Multimediální centra + mini pcEAGET RealPlay M4 Android SMART TV HD recorder

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
quicksilver
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note II
Tablet: Mini Pc: Minix Neo X8-H

EAGET RealPlay M4 Android SMART TV HD recorder

Příspěvek od quicksilver » sob 15. zář 2012 10:26:41

Dobry den chtel by jsem se optat zakoupil jsem si EAGET RealPlay M4 Android SMART TV HD recorder
ktery jede na androidu 2.3.4 fullHD videa na tom jedou suprove a vykon v Antutu Bechmark mam 2401b.
Co me zarazi nekdo napsal na eaget.cz ( officialni forum ) Ze mam v antutu 3400b ... proste mu to slape lip.

Urcite je to nejakym lepsim firmwarem a nebo kernelem ,pac je krabicka vsechna snad stejna ( officialne je k tomu i CZ manual )
a kupoval jsem to v Alfa Computer ( Ostrava ).

Chtel by jsem se spise optat nejakeho sikovneho programatora ,ktery umi delat FW na telefony.Je mozny nejak polalit firmware na
EAGET RealPlay M4 tak,aby to bezelo lepe ? FW je ke stazeni zde : Eaget.cz

Kód: Vybrat vše

http://www.eaget.cz/sites/data/m3_m4_m5/android_4/03_09_12_m3_m4_a4_wifi_update.zip
Divne je ze vykon na M4 je 1900b ( v Antutu Bechmark ). Jinak se uvadi ,ze krabice jede na 1000mhz ,ale pan z eaget.cz
me napsal ,ze to jede pouze na 750mhz ,ale jde to pry az na 1200 mhz. Tady nechapu proc to hned nejede na 1000 mhz ?
Jde me o to ,ze kdyz jsem tam nainstaloval XBMC android tak se aplikace pekne kouse :_(

Jinak ma Cpu a vse ostatni ma schodne s jednym multicentrem :

Jedna se o prehravac Pivos DS Media Player.
Ma snad vsechno schodne s M4,ale jede na 1.2GHz.Otazkou je ,jestli by tohle bylo mozny dostat do M4 ? A taky aplikacne je dost nabouchanej :-)

Vlastnosti :

ARM Cortex A9 processor running at 1.2GHz, Mali-400 OpenGL GPU, 512MB DDR2 SDRAM, 2GB of NAND Flash, 10/100 Ethernet, 3 USB 2.0 ports, HDMI 1.3

Obsahuje instalaci :

Adobe Reader, Adobe Flash Player, Adobe Air, AppBrain , Aptoide, Astro, AndroZip, App Control, App Installer, BubbleUPnP, Browser, Cache Cleaner+, Crackle, Calculator, Calendar, Clock, Downloads, Dolphin HD, DroidVPN, Email, File Browser, Facebook, File Expert, File Manager, Gallery, Global News, Go SMS Pro, IMDB, MoboPlayer, mVideoPlaye, MX Video Player, Messenger, mundu IM, mundu Radio, Music, Network, Opera Mobile, Global News, Go SMS Pro, IMDB, MoboPlayer, mVideoPlayer, MX Video Player, Messenger, mundu IM, mundu Radio, Music, Network, Opera Mobile, Radio, RockPlayer, SlideME Market, SSHDroid, Terminal Emulator, Titanium Backup, Titanium Restore, Ustream, Video Player, Youtube.

Download :

Kód: Vybrat vše

http://www.pivosgroup.com/xios.html
Byl by jsem rad ,kdyby se zde tedy nekdo k tomu vyjadril ,jestli je mozny na tuhle masinku udelat nejaky specialni FW ,pac vykon to ma urcite slusny. Dekuju

Odpovědět

Zpět na „Multimediální centra + mini pc“