Multimediální centra + mini pcMultimediální centra s plnou podporou Android Marketu

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
dave76
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo A6000

Multimediální centra s plnou podporou Android Marketu

Příspěvek od dave76 » pát 21. pro 2012 18:34:26

Zdravím lidi,

přiznám se, že nejsem v multimediálních centrech žádný expert, proto bych vás chtěl poprosit o radu na koupi mult. centra.
Hlavní požadavek je, aby měl přístroj plnou podporu instalací SW z Android Marketu (Play) od Googlu a pokud možno DVB-T.

Samozřejmě, několik jsem jich našel, ale je možné, že mi nějaké unikly :-)

- EAGET RealPlay M4
- AMEX Arena Scientific MP-G7
- Sencor SMP 9000 Pro

Děkuji moc.

quicksilver
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note II
Tablet: Mini Pc: Minix Neo X8-H

Re: Multimediální centra s plnou podporou Android Marketu

Příspěvek od quicksilver » pát 21. pro 2012 19:03:07

Zadna made in China masinka nepodporuje kompletni market.
Take je problematika u DVB-T programy u takovych zarizeni jsou ,ale nefunguje po pripade nahravani
a nebo na to neni vybaven ovladac,po pripade vykon techto zarizeni neodpovida popisu.

Existuje akorat moznost si aplikace stahnout na telefon a pak pres usb si aplikace,ktere nelze stahnout.
Dat na mobil a pak do zarizeni.Cele je to take o FW a kernelu.Osobne vlastnim Realplay M4 a jsem sklamany z podpory za 4 mesice
nejsou shopny vydat FW ,ktere by odstranilo chyby.Jako je nefungujici SD karta, hlavni pamet ,fungujici market a rychlost cpu neni 1000 mhz,ale 750 mhz.
Jedine co na tom funguje je beta verze 4.0.3 ,kde vse ostatni jede az na market ,ale cpu se nijak nezvedne.Osobne me spis prijde,ze tomu tady nikdo z tech
kdo ma Realplay pro CZ nastarosti tomu nerozumi.Takze by jsem zvazil ,jestli ma pro Tebe smysl funkce DVB.T jestli budes nahravat z TV a nebo se jen divat ?

Ono by stacilo ,kdyby nekdo chytil betu ros 1.2 4.0.3 ,pridal do toho opravene aplikace DVB.T ,upravil pop soubor co ma nastarosti overovani marketu a aplikaci.
Nektere zarizeni se tvari jako S2 a vse lze stahnout.Zarizeni ma take mali-400 takze by jsem vtom problem nevidel ,tak jako rychlost cpu jina zarizeni se stejnou deskou behaji aspon na 900mhz ... proste zde v CR nefunguje dokonale podpora.Coz me za 3400 kc fakt mrzi.

Jarous1
Droid
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Premium, FRD-L19 8.0.0.521(C432)
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi A1, Pie 10.0.9.0.PDHMIXM
Tablet: ASUS ZenPad 3s 10 LTE, Nougat WW_5.4.6

Příspěvek od Jarous1 » pát 21. pro 2012 19:54:10

Bavíme se tu opravdu o multimediálních centrech ?
Ono totiž pár kousků s DBV-T tunerem/dvěma tunery + Androidem přeci jenom existuje ;) Viz ty vyjmenované tazatelem.

Jestli dave76 nemá nic proti firmě Evolve, tak ta také něco nabízí, viz třeba něco z tohoto přehledu, včetně několika recenzí. Já sám mám ještě prastarý Blade DualCorder HD a je to v rámci možností (a především se smířením se s pár za celou tu dobu neodstraněnými bugy, i když už vydali hodně verzí firmware) použitelná krabička.

Autor tohoto vlákna
dave76
Nové Androidě

Příspěvek od dave76 » pát 21. pro 2012 20:25:04

Ano, Evolve je super, ale nepodporuje plný přístup resp. stahování APP z Marketu.
Prošel jsem hodně diskuzí a stránek a popravdě řečeno jsem se chtěl jsem zeptat na další případný výrobek, který mi mohl uniknout... :rtfm:
Naposledy upravil(a) dave76 dne pát 21. pro 2012 20:37:05, celkem upraveno 1 x.

quicksilver
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note II
Tablet: Mini Pc: Minix Neo X8-H

Příspěvek od quicksilver » pát 21. pro 2012 20:29:35

Zkratka neni tuto chvili krabicka ,ktera by netrpela problemem a kde vse funguje tak je krabice omezena na androida 2.2
Spis jestli je pro nekoho dvb-t dulezita.

Autor tohoto vlákna
dave76
Nové Androidě

Příspěvek od dave76 » pát 21. pro 2012 20:40:28

Víš o centru, kde běhá Android 2.x, který je spolehlivý ?
Ono asi nebude časem velký problém přejí na verzi 4.x

Řekněme tedy, že DVB-T není až tak důležitý, víš o prověřené značce / typu ?

Jarous1
Droid
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Premium, FRD-L19 8.0.0.521(C432)
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi A1, Pie 10.0.9.0.PDHMIXM
Tablet: ASUS ZenPad 3s 10 LTE, Nougat WW_5.4.6

Příspěvek od Jarous1 » pát 21. pro 2012 21:43:10

On ten "plný přístup" bude asi závislý na, dnes už celkem zastaralé, verzi Androida, a především aplikacích, které na tom budou vůbec fungovat. Tedy hlavně kvůli ovládání/neovládání tím dálkáčem... V lepším případě nějakou klávesnicí. I tak to ale bude děs, myslím.

Ohledně DVB-T, kvůli tomu jsem to kupoval ;) Nemám jak jinak občas nahrát něco z televizního programu.

theViper
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: GALAXY S3
Tablet: iPad mini

Příspěvek od theViper » úte 15. led 2013 7:44:18

Včera jsem testoval SENCOR SMP 9000 PRO:
Z pohledu Androidu - je to jen nálepka na zařízení a krabici - marketingová reklama - zkusil jsem tam nahodit veškeré archivy TV dostupné na GOOGLE PLAY - ani jeden funkční - Očko, iPrima, iVysilani, další jako Dropbox, XBMC, nic nefungovalo...Ale to jsem tak nějak čekal a nedělal si iluze..
Zatím se to jinak zdá jako funkční multimediální centrum, ale jen z ohledem na přehrávání filmů+hudby+fotek.
Přístup na NAS je funkční
Full HD po síti bez problémů
DTS zvuk po optice bez problémů
rychlé rozhraní
nelze načíst titulky se souboru - musí se prostě stejně jmenovat a nejede přes to vlak (tohle mě zklamalo-xtreamer to umí)
docela slušné GUI vzhledem ke srovnání s jinými, které vypadají jako z předminulého století
Co je velké plus přehrávače je DO - neznáv v současnosti lepší-luxusní podsvětlení, dokonale příjemný stisk (nemusím se s tlačítky přetlačovat) a hlavně 4 tlačítka s možností učení - nastavíte si tam zapnutí TV,přepnutí vstupu TV, hlasitost na receiveru a netřeba chytat do ruky jiný ovladač - tohle všem chybí.
Jen si říkám, že na tu cenu aby to umělo jen přehrávat výše uvedené není nic moc, tohle by asi zvládlo i zařízení za 1000, jen s menším konfortem. Prostě dnes očekávám více...

V současnosti nejpokročilejší MMC je dle mě vše kde lze rozjet XBMC -
To vypadá naprosto luxusně a díky pluginům tam lze rozjet strašně moc věcí - streamování s uloz.to a dalších bez předchozího stahování, veškeré archivy českých televizí, eserialy.cz a další podobné servery, csfd informace k filmům, stahování titulek z titulky.com a mnoho dalšího

mirage7
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade

Příspěvek od mirage7 » pát 25. led 2013 19:42:47

Co rikate na tohle? http://dx.com/p/hd18m-android-4-0-googl ... ack-184997? Za tu cenu to vypada zajimave.

harrvy
Stálý androiďák

Příspěvek od harrvy » úte 02. črc 2013 7:05:49

A co poviete na toto: http://www.ebay.com/itm/Bluetimes-3546B ... 1c31b4a63b
vypada to hodne zaujmavo, ma to linux aj android... Hmm len ten procesor co je zac? 750MHz nie je nejak malo?

Odpovědět

Zpět na „Multimediální centra + mini pc“