Navigace/GPSAplikace pro Geocaching

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

menion
Robot
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Note 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace pro Geocaching

Příspěvek od menion » úte 27. dub 2010 21:28:33

brundi píše:tak jsem je poslal, ale treba je chyba na me strane... nahravam primo do adresare whereyougo na karte... a jeste jsem si vsiml ze po ukonceni aplikace zustava aktivni gps,,, diky moc za ochotu
zitra na to rano juknu a dam vedet. GPS by urcite zustavat nemela ... ted jsem to zkousel a vypina se bez problemu ... hmm ... tak zitra, zitra :)

brundi
Nové Androidě

Příspěvek od brundi » úte 27. dub 2010 21:33:28

JiaYu G3

menion
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od menion » úte 27. dub 2010 21:45:01

- no pekny ... tak obe cartridge stazene ve verzi pro pocketPC, nahrany do adresare 'sdcard/WhereYouGo' a krome toho ze po stisku 'Start' maji desne velke ikony, slapou naprosto bez chyby ...
- predpokladam ze mas verzi Androida 1.6 ci vyssi. Jestli se nepodari a stojis o to, poslu ti nejakou verzi co mi neco vypise at s tim pohnem ... dobrou

brundi
Nové Androidě

Příspěvek od brundi » úte 27. dub 2010 21:46:45

jj, mam 1.6, tak budu zkouset co a jak :-). diky
JiaYu G3

brundi
Nové Androidě

Příspěvek od brundi » úte 27. dub 2010 21:48:17

ha, po vypnuti zapnuti telefonu nabehl... po restartu :-) diky moc. a stejne tak po restartu, kdyz uz vidi ty cartridge, po vypnuti vypina i gps... asi musi mit nahrane carty... diky, co nejdriv testnu v praxi
JiaYu G3

xsoft
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB [stock rooted]
Mobil 2 / ROM: Galaxy Nexus [AOKP]
Twitter: xsoft
Kontaktovat uživatele:

Re: Geobeagle a wikitude

Příspěvek od xsoft » úte 04. kvě 2010 10:53:06

Tomcb píše:Ahoj,našel jsem na netu rozšíření na geobeagle viz odkaz

http://www.youtube.com/watch?v=sd_h0vyn ... r_embedded
Jsem na androidu lama :( ,nevíte kde tuto aplikaci seženu??
obe aplikace mám ale jak je dát dohromady to nevím.
Ahoj, stejny problem mam. Chce si to aplikaci napsat (dle navodu co ma na strance) a zkompilovat. +dostat nejake developerske ID od Wikitude.

c:geo - zatim pouzivam a spokojenost (teda, .. jako ze je to nejlepsi co jsem nasel. Porad to ma sve mouchy).
:[ Telefon: Galaxy Nexus | root+unlocked | fw: android 4.0.1 | recovery: ClockworkMod | ]: <v^> Reveal the mistery of four arrows on DDR.POCITAC.COM

Harmitsch
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Příspěvek od Harmitsch » ned 09. kvě 2010 14:50:07

Zdravim, Androida mam tyden k naproste spokojenosti (skoro mesic rozhodovani mezi WM a Androidem stal za to :) )
Na geocachimg mam Oregon 300, ktereho zadny smart sice nenahradi, ale kdyz uz tam je GPS, pak proc ji nevyuzit (a taky Oregon s sebou nenosim porad). Objevil jsem C:geo - podle info na netu vypada dost dobre. Ma jednu chybicku - zaboha se nedokazu prihlasit ke geocaching.com a stahnout cache :( Hlasi to "Sorry C:geo failed to download caches because of failed connection to geocaching.com (server or connection down)." Vyznam jasny - jenze spojeni neni problem (jsem pripojen doma pres wifi - overene pripojeni) a geocaching.com je z Androida taky dostupny (prihlasit pres browser take bez problemu). Zkousel jsem zmenit heslo (mam ho asi 19 znaku dlouhe) na kratsi a zadna zmena. Mate nekdo podobne zkusenosti? Ta hlaska je moc obecna na to, aby se dala zjistit skutecna pricina nepripojeni :?

bagrcoufal
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: nexus one

Příspěvek od bagrcoufal » ned 09. kvě 2010 15:25:08

mne to dela pri slabem signalu nebo pri prekroceni fup limitu, specialne to ma velke problemi se prihlasit. proste nase data od operatoru jsou vazne vysmechem do tvare. :cry: ale jak pises tvuj problem to neni co jina wifi sit porad stejne???
nexus one zpet z opravy HURAAA (kurna uz podruhy)
Kingsto​n SDHC 8GB 6 class
Holder Mount Car Charger For HTC Google Nexus One

Harmitsch
Nové Androidě

Příspěvek od Harmitsch » ned 09. kvě 2010 15:29:22

no jo, jenze ja jsem to testoval doma - pripojeni mam ke kabelovce, kde FUP ani rychlostni omezeni neni :( Wifi mam rozvedenou po byte, a pro testovani jsem metr od APcka. Prihlaseni pres browser z Androida je okamzite. Chyba v zalogovani pres C:geo se objevi cca po 2-3s takze ze by se jednalo o timeout site se mi nezda.

bagrcoufal
Stálý androiďák

Příspěvek od bagrcoufal » ned 09. kvě 2010 20:17:50

no jak sem psal na konci a jina sit???? porad stejne?? proste vyrazit na testovani i jinam ne jen metr od apcka. :DD

Harmitsch
Nové Androidě

Příspěvek od Harmitsch » úte 11. kvě 2010 17:04:14

pravda - to je fakt divny. Pres GPRS se k serveru geocaching.com prihlasim a nejblizsi kesky stahnu. Zatim nemam aktivovany datovy tarif (uz se na tom pracuje), tak jsem to jen testnul. Pres souseda s nezabezpecenou wifi taky. Ach jo, jdu teda sledovat tcpdump na routeru :cry:. Diky za nakopnuti.

Harmitsch
Nové Androidě

Příspěvek od Harmitsch » úte 11. kvě 2010 19:59:36

tak to dela squid+dansguardian. Z tcpdumpu je videt ze geocaching.com vrati HTTP/1.0 400 Bad Request. To je divne, ze protoze kdyz se na ty same stranky podivam pres browser z toho sameho androida, projde vse OK :o . Kvuli jedinemu programu (kterej navic stejne budu pouzivat pres datove spojeni) se mi nechce prekopavat nastaveni routeru. Proc se tak deje je spis otazka na autora aplikace. Jinak se priznam, ze vypada dost dobre. Kdyby byla i offline, pak snese srovnani s tim, co potrebuju ke geocachingu a mam na Oregonu s bonusem pro logovani online :thumbup:

bagrcoufal
Stálý androiďák

Příspěvek od bagrcoufal » čtv 13. kvě 2010 21:40:21

joo proxy to je mrska, co ta me uz natrapila. no hlavne zes na to prisel urcite se to nekomu bude hodit

Krokodyl
Droid
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokodyl » čtv 13. kvě 2010 21:58:26

Zkus tedy pro online, ale i offline, stahování a následné navigování použít již avizovaný SmartMapsLocator, je na Marketu free. I bez map je velmi dobře použitelný, já jsem si kněmu zakoupil již i mapy.
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT

Harmitsch
Nové Androidě

Příspěvek od Harmitsch » pát 14. kvě 2010 16:39:34

SmartMapLocator mam v planu vyzkouset - ze je legalne zdarma jsem nevedel (mel jsem za to ze je placeny - ted koukam, ze se to jmenuje SmartMaps free). Momentalne zkousim RMaps (taky zdarma na marketu) - kdyz si k nemu pres Mobile Atlas Creator vygeneruju mapu prostredi kam jedu, tak je to bomba. Do mesta Google streets, na kolo Cyklomapa CZ a nebo Google earth pro "vizualni" navigaci :) . Jo chce to velkou kartu - Prachaticko do 21 urovni melo 400MB ;) (coz je pro beznou navigaci zbytecne).

suchar
Nové Androidě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suchar » pát 14. kvě 2010 17:14:17

Používám aplikaci GeOrg (http://android.ranitos.de) a jsem s ní naprosto spokojený. Sice placená, ale těch 5 EUR je v klidu a navíc autor na ni stále pracuje.
Geocache pro GeOrg si připravuji předem v Cacheprinteru, pak importuji do G. Co si mi ovšem nejvíce líbí je práce s Waypointy a vlastními body. V ČR využívám online mapové podklady, ale do zahraničí mám stažené offline mapy, kvůli datovému tarifu (bych se nedoplatil).
V mém případě tato aplikace zatím nemá konkurenci a jsem s ní nadmíru spokojený. Určitě doporučuju všem.
Sony Xperia SP // [ROM] CM11 //
:::
U2 // DVD Bootlegs // Trade - http://u2fan.ic.cz

maila7
Stálý androiďák
Twitter: maila7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maila7 » pát 14. kvě 2010 18:14:17

Já si celkem oblíbil TesoroDroid. Pro offline hledání mi vyhovuje a umí importovat soubory z geocaching.com.

Kód: Vybrat vše

http://wiki.androidforum.cz/index.php/TesoroDroid
http://androidzone.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=1
HTC Desire non-ROOT | Android 2.3.3 | 3.14.405.1 | Kingston 16GB microSDHC Class 10
ASUS Transformer Pad TF300T + klávesnice (dok)
ObrázekFollow me @maila7

Harmitsch
Nové Androidě

Příspěvek od Harmitsch » pát 14. kvě 2010 18:52:43

Tak SmartMaps free me moc nenadchla (free verze). Propracovana je docela dobre - to zas musim uznat, ale kdyz ji srovnam s RMaps a naimportovanou cyklomapou, pak v kategorii free je jinde. 2 urovne zoomu je fakt malo. Placena verze je ale podle stranek vyrobce uplne jinde (logicky).

benny007
Nové Androidě

Příspěvek od benny007 » úte 01. čer 2010 10:57:10

Ahoj pouzival jsem GeoHunter coz je fork GeoBeagle s vylepsenimi. GeoBeagle mi prisel takovy zmateny, GeoHunter je na tom o moc lepe, ale minuly tyden jsem si zaplatil GeOrg a nemuzu si ztezovat. Asi je to nejlepsi co jsem vyzkousel. Doporucuji.

S.T.E.A.K.
Stálý androiďák

Příspěvek od S.T.E.A.K. » čtv 03. čer 2010 20:46:46

C:Geo ode dneška konečně nabízí i offline uložení kešky(pro mě předtím jediný problém - nemám datovej tarif). Je to celkem dobře uděláno, asi kompletně přestanu používat Geobeagle. Ukládá se kompletní popis kešky, obrázky, listing, komentáře, nápovědu, prostě vše, co se zobrazí i při online vyhledání. Zkrátí se mi tim příprava o cca 80%(Stažení natažení kešek do Skrýšotlače, vytvoření listingu, vyexportování kešek, vyexportování listingu, nahrání souborů do mobilu, import do Geobeaglu, případná úprava kešky v mobilu), teď jen vyhledám v C:Geo kešku a kliknu na tlačítko "store" a vše je hotovo.
G1 | Sony Erricson Xperia Mini Pro (Black) | Samsung Galaxy Note 10.1 WiFi(White)

elka_cz
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: iPhone SE
Twitter: http://twitter.com/elka_cz
Tablet: iPad Air
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elka_cz » čtv 03. čer 2010 21:03:08

A co kdyz chci nahrat vice kesek? Rekneme 40? Bodl by import gpx.

Patrac
Nové Androidě

Příspěvek od Patrac » úte 08. čer 2010 10:13:16

Dotaz
Mám HTC desire slovy 4 dny.
whereyougo mi po stisku tlačítka začít hlási že : Beta verze vypršela. čím to?
je nutné to zaplatit? jestli ano zaplatím rád ale kde. kolik komu. nebo je chyba někde jinde
Následně mi to spadne a program se ukončí
Ostatní kláves fungují

MMj ke geocachingu nezkoušeli jste někdo Georg? je to super program jede off i online. mapy se daj importovat pomocí prográmku freeware. Jediná podmínka nákupu je mít cizí SIM. na českou to nejde a stojí jen 5Euro

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » úte 08. čer 2010 10:28:28

c:geo, dříve jsem používal tesorodroid (autor by moh dodělat pro 2.1, byl docela dobrej)
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

menion
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od menion » úte 08. čer 2010 12:48:05

patrac: uz jsme poresili po ICQ, kazdopadne kdyby nekdo jeste problem, nestahujte appku zde z linku ale urcite z marketu, kde je vzdy aktualni a ted jiz plne funkcni verze ;)

bogfran
Nové Androidě

Příspěvek od bogfran » stř 16. čer 2010 14:11:42

Používám c:geo, mam jedinej problém: všude na screnech je hlavní nabídka nejbližších cache doplněna směrem a vzdáleností. Mě se to zobrazuje jen u prvních třech a ty k tomu nejsou ani nejbližší. Dá se to někde nastavit, aby to vylo vzestupně od nejbližší a ukazovaloto údaj o směru a vzdálenosti u všech? Já to nikde nenašel...

scribblerr
Nové Androidě

Příspěvek od scribblerr » pon 21. čer 2010 22:19:03

tak to mas nejaky porouchany, tohle je tusim v aplikaci automaticky a nijak se to nastavit neda - doporucuju reinstal.
HTC Hero Black, Samsung Omnia 7, Nexus 4

tune.lar
Androiďák!
Reputace: 1

Příspěvek od tune.lar » úte 22. čer 2010 0:41:49

Ahoj používám GeoBeagle, jak přidám souřadnice? Pokud dám Add Waypoint a zadám souřadnice, tak mohu přidat pouze dva body, pokaždé se ten druhý přepíše tím prvníím.
Siemens M50, Siemens CX65, Motorola RAZR V3, Motorola E938, Motorola l7, Motorola Z3, Motorola MOTO Ming,
Nokia N82, Samsung SPICA, Motorola DEFY, Motorola ATRIX, Samsung GalaxyNote 10.1 s Pen

MOTOROLA MOTO X [ROM][4.4.4][ghost] REFLEX BOW [>_ Pleasure Paradox]

ondrakub
Nové Androidě

Příspěvek od ondrakub » úte 22. čer 2010 7:14:02

Včera jsem poprvé zkoušel WhereYouGo, ale zasekl jsem se na tom že, když jsem došel na dané místo a měl splnit ukol, abych mohl pokračovat dál, tak v YouSee jsem žádný ukol neměl...

menion
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od menion » úte 22. čer 2010 7:24:54

ondrakub píše:Včera jsem poprvé zkoušel WhereYouGo, ale zasekl jsem se na tom že, když jsem došel na dané místo a měl splnit ukol, abych mohl pokračovat dál, tak v YouSee jsem žádný ukol neměl...
ahoj, pekny chybovy report covece :) ..
takze - predne je tu vlakno na wherigo na androidu, pak jestli by jsi to chtel opravit (coz doufam ze ano) tak je potreba alespon jakou verzi WhereYouGo jsi mel a hlavne jakou cartridge jsi hral a presnejsi misto problemu. No a idealne na mail supportu whereYouGo tedy whereyougo@asamm.cz. No pokud behem cartridge byly nejake otazky jako kolik sloupu vidis na nejakem konkretnim miste tak to do mailu napis taky at se pres to dostanu k problemovemu mistu.

maila7
Stálý androiďák
Twitter: maila7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maila7 » stř 23. čer 2010 8:22:59

Po možnosti offline módu v aplikaci c:geo používám už jen tento program. Je nejlepší, zobrazí vše jako na stránkách geocaching.com a to poslední co mi chybělo - satelitní mapka okolí kešky - už umí stáhnout také. Děkuji moc!
Troufám si tvrdit, že žádná aplikace není pro hledání kešek v offline módu tak dokonalá.

//Jen upřesním, že kdo chce mít staženou mapku kolem kešky, musí ji "dropnout" a znovu uložit. Aktualizace stažených kešek mi novinku v podobě mapky okolí nepřidala. To je ale drobnost.
HTC Desire non-ROOT | Android 2.3.3 | 3.14.405.1 | Kingston 16GB microSDHC Class 10
ASUS Transformer Pad TF300T + klávesnice (dok)
ObrázekFollow me @maila7

Odpovědět

Zpět na „Navigace/GPS“