Navigace/GPSMy Track a posílání map na Google!

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ezopino
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2

My Track a posílání map na Google!

Příspěvek od ezopino » čtv 14. kvě 2009 9:23:40

zdárec. Tak mám malinký problém. Pomocí aplikace MyTrack v pohodě vytvořím mapu, kudy jsem ťapal - třebas s kočárkem na procházce - a mohu si to i ulozit do telefonu bud jako KML, nebo GPX soubory.... Viděl jsem na Netu video, jak si to jeden člověk posílá na Google Map do svyho profilu. Navíc, když jsem v Googlu našel mapy nějaký holčiny, co chodí ven s čoklíkem, dostal jsem chut si to taky vyzkoušet.
Dal jsem po ukončení nahrávání Send to Google Maps a bylo. 1x mi nahlásil chybu, že DOCs nešly poslat, tak jsem je poslal znovu a šlo to. Pak jsem celej natěšenej mastil do svyho profilu na Google a huráááá, byl tam název mojeho tracku:) To ale bylo vše.....
Když jsem na něj kliknul, vůbec nic se na mapě nestalo. Sice mi to přiblížilo oblast, kde jsem se nacházel, ale vůbec to nezobrazilo tu trasu, jak jsem očekával a jak jsem viděl u té holčiny na jejich procházkách se psíkem...
Nevíte, čím to je, že se mi to nezobrazuje ani v MyMaps na Googlu, ani na GoogleEarth???

... Pokud máš možnost, vždy pomáhej - nevíš, kdy to budeš potřebovat sám ...
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Tab S2

d750
Kyborg
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Dell Streak
Twitter: d750
Tablet: Asus EEE Pad

Re: My Track a posílání map na Google!

Příspěvek od d750 » čtv 14. kvě 2009 10:29:53

Updatuj na novou verzi my track. Tam už to funguje.

Odpovědět

Zpět na „Navigace/GPS“