Multimediální centra + mini pcHDMI na DVI

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
mcdonald
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: htc desire hd

HDMI na DVI

Příspěvek od mcdonald » pát 15. úno 2013 20:11:32

Kupil som si zariadenie Jesurun Mini Xplus s tym ,ze toto zariadenie ma vystup pre AV ale aj HDMI. Samozrejme samotný android má takú vadu ,že zrejme nedokáže prekladať poriadne signál t.j. ked použijete redukciu ktorú máte napr. pri notebooku čiže z digitalneho hdmi na digitalne DVI tak sa vám zobrazí obraz z rúžovým nádychom. Chcel som preto realizovať redukciu z HDMI na VGA cize do analogu mam nejaku redukciu lenže ta nejako vôbec nechce ísť má niekto s tým realne skúsenosti ? a vedel by mi odporučiť redukciu z hdmi na VGA ? ktorá realne funguje nie odpovede typu na dx.com alebo na ebay.com ich máš kopec áno mám ale potrebujem to vidieť. Poprípade ak by bol niekto ochotný dať video. Zopár som ich videl ale riešili to skôr pri lcd a nie pri bežnom pc monitore. Taktiež samotné zariadenie má už root tak poprípade niečo upraviť . Jeden písal návod ,že sa to dá vyrobiť resp. upraviť redukcia s HDMI na DVI aby to fungovalo žial neuviedol presny postup. Ide o to ,že chcem zariadenie využivať na mojom monitore a mám vstup iba VGA a DVI nebudem kvôli tomu riešiť zmenu monitoru na hdmi
Pripajam aj obrazok :

Kód: Vybrat vše

http://db.tt/OIGb0ZuH
dakujem

Odpovědět

Zpět na „Multimediální centra + mini pc“