Multimediální centra + mini pcgogen sb 2002

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jirholl
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: sony xperia

gogen sb 2002

Příspěvek od jirholl » ned 27. led 2013 19:18:11

Zdravím všechny.potřebuji poradit.o vánocích jsem si koupil gogen sb 2002 a mám s ním docela problémy.Když s.ním chci najet na prohlížeč tak se.najednou resetuje s najede na hlavní menu.To samé když si pustím film s usb tak se třeba v půlce vypne a přejde do hlavního menu.Je to škoda protože jinak je dobrý a hlavně přehraje jakýkoliv formát.děkuji za odpověď.

honzikada
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: android 3.0.1
Mobil 2 / ROM: android 4.0.1
Tablet: Asus Iconia 7
Tablet 2 / ROM: GoGen SB 2002
Rom: officiální

Re: gogen sb 2002

Příspěvek od honzikada » ned 27. bře 2016 7:18:42

ahoj, mám taky problém s GoGen SB 2002, přes USB všechno v pohodě... problém je s paměťovkou, nesmím vlézt do nastavení a kliknout na úložiště, okamžitě vyběhne hláška že nastavení přestalo pracovat a hodí mě to zpět na menu... ale což o to, to je maličkost... ztratil se mi jeden oddíl, nemůžu nic nainstalovat, jednu appku do maximálně 100 kB... pak to hlásí že je nedostatek místa v úložišti který je ale prázdný... Link2SD mi hlásí chybějící oddíl mám pocit že to je ExtSD nebo tak nějak... Už nevím jak ho mám vrátit zpět několik programů jsem stáhnul, buď nejdou nainstalovat nebo prostě nejde vytvořit oddíl nebo to prostě neumím, což je asi nejlepší možné vysvětlení. Dokáže mi někdo popsat jak ho mám vytvořit zpět? Připíchnout GoGen na počítač není zrovna hračka když na USB nereaguje jako mobil, kde kliknu propojení USB kabelem jako paměťové zařízení a přes ethernet se mi to ještě nepodařilo propojit. Třeba mi s tím někdo z Vás poradí co a jak mám dělat... Díky za odpověď!

Odpovědět

Zpět na „Multimediální centra + mini pc“