ROM/FW pro android telefonyProblem s ClockWorkModem

Fórum pro diskuzi o nových ROM pro naše androidy.

Moderátoři: mArtinko5MB, mArtinko5MB

Odpovědět
mathyass
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 27. črc 2010 13:41:23

Problem s ClockWorkModem

Příspěvek od mathyass »

Ahoj,

mam podivny problem s ClockWorkModem. Aktualne mam verzi 2.5.0.1 a chci povysit verzi na 2.5.0.7 a at to zkousim jak pres update.zip tak i pres ROM manager tak vzdy to skonci tak ze kdyz pak telefon vypnu a nabootuju do recovery mam tam porad 2.5.0.1. Uz fakt nevim jak to tam "natlacit". Kdyz to provedu pres ROM managera tak se stane to ze kdyz dam reboot do recovery z menu tak mi to naskoci do 2.5.0.7. Stejne tak kdyz dam isntalvoat z SD karty update.zip nebo zip soubor z adresare ClockWorkMod z SD karty , tak dojde k zapnuti 2.5.0.7. ale jakmile zase natvrdo zrestartuju telefon zase mam 2.5.0.1.

Taktez s tim asi souvisi i muyj druhy problem kdy nejsem schopen z nejakeho duvodu provest full wipe. Kdyz dam wipe/factory reset tak obdrzim nasledujici log


wipe data factory reset
i obtain this log -
Formating DATA...
Formating CACHE
Formating SDEXT but now it says this error message
E:Cant mount /dev/block/mmcblk0p2 (File exists) Error mounting /sd-ext/! Skipping format
Formating SDCARD:/.android_secure...
Data wipe complete

Tim padem pak kdyz nainstaluji ROM InsertCoin 1.9.1 tak mi nefunguje spravne (pamatuje si nainstalovan programy apod ... )

jen pro zpresneni jeste reknu ze jsem v UBUNTU preformatoval SD kartu na tyto oddily

cca 14,5GB Fat32
512MB EXT4
128MB EXT4
128MB cache

Nenapada nekoho z vas jak ten telefon full wipenout ? at zkusim wipe factory, wipe cache, a pak i kdyz udelam i wipe dalvik cache ... porad se telefon nevymaze a zustavaji mi v romce pozustatky predchodi ROM.

Diky

M.
Uživatelský avatar
Krokodyl
Droid
Příspěvky: 2480
Registrován: úte 16. úno 2010 21:02:59
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Bydliště: Porta Bohemica
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s ClockWorkModem

Příspěvek od Krokodyl »

Sice nevím co máš za telefon, nikde jsem se toho nedopátral /bylo by dobré si dát do podpisu/, ale první co mě zaráží, proř máš na kartě 2x EXT4 oddíl. Když kartu zformátuješ a reset telefonu jsi schopen udělat přímo z telefonu, není možné aby ti tam cokoli zůstalo.
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT
mathyass
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 27. črc 2010 13:41:23

Re: Problem s ClockWorkModem

Příspěvek od mathyass »

Aha ...sorry za ten telefon ... mam HTC Desire.

Co se tyce rozdeleni tak vychazel jsem z toho, ze tak doporucuji u ROMek s podporou EXT4. Vzdy uvadeji rozdeleni na FAT32 + EXT4 + EXT4 + SWAP takze jen jako tupa ovce dela dle nich :)
Odpovědět

Zpět na „ROM/FW pro android telefony“