Multimediální centra + mini pcEVOLVEO Infinity Stick X2

delanco
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: EVOLVEO INFINITY X2

Re: EVOLVEO Infinity Stick X2

Příspěvek od delanco » ned 01. pro 2013 19:02:53

JIRI píše:Ahoj
Na PC používám PS3 media server UPNP a přes XBMC není problém videa stremovat.
Možná ale tím už si po té době nejsem jistý jsem nahradil původní XBMC za XBMC odtud 12.2 http://xbmc.org/download/ s původním jsem měl nějaké potíže, možná právě takové ;)

Tak uz se mi podarilo rozjet pripojeni pres USB to LAN adapter. Ale stejne ta masinka nezvlada streamovat MKV soubory na 1080. Zadrhava se :( Pokud chci prohlizet fotky z meho NAS serveru, taky to trva vecnost. Asi nejlip udelam, kdyz se toho suntu zbavim a koupim bud Raspberry nebo WD TV :(

JamX
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Acro S
Tablet: Rikomagic MK802 IIIS, Evolveo Infinity Stick X2

Příspěvek od JamX » pon 23. pro 2013 22:33:41

Ahoj, taky jsem si tuhle krabicku koupil. Mel jsem predtim Rikomagic IIIS 8GB, kupoval jsem v Cine, ale vypovedel sluzbu, tak jsem ho potreboval rychle necim nahradit. Pocitove se mi Infinity Stick zda byt sviznejsi a vic vymakany oproti RKM, ale mozna casem zmenim nazor.

Nekdo tu resil root. Nevim jak vy, ale ja mam rootnuty kousek a prave se bojim dat novy firmware, abych o root neprisel. Jak to je tedy s rootem v novem fw, vite nekdo?

Zatim zadny problem nemam. Snad jen, ze nemuzu aktualizovat Flash, ale to je jen detail ;)

Junglista
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG G3 16GB
Tablet: Asus MeMo Pad HD7
Rom: Stock 4.4.2

Příspěvek od Junglista » stř 25. pro 2013 0:13:00

Zdravím,

pořídil jsem tuhle hračku našim k Vánocům a co jsem zatím otestoval, tak vše šlape na jedničku (Full HD videa, wifi, youtube, prohlížeč...), ale hodně mě zaráží, že se dongle po pár minutách děsivě zahřeje. A to až tak, že se skoro nedá vzít do ruky. Je to normální? Zatím jsem to "obešel" prostým vytažením adaptéru ze sítě, ale až to po záběhu poběží celej den, nevim nevim, aby se to neprotavilo :-)

A ještě jeden dotaz (možná trochu noob), jak je to s vypínáním? Nikde jsem on/off nenašel :-)

Díky za odpovědi.

Zrzovous
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC HD2
Tablet: Asus Eee Pad Transformer Prime

Příspěvek od Zrzovous » sob 18. led 2014 23:56:13

delanco píše:
JIRI píše:Tuxmartin
Pokud budeš chtít streamovat video tak na wifi zapomeň a to i na externí (budou chybět ovladače), ale pokud máš u televize ethernet tak jsi v pohodě a XBMC všechno zvládá.

Žádnou jinou ROM jsem taky nenašel.
A Root se pokoušim vyřešit už 14 dní a bez výsledku. Taky ho nutně potřebuju.

EDIT
Jak už jsem dneska psal... síťovku jsem koupil tuhle http://www.axes.cz/cenik/15785-edimax-eu-4208
Wifi adaptéry jsem zkoušel dva a ani jeden nešel.
Jiří a všichni ostatní,

chci Vás poprosit o pomoc. Mám taky tento stick a vše funguje skvěle do té chvíle než sepokusím streamovat soubory na XBMC přes N-kovou WIFI z mého NAS serveru Zyxel NSA 310 ať už přes SMB nebo DLNA. Vše se kouše nebo v horším případě vůbec nerozjede. Musím ještě podotknout, že streamování na mém tabletu ACER Iconia nebo iPhone nebo WINDOWS úplně bez problémů. Zkoušel jsem úplně vše a nic nepomohlo :-( Možná to bude tím, že Infinity stick detekuje rychlost jen 65 Mbps (ovšem to by nepotvrzovalo problémy s dlouhým načítáním souborů). Nedávno jsem si pořídil Vámi doporučovaný USB to LAN adaptér a myslel jsem, že mám vyhráno, protože připojení v prostředí Androidu fungovalo skvěle. Vše bylo OK až do té doby, než jsem se pokusil připojit k síti v prostředí XBMC. Prostě v XBMC se nemůžu přoipojit k netu ani omylem. Ani k netu ani k domácí síti. Prostě v Androidu OK a v XBMC nikoliv :-( XBMC mi totiž nedetekuje ani domácí static IP ani DHCP IP. Detekuje mi totiž IP adresu 127.0.0.1 a tudíž se XBMC nemůže k netu připojit. Proto jsem velmi překvapen, že Vám, Jiří, se to bez problémů podařilo. Můžete mi, prosím poradit, co dělám špatně? Už jsem opravdu zoufalý.

Děkuji všem za jakukoliv pomoc, jak z tohoto pryč.
Dobrý den vespolek, osobně je mi XMBC cizí a po menším pátrání jsem zjistil, že to je jednoduše forma DLNA serveru a klienta, kde server se nainstaluje na PC a začne fungovat jako media server, a klient už podle platformy doinstalujeme na zařízení, v našem případě android. Osobně jsem začal používat Serviio a na Android zařízeních ServiiGo. Serviio funguje jako klasický DLNA server, takže například moje Samsung SmartTV jej v pohodě najde, rozezná a přehraje vše krásně i s titulky - 1080p MKV bez problému, v podstatě cokoliv. ServiiGo je však third-party aplikace, která nepoužívá DLNA, ale přímo API funkce pro spojení se Serviio serverem. Možná by bylo vhodné ještě podotknout, že ServiiGo se dá použít pouze, pokud máte placenou verzi toho Serviio serveru, tzv. PRO verzi. Ta vyjde na 25 dolarů.

Na ASUS Transformer Prime tabletu (4-jádro, 1GB RAM) a Samsung Galaxy S3 LTE (4-jádro, 2GB RAM) mohu v pohodě spouštět zmiňované MKV soubory, ale na X2 mám menší problém. Soubor se načte v HD, hraje v pohodě úplně náhodně dlouhou chvíli, pak se film restartuje a přehrává se kousaně. Mohu ještě zaexperimentovat různými dalšími DLNA servery, ale opravdu by mě zajímalo tohle vyzkoušet při použití té USB-to-LAN redukce. Kdybyste měli někdo zkušenost se Serviio a ServiiGo, dejte prosím vědět.

Mára_VR6
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Galaxy S III

Příspěvek od Mára_VR6 » stř 29. led 2014 19:12:38

Prosím vás o radu, ze synology DS214se mi dělá problémy přehrávání mkv
Po chvíli se vrátí na začátek, v mx playeru se přepne kódování na SW
Netušíte co s tím?
Diky moc za radu

stepos
Nové Androidě
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: ZP999pro
Twitter: kutlaks

Příspěvek od stepos » pon 10. bře 2014 19:04:26

zdravím . Před nedávnem jsem si také koupil EVOLVEO Infinity Stick X2 a byl jsem zklamán kvůli wifi. Tak jsem překopal zabezpečení na filtrovani MAC adres s už šlape stabilně aspon na 5 Mbs. ale problém mám s vypínaním. Usb je zapojeno do televize. A vždy po zapnutí TV se spustí a já musím nastavovat rozlišení tv output. Nevíte jak udělat aby si to přístroj pamatoval ? Díky

jjaarrddaaddaa
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: huawei

Příspěvek od jjaarrddaaddaa » ned 23. bře 2014 20:43:36

donesl sem si EVOLVEO Infinity Stick X2 od kamoše a nemam original napajeni z 230v když to zapojim přes usb do TV tak to neděla nic nevi někdo co s tim ?

treesnake
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: evolveo infinity stick x2

Příspěvek od treesnake » stř 09. dub 2014 12:30:26

Zdravím mám takový problém, někdy se mi stane že obraz na TV zeleně problikne, někdy vypadne úplně, ale zařízení popřád běží, když se stickem nebo kabely pohnu někdy obraz naskočí někdy vůbec.... Kde může být chyba?? Firmware? HDMI kabel? samotné zařízení?

Díky

nonez
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: evolveo infinity

Příspěvek od nonez » sob 19. dub 2014 9:33:09

Zdravim vsechny.Jak se da resit stahovani na SD pamet,interni mam plnou a SD nejde urcit jako vychozi.Nema nekdo radu prosíím. DĚKUJI

giertl
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: htc desire 500

Příspěvek od giertl » stř 02. črc 2014 21:35:54

JIRI píše:Ahoj
Problémy s wifi jsem konečně vyřešil zakoupením ethernet adaptéru http://www.axes.cz/cenik/15785-edimax-eu-4208
Teď bych ale rád použil Infinity X2 jako domácí uložiště, připojil jsem k němu WD 500GB a přístupuju na něj přes FTP, to je ale krkolomné řešení.
Rád bych ten disk viděl jako další disk nebo složku v ostatních PC a pracoval s ním.
Vygooglil jsem že by mi pomohl SMB server (třeba tenhle https://play.google.com/store/apps/deta ... resh.samba ) jenže je potřeba Root o kterém se mi nic na tohle zařízení najít nepodařilo.
Nebo existuje jiná cesta?
ahoj

zaujimal by ma postup instalacie toho ethernet adapteru. pred casom som sa totiz neuspesne pokusal spojazdnit nejaky iny, kde som sa na stranke vyrobcu:

http://www.axago.cz/cz/novinky/jak-prip ... rnetu.html

docital, ze v android menu musi byt volba ethernet - postupoval som podla navodu na stranke, no nic take sa mi tam nezjavilo (ani po upgrade firmware). ako bolo potrebne postupovat pri instalacii toho edimax adapteru? tiez bolo potrebne mat v menu volbu ethernet? nerad by som zas kupil nieco, co nebude fungovat, ale ako vidim, tu na fore sa naslo viac ludi, co ten adapter pouziva.

dakujem,

j

JIRI
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Placatej

Příspěvek od JIRI » stř 09. črc 2014 20:55:56

Ahoj
Pokud si dobře pamatuju, tak jsem jenom připojil a vše fungovalo. Jen jsem musel vypnout wifi restartovat a bylo hotovo.
Menu ethernet se po připojení objevilo.
VF-845, Huawei Ideos X5, Huawei Honor, HTC One S, LG L9 II, Acer Liquid E700, Microsoft Lumia 640XL, Smart prime 6, Alcatel Idol 3 5,5", Xiaomi Redmi Note 4 qualcom,Huawei, Huawei P20 lite

masaj
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung I9000 GALAXY S

Příspěvek od masaj » pát 18. pro 2015 12:21:04

Smazat

Odpovědět

Zpět na „Multimediální centra + mini pc“