Multimediální centra + mini pcČistý Android pro Rikomagic

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
MirekDusinojc
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: iPhone vole
Tablet: iPad
Rom: CD

Čistý Android pro Rikomagic

Příspěvek od MirekDusinojc » pon 07. črc 2014 13:13:18

Zdravim, mám otázku ohledně možné instalace čistého Androidu přímo od Googlu do Rikomagic MK 802 IIIS. Tento přístroj používám velmi často, ovšem bohužel je to víc o nervy, než že bych z něj měl radost. Začínal jsem s předinstalovanou verzí OS přímo od Rikomagic, následně jsem musel přesedlat na custom ROMku. I v tomto případě však Android začal chybovat a mně opět nezbývá, než udělat kompletní reinstal ROMky. S představy, že po několika měsících budu muset celý proces zase opakovat, mi běhá mráz po zádech. Proto se chci zeptat, nebylo by možné na Rikomagic nainstalovat čistý Android přímo od Googlu? Nejde mi o nějaké custom featury, chci především funkční systém bez zbytečných nadstaveb, na Rikomagicu používám všehovšudy asi 5 základních aplikací.

aldabubo
Moderátor
Reputace: 44
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Kontaktovat uživatele:

Re: Čistý Android pro Rikomagic

Příspěvek od aldabubo » pon 07. črc 2014 16:30:09

I ten čistý Android musí být přizpůsobený konkrétnímu zařízení. Takže nic jako čistý neexistuje. Hledej verze AOSP, ty jsou nejčistší. Jestli je ale Rikomagic krám, ani čistý Android tě nezachrání.
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert

Autor tohoto vlákna
MirekDusinojc
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: iPhone vole
Tablet: iPad
Rom: CD

Re: Čistý Android pro Rikomagic

Příspěvek od MirekDusinojc » pon 07. črc 2014 21:37:35

Super, no Rikomagic bohužel krám je, ale zdá se, že i tak je to nejlepší zařízení pro televizi na trhu, které má v sobě Android. Což je smutné. Snad se situace zlepší s Androidem L a jeho oficiální podporou pro televize, do té doby holt budu každých pár měsíců reinstallovat.

Odpovědět

Zpět na „Multimediální centra + mini pc“