Multimediální centra + mini pcTV box - HBO GO a Skylink Live TV

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
j_horak
Nové Androidě
Reputace: 0

TV box - HBO GO a Skylink Live TV

Příspěvek od j_horak » stř 03. črc 2019 18:50:23

Ahoj,
již se několik dní rozhlížím po internetu a snažím se najít vhodný TV box s androidem, kde by spolehlivě fungoval HBO GO v HD kvalitě a to samé online vysílání od Skylinku. Netflix v HD (480p nechci) není podmínka, ale výhoda.

Našel by se tu prosím někdo, kdo má s tímto reálnou zkušenost na nějakém TV boxu?

Dočetl jsem se, že pokud je v TV boxu systém Android TV, tak by HBO a Netflix měl pracovat, ale skylink zatím není pro ATV vytvořen. Lze ho tam nainstalovat ručně, i když není v google play?

Je lepší tv box s "čistým" androidem nebo Android TV (ATV) ? Všude se píše něco jiného, něco je někde podporované a jinde se píše, že zase není, tak jsem z toho už blázen :shock: :D

Věřím, že přes KODI by to nějak šlo, ale rád bych měl oficiální aplikace.

Pokud se zde již něco podobného řešilo, tak se omlouvám, ale nenašel jsem to. :)

Předem díky za každý názor! (P.S: Nvidia Shield TV mi neraďte, o něm vím a věřím, že by tam šlo vše :D )

mikysedliste
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8+

Re: TV box - HBO GO a Skylink Live TV

Příspěvek od mikysedliste » stř 03. črc 2019 19:57:20

Já si koupil na zkoušku krabičku tanix tx3 mini a hbo go i aplikace skylink jdou normálně, ale na skylink kvůli lepší ovladatelnosti používám kodi viz: https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-skylink-livetv-addon
Ale už pokukuji po jiným boxu protože tanix se občas při přehrání filmů ze stream cinema kousne a pomůže jen vytažení z elektriky.

Autor tohoto vlákna
j_horak
Nové Androidě
Reputace: 0

Příspěvek od j_horak » čtv 04. črc 2019 6:31:14

To je zajímavá informace. Díky. A ještě se zeptám na Youtube, přehrává jen Full HD nebo i 4K?
Právě nevím, zda ten TV box musí mít nějaké speciální vlastnosti, aby podporoval HBO GO a Skylink, nebo to půjde na každém zařízení s novějším androidem, min. verze 8.

mikysedliste
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8+

Příspěvek od mikysedliste » čtv 04. črc 2019 9:58:29

4K už dneska zvládne většina boxů ale při výběru je třeba koukat jestli to podporuje, tanix co mám to umí ale zkoušel sem jen přes flešku protože na 4k steam nemám dostatečně rychlej net. Před tanixem sem měl box s android 5 a skylink i hbo šel v pohodě.

Odpovědět

Zpět na „Multimediální centra + mini pc“