Multimediální centra + mini pcRK8 Tv box RK3368 (Acemax)

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
wolwZz
Stálý androiďák
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: LG G3

RK8 Tv box RK3368 (Acemax)

Příspěvek od wolwZz » pát 11. pro 2015 14:45:46

RK8 android tv box.

1, CPU:(RK3368)Octa-core ARM Cortex-A53 up to 1.5GHZ (DVFS),64 bit
2, DDR3 2GB RAM ,8GB Nand Flash (Flash Memory)
3, WIFI:802.11b/g/n
4, Operation System:Android 5.1
5, GPU:PowerVR G6110 GPU up to 700MHz (DVFS),OpenGL ES3.1, OpenCLES3 and DirectX 9.3
6..HDMI 2.0
7.Bluetooth: version 4.0
Cena byla na aliexpress vc. DHL posty 70usd a doma byl za 5dnu od provedeni platby.

Starou Nokii N900 kterou jsem pouzival pro svuj AV vystup jako media player uz bylo treba vymenit (furt prekodovavat videa me nebavilo a stejne obcas neco nakonec nejelo) a tak jsem zacal resit co by mohlo splnit pozadavky. Nejdulezitejsi z konektivity pro me bylo HDMI a soucasne AV out(Obcas clovek na hotelu najde CRT). MXQ s AMlogic S805 i kdyz je za par penez me z videi a nekterych diskuzi uplne nepresvedcilo a MXQ Pro melo/ma problem s dostupnosti a nakonec po nejakych benchmarcich jsem od nej upustil a priplatil za RK8 s 8jadrovym RK3368 procesorem.

Poradny test bude pristi tyden na lyzich, ale prozatim je prehravani filmu naprosto bezproblemove, co jsem zkusil to box sezral a prehral. Momentalne testuju ePSXe a zvlada ho naprosto bez problemu (MGS a Gran Turismo 2 - s logitech gamepadem). Zkousel jsem i ppsspp ale na nej ma asi slaby vykon je to dost zpomalene a moc jsem nemel chut donekonecna zkouset nastaveni pro vetsi fps. Z her jsem zkusil Riptide 2, Badlands a vse bylo naprosto plynule. Ravensword spadnul temer hned a Virtua tenis spadne asi 10s po spusteni zapasu. Pokud ma nekdo nejaky dotaz sem s nim. Prozatim jsem celkem nadseny nic me zatim nerozcarovalo.

Obrázek

LG G3 32GB

Odpovědět

Zpět na „Multimediální centra + mini pc“