Navigace/GPSMy Tracks

Moderátoři: don_alex, radegast

barttik
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy

Re: My Tracks

Příspěvek od barttik » stř 27. črc 2011 14:25:48

Zatím dák za odpovedi :yes: .Ok testnu,ale pravděpodobně se přerušuje. Jak to dokážu ten signál zvetsit?

vlk
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: xperia z2

Příspěvek od vlk » sob 30. črc 2011 9:23:56

kvalitnym externym bluetooth GPS modulom, ktory ma poriadnu antenu a lepsiu citlivost.

David_TO
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4X

Příspěvek od David_TO » pát 22. čer 2012 22:57:43

Mne sa to tiez stava ze sa trasa obcas prerusi a potom zas pokracuje ale to bude asi tym signalom ked som niekde kde nie je vidiet obloha alebo len slaba viditelnost tak sa prerusi.
Xiaomi Redmi 4X
O2-SK, O2-CZ
Starý mobil: LG Optimus One P500, Sony Xperia L, Samsung S4 mini (I9195)

kirson
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SE Xperia Ray

Příspěvek od kirson » úte 03. črc 2012 9:13:01

Ahojte,

začal jsem používat My Tracks, naměřil jsem si trasu a chtěl jsem si ji exportovat do .gpx souboru. Vše jsem udělal jak se má. Ve výpisu tras jsem podržel na trase, kterou jsem chtěl exportovat, vybral možnost uložit na SD kartu a zvolil formát .gpx. Vše proběhlo úspěšně a trasa byla uložena. Když jsem ale telefon připojil k počítači, abych si soubor mohl stáhnout na kartě ho nemůžu najít. Nikde tam nemám složku My Tracks nebo tak něco.

Používám telefon SE Xperia Ray s verzí Androida 4.0.4. Můžete mi prosím někdo poradit? Děkuji.

milmar
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: xperia L

Příspěvek od milmar » čtv 20. úno 2014 15:25:59

Zdravím...
To samé na xperii L. Taky nemůžu soubory GPX na SD kartě najít.
Poradíte někdo ?
Díky.

Odpovím si sám.
Je třeba zapnout v aplikaci sdílení souborů. Škoda že ukládá jen do vnitřního úložiště a ne na SD kartu.

Zdravím...
Dá se někde nastavit, aby aplikace zapínala GPS hned při otevření aplikace? Když začne hledat fix až po spuštění záznamu, tak ten začátek vždycky někam ulítne. Aby to chytlo fix ještě před započetím záznamu. Díky.

EDIT by pRo_lama:
Nepíš dva a viac príspevkov za sebou, od toho máš tlačítko "Upraviť"! Prečítaj si prosím Ťa pravidlá fóra a dodržuj ich!

FiendMB
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70

Příspěvek od FiendMB » čtv 19. bře 2015 10:07:43

Tuto akpku mám velmi rád, používal jsem jí na SG2 dost často. Nyní mám nový phone Lenovo P70 4.4.4. a po nainstalování mi napíše, že aplikace přestala pracovat, reinstal, restart tel. nepomůže.. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Skoro bych řekl, že z počátku běhala, ale nejsem si jist... Případně existuje nějaká velmi podobná aplikace?

Odpovědět

Zpět na „Navigace/GPS“