Huawei Sonic - obecná diskuzevýpadky signálu

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Shrek1312
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: pát 29. lis 2013 15:17:27
Typ mobilu / ROM: Huawei sonic

výpadky signálu

Příspěvek od Shrek1312 »

Zdravím, přibližně před dvěma měsíci jsem na mobilu Huawei sonic provedl úspěšný root s verze 2.3.5 na 2.3.6(yoigo). Domnívám se,že přibližně od té doby dochází na mobilu při zvýšené zátěži jako hraní nenáročné hry(jewel legends) popřípadě surfování na netu k častým výpadkům,kdy po chvilce zmizí signál a objeví se hláška" služba není k dispozici" popřípadě"není vložena sim karta, vložte prosím sim kartu". Následně musím i několkrát za sebou restartovat telefon popř.vyndat i vložit sim kartu. Dále k tomu dochází i v případě zhoršeného přístupu signálu do mobilu,např.v menší místnosti apod.,v dřívější době s tímto problémy nebyly. Takže mám dotaz, zda by popřípadě pomohl hard reset-tovární nastavení, nebo výměna sim karty popřípadě jiný nápad, díky
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: výpadky signálu

Příspěvek od LivArt »

Přehrát ROM zpátky na stock bez rootu. Když nepomůže, reklamuj to.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: výpadky signálu

Příspěvek od rbarat »

Mne Yoigo veľmi dlho (mesiace) fungoval bez problémov, ale v poslednej dobe som tiež zaznamenal rovnaké výpadky.
Treba preinštalovať staršiu ROM.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Odpovědět

Zpět na „Huawei Sonic - obecná diskuze“