela poškrábaný, tak jsme zkoušeli, jestli se dá sundat, ale žádnou silou se nám jí nepodařilo dostat pryč, pokud to fólie byla.
Koupil jsem nakonec jiný, který je téměř nový a má na displeji takovou tu ochrannou fólii, která je vidět na první pohled a kterou každý hned sundavá, nicméně "ta druhá fólie", která byla na onom SE, na telefonu není.

Takže jsem ti asi nepomohl, ale taky jsem tuhle "záhadu" řešil ;)

MÁM DOPLŇUJÍCÍ DOTAZ:
Používáte někdo svůj Ray bez fólie? Chci se zeptat jak je na tom s odolností ono "odolné minerální sklíčko". Holt není to Gorilla a už jsem je viděl solidně poškrábané (z druhé ruky teda), k telefonu se chovám dost opatrně, ale třeba přiložená fólie, kterou mám zatím nalepenou mi přijde že sbírá škrábance i když leží na stole :D
Janet007
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 11. led 2012 10:45:56
Typ mobilu / ROM: Xperia Ray

Re: Xperia Ray - fólie?

Příspěvek od Janet007 »

bezejmena píše:Zdravíčko. Mám SE Xp Ray z e-shopu z EU distribuce. Nevíte, jestli je na displeji ochranná fólie z výroby? Nepoznám to, z obchodu mi odpověděli, že si myslí, že tam není. Příp., jde to nějak poznat bez znehodnocení fólie v případě, že tam je?
dost mě zaujal ten komentář s fólii, tak jsem si to trošku zjišťovala a přestože bych přísahala, že tam určitě není, tak jsem se spletla. Je vidět při hodně podrobném pohledu a já ji považovala prostě za součást displaye. Našla jsem dokonce tohle video http://www.youtube.com/watch?v=rQ0AfF4JgM8 je to sice jiný typ xperie, ale na Ray je to úplně stejné. Je to akorát trošku brutální, takže přecejen přemýšlím, že bych zainvestovala spíš do celého nového krytu. Dřív jsem měnila telefony cca po roce a půl, ale tohoto se nějak nemůžu vzdát...nic lepšího pro mě zatím nevymysleli (velký telefon fakt nechci), takže budu asi obnovovat exteriér. Jedině najít fólii, která by držela podobně dobře?
Uživatelský avatar
triss
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 28. říj 2012 23:16:18
Typ mobilu / ROM: LG L90 D405N Rooted
Tablet: PRESTIGIO MultiPad PMP5570 Rooted

Re: Xperia Ray - fólie?

Příspěvek od triss »

Na xperia ray je nejaka odolnejsi folie sundaval jsem ji a staci pod ni v ruzku zajet jehlou a pak uz to celkem jde.Ted jsem ji sundaval i z Xperia P , protoze sklo se tolik neupatlava, dotyk je take lepsi a na Rayi jsem po pul roce noseni v pouzdre nemel ani skrabanecek.
Odpovědět

Zpět na „Xperia RAY“