Lenovo ThinkPadSekající se videa

Odpovědět
malta
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: úte 27. bře 2012 15:05:51
Typ mobilu / ROM: H7500+

Sekající se videa

Příspěvek od malta »

Zdravím,
mám problém při přehrávání videí. Sekají se mi všechna videa ve vysokém rozlišení. AVI i MKV. Zkoušel jsem MX Video Player, Mobo Video Player, MoboPlayer, Diceplayer, i původní přehrávač. Všude to samé, někde se ani video nespustí. U SD videí mám pocit, že jdou zpomaleně, ale není to moc znatelné. Zvuk je pořádku. Napadl mě problém s grafikou, ale třeba Osmos HD je plynulý. Nemáte podobný problém? Díky
sannyray
Stálý androiďák
Příspěvky: 158
Registrován: sob 15. říj 2011 11:21:47
Typ mobilu / ROM: Lg G5
Mobil 2 / ROM: Sony xperia Z3 compact
Tablet: Lenovo TP Tablet 32Gb, wifi

Re: Sekající se videa

Příspěvek od sannyray »

Tak tuto temu budem sledovat , na ofi. forume thinkpad sa otomto pise ale nik nic nevyriesil.
Mne to robio tiez , v zlozitejsich scenach mi hd video seka klasicke avicko slape v pohode ale ako nahle je to full hd alebo mkv neni sance to prehrat.
Dokonca nahrane video mojim fotakom nikon D3100 vo full hd 1080p ide zvuk a obraz hadam kazdy treti stvrty no katastrofa.
malta
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: úte 27. bře 2012 15:05:51
Typ mobilu / ROM: H7500+

Re: Sekající se videa

Příspěvek od malta »

Zajímalo by mě, jestli s tím máme problém jenom my dva. Může to také být vlastnost přístroje. Což bych právě rád věděl, protože mám pořád 14-denní lhůtu na vrácení :)
sannyray
Stálý androiďák
Příspěvky: 158
Registrován: sob 15. říj 2011 11:21:47
Typ mobilu / ROM: Lg G5
Mobil 2 / ROM: Sony xperia Z3 compact
Tablet: Lenovo TP Tablet 32Gb, wifi

Re: Sekající se videa

Příspěvek od sannyray »

http://forums.lenovo.com/t5/ThinkPad-sl ... kpad_slate

Doporucujem ti sa pokukat tu, a nieje to problem len nas dvoch, jednoducho nestiha hw ,moj nazor a stve ma to uprimne.
Geox
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: stř 04. led 2012 22:29:32
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: Sekající se videa

Příspěvek od Geox »

Narocnejsi HD videa se mi sekaji (myslim ze pristroj proste neutahne), obycejna videa nektera take, ale resim to bud zmenou prehravace (MX plyer/DICE player) anebo v MX playeru zmenou SW/HW dekoderu v nastaveni (kupodivu v nekterych videich dobre slape ten softwarovy a ten HW ne...).
malta
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: úte 27. bře 2012 15:05:51
Typ mobilu / ROM: H7500+

Re: Sekající se videa

Příspěvek od malta »

Díky, tak nemám vadný kus :). Nezbývá než čekat na ICS.
sannyray
Stálý androiďák
Příspěvky: 158
Registrován: sob 15. říj 2011 11:21:47
Typ mobilu / ROM: Lg G5
Mobil 2 / ROM: Sony xperia Z3 compact
Tablet: Lenovo TP Tablet 32Gb, wifi

Re: Sekající se videa

Příspěvek od sannyray »

ics to bohuzial nevyriesi :) , toto je aj hw vada takze mozno by mu prospel iny kernel a nataktovat procak trocha lebo 1ghz je malo:)
Geox
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: stř 04. led 2012 22:29:32
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: Sekající se videa

Příspěvek od Geox »

Ja to vidim na vlastnost pristroje. Tablety jsou tu kratce, jeste to je celý takovy nedoladeny a nedomrlý.
Tady by asi mozna pomohla Tegra 3 s vyssim vykonem jak Tegra2 co ma TPT (a to pry Lenovo z tech Tegra2 chodi jeste docela slusne, tak jak pak musi vypadat nejaky levnější šunky).
Sofwarove se z toho uz moc asi nevymackne.
malta
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: úte 27. bře 2012 15:05:51
Typ mobilu / ROM: H7500+

Re: Sekající se videa

Příspěvek od malta »

Aha, já myslel že Tegra2 dokáže přehrát HD :)
Geox
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: stř 04. led 2012 22:29:32
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: Sekající se videa

Příspěvek od Geox »

No tak marketingove v laboratorních podmínkách zcela jistě :-) V praxi to trochu pokulhává. Full HD video je široký pojem do kterého se schová ledacos. Pokud to FullHD má vyšší datový tok, nebo bylo nastavení při výrobě videa nevhodné tak to plynule nepojede ani omylem.
Me v praxi treba jedou sotva na hraně i videa v 720 pixelech natož pak v 1080. Mám rip Avatara ve FullHD a to jsem ani nezkousel protoze jsem ani necekal ze by neco takovyho na tomhle slabouckym zarizeni jelo. I notebook dostane zabrat a to je radove silnejsi stroj.
Lip by na tom byla asi Tegra 3 (4 jadra - ale za predpokladu ze by prehravac byl napsanej tak aby zdimal z HW maximum)
sannyray
Stálý androiďák
Příspěvky: 158
Registrován: sob 15. říj 2011 11:21:47
Typ mobilu / ROM: Lg G5
Mobil 2 / ROM: Sony xperia Z3 compact
Tablet: Lenovo TP Tablet 32Gb, wifi

Re: Sekající se videa

Příspěvek od sannyray »

Tak napriklad toto video nahrane mojim fotoaparatom nikon D3100 absolutne nepohne.
Video sa seka ako svina bez zvuku, a ani v MX playeri sa neda prepnut na HW ani HW+ dekoder.
WTF. Moj brat vlastni TFT prime a ide mu to v pohodke.
Přílohy
Zaznam videa nikon d3100
Zaznam videa nikon d3100
Screenshot_2012-11-05-22-10-23.png (713.35 KiB) Zobrazeno 11357 x
Odpovědět

Zpět na „Lenovo ThinkPad“