Multimediální centra + mini pcMultimediální centrum ovládané Androidem

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Pedro1988
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Wave

Multimediální centrum ovládané Androidem

Příspěvek od Pedro1988 » ned 20. říj 2013 20:09:33

Ahoj, uvažuji o koupi nějakého chytrého smartphonu s Android OS a rád bych k tomu koupil ještě nějakou šikovnou krabičku k televizi abych si mohl prohlížet fotky na mobilu a přitom by se data synchronizovala také s televizí a fotky by se promítaly také tam. Nebo třeba si našel video na youtube na mobilu, ale poslal bych ho k přehrání na televizi (kde by byla připojena ta multimediální krabička). Něco jako Apple TV / AirPlay a ovládání TV pomocí iPhonu.

Existuje nějaká obdoba pro Google Android? Nejlépe pokud někdo máte osobní zkušenost. Nechce se mi měnit celou televizi za nějakou Smart TV, jsem s mojí stávající televizí spokojen :)

Díky.

Zdenpok
Androiďák!
Reputace: 10
Typ mobilu / ROM: Zopo C2 HTC Desire HD
Tablet: Yuandao N 101

Re: Multimediální centrum ovládané Androidem

Příspěvek od Zdenpok » ned 20. říj 2013 20:15:50

Máš tu o nich celou sekci, telefon využiješ jako ovladač, fotky synchronizuješ s cloudem, zbytek zařídí multimediální centrum. Využít můžeš třeba Rikomagic, má to své mouchy, ale za ty peníze to jde.

­   

Autor tohoto vlákna
Pedro1988
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Wave

Příspěvek od Pedro1988 » pon 21. říj 2013 7:27:24

Ahoj, díky za tipy. Jak už jsem psal, teprve uvažuji o koupi smartphonu a vůbec s tím nemám žádnou zkušenost. Mohl bys mi prosím napsat jaká aplikace pro Android se používá pro to dálkové ovládání a nějaké jiné zařízení, které se připojí k TV přes HDMI, moje televize totiž nemá USB port. Díky.

Zdenpok
Androiďák!
Reputace: 10
Typ mobilu / ROM: Zopo C2 HTC Desire HD
Tablet: Yuandao N 101

Příspěvek od Zdenpok » pon 21. říj 2013 7:35:56

USB port nepotřebuješ, připojíš klasickou usb nabíječku do sítě. Rikomagic mají svoji aplikaci, u ostatních výrobců to bude podobné. Taky můžeš použít bezdrátovou klávesnici či myš.

­   

Odpovědět

Zpět na „Multimediální centra + mini pc“