Multimediální centra + mini pcAutoradio s Androidem

Sekce pro všechna možná audio/video zařízení s androidem určená do našich obývacích pokojů.
Odpovědět
baytik
Nové Androidě
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 16. pro 2010 9:18:41
Typ mobilu / ROM: HTC Evo 3D root

Autoradio s Androidem

Příspěvek od baytik »

zdar vsici
nemate nahodou nekdo zkusenosti s necim jako je tohle ?
Zajimalo by mne prakticke vyuziti Androida v aute - krome prehravani vseho mozneho a navigace mne napada jeste Torque, ale co dal?
HTC EVO 3D CM11
POINT OF VIEW Mobii Tablet 7" ProTab 26 s ICS 4.1
Uživatelský avatar
sotrava
Androiďák!
Příspěvky: 650
Registrován: ned 17. říj 2010 12:06:48
Typ mobilu / ROM: ZTE Axon 7
Mobil 2 / ROM: Huawei P8 Mystic Champagne
Bydliště: Benešov u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio s Androidem

Příspěvek od sotrava »

A co by si ještě chtěl? Krom toho ze to má 3G modul a online map plus vše ostatní co jsi napsal tak by si chtěl ještě co?
Uživatelský avatar
ghotic.ghotic
Robot
Příspěvky: 788
Registrován: sob 14. srp 2010 10:47:10
Typ mobilu / ROM: ThL W100
Bydliště: Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio s Androidem

Příspěvek od ghotic.ghotic »

Automatickeho řidiče?
"Potřebujeme dva roky, abychom se naučili mluvit, a padesát let, abychom se naučili mlčet." E.Hemingway

Prosím a děkuji opravdu nejsou sprostá slova!
baytik
Nové Androidě
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 16. pro 2010 9:18:41
Typ mobilu / ROM: HTC Evo 3D root

Re: Autoradio s Androidem

Příspěvek od baytik »

Zajímá mě 1. jestli to někdo reálně má a teprv za 2. jestli je nějaká vychytávka z provozu co mne nenapadla, případně problémy/hrozby - před tím, než se odhodlám to objednat a vyzkoušet na sobě ;-)
HTC EVO 3D CM11
POINT OF VIEW Mobii Tablet 7" ProTab 26 s ICS 4.1
Uživatelský avatar
Mattthev
Androiďák!
Příspěvky: 619
Registrován: ned 11. zář 2011 19:10:30
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 2 U9508 2GB
Mobil 2 / ROM: Doogee Dagger DG550 4.4.2
Tablet: Samsung Galaxy Tab 10.1 P7500 64GB AOSP 5.1
Tablet 2 / ROM: OUYA - CM11 Kitkat, MK802+ Uberoid
Rom: CM11 4.4.4 by PSX
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio s Androidem

Příspěvek od Mattthev »

No já bych se bál toho procesoru. Vypadá to na Allwinner A10 a ten není zrovna nic extra, grafiku má sice skvělou, filmy jedou i ty nejnáročnější FullHD, ale procházen webu a instalace apliakcí je děsně pomalá a myslím, že i navigace by se mohla sekat. Ale nevím to jistě, A10 mám odzkoušenou na 1GHz, tady je 1.2GHz, takže to bude o něco lepší.
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Autoradio s Androidem

Příspěvek od dvzd »

Koupil jsem Škoda Yeti, zamýšlím do něj pořídit nějaké Android autoradio s GPS. Pokud tu má někdo nějaké praktické zkušenosti s konkrétním přístrojem, tak bych je uvítal. Chtěl bych, aby tam byla možnost vložit SIM s datovým tarifem kvůli trasování a online sledování polohy vozidla, popř. použití navigace Waze, aby to samozřejmě umělo přijímat FM signál jako každé autoradio a eventuálně i možnost připojit přední a zadní kameru a záznam z těchto kamer, ale to už není podmínkou, autokamery můžu mít i zvlášť. Nákup v čínském eshopu není problém. Máte nějaký tip na konkrétní přístroj?
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Autoradio s Androidem

Příspěvek od LivArt »

Čínskýmu autorádiu (a ještě k tomu s androidem) bych se vyhnul obloukem, jednak to mizerně hraje, bude to pomalý a za jízdy to nepůjde ovládat. Počítej s něčím jako Pioneer DA120, ten třeba není vůbec marnej. U levnějších skončíš u podpory GPS, tohle má Android Auto, tam dostaneš Google Mapy.
Uživatelský avatar
Telewest
Robot
Příspěvky: 822
Registrován: pát 05. dub 2013 8:14:15
Typ mobilu / ROM: momentalne_JIAYU_G4S
Mobil 2 / ROM: &many other cellphone devices
Tablet: Ainol Novo7 Fire / CM 11
Tablet 2 / ROM: Ainol Novo10 Hero / CM 10.2

Re: Autoradio s Androidem

Příspěvek od Telewest »

Od Sony...
http://www.phonearena.com/news/Sonys-in ... 99_id88878" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio s Androidem

Příspěvek od Supík »

Ebay aspol. je plná různých androidích autorádií. Docela jsem to nedávno usilovně sjížděl včetně recenzí na trubce. A co jsem za celou dobu nikde nedokázal pochytit... jestli to podporuje RDS u rádia. Tedy zobrazení názvu stanice. Recenzenti to neřeší a jednoho jsem viděl jak ukazuje, že si můžu předvolby rádia pojmenovat ručně a uložit.
Bude asi dost záležet jakou bude to autorádio mít spotřebu ve standby. Tedy bych se zajímal jak je řešena spotřeba energie. Jestli to má nějakou vnitřní baterii a jak dlouho to na ní udrží tablet uspaný. Protože pokud v autě máte autorádio zapínané až po té co nastartujete/vložíte klíč/zapnete zapalování (kombinací je asi nespočetně), tak budete koukat jak se vám poomalinku bootuje rádio... a budete naštvaní. Taky jsem zaznamenal zmínku někde v diskuzi, že to nějaké crappy čínské rádio si bralo ve standby cca 0.5W z hlavního akumulátoru auta. Což je za den stání spotřebovaná cca 1Ah a tedy za měsíc stání auta ho už nemusíme nastartovat. V případě staršího akumulátoru bych se bál asi víc.

Takže nakonec jsem z toho měl pocit, že jediná výhoda těch rádiií je, že mají vyvedenou GPS anténu někam ven. Že to má rychlé přepínání analogového video okruhu z couvací kamery a možnost online map a dopravy z netu do navigace.

Zajímalo by mne jestli existuje autorádio s Androidem co umí:
4G LTE s externí anténou
GPS s externí anténou
Standby spotřebou pod 10mA
podporou RDS
podporou DIGITAL RADIO DAB+
a má dostatečně neodflánutý/citlivý radiopřijímač
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Autoradio s Androidem

Příspěvek od dvzd »

Co jsem tak nejak pochopil pri cteni jedne diskuze na skodahome: http://forum.skodahome.cz/index.php?/to ... try2176131.
Skodovky maji dve anteny a potrebuji autoradio s dvema tunery, ty tunery se nejak automaticky prepinaji podle toho, ktera antena ma aktualne lepsi prijem signalu, cinska radia maji vetsinou jen jeden tuner a pak je problem s prijmem FM signalu. Jeden tuner nedokaze spravne vyuzit ty dve anteny, ani kdyz se nejak slouci. To me take dost odrazuje. Takze to chce asi vybirat z tech cinskych autoradii, ktere maji take dva tunery, jestli takove vubec jsou.
Co se tyce nazvu stanice, zobrazi ho u aktualne naladene, ale nepamatuje si ho pak, napr. pri ulozeni stanice do pameti se ulozi jen frekvence a ne nazev stanice.
Jinak pry ta cinska autoradia podporuji plne napr. ovladace integrovane na volantu atd.
roly.kol
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 02. pro 2019 15:05:35

Re: Autoradio s Androidem

Příspěvek od roly.kol »

Autorádio s androidem jsem vždy chtěl, a nyní se k tomu pomalu dostávám :) Jelikož si koupím autorádio vy stylu: [url]https://www.*****.cz/android-autoradia/[/url] a namontuji si ho tam :D
Naposledy upravil(a) verny94 dne úte 03. pro 2019 8:12:37, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Reklamu si domluv s adminem
Carllos 2
Androiďák!
Příspěvky: 344
Registrován: ned 20. čer 2010 13:29:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+

Re: Autoradio s Androidem

Příspěvek od Carllos 2 »

Také jsem řešil do nového auta rádio, nakonec jsem objednal tohle: http://www.kenwood-electronics.cz/car/n ... X8019DABS/
Auto bude až v lednu, tak potom poreferuji.
Odpovědět

Zpět na „Multimediální centra + mini pc“