Multimediální centra + mini pcMini m8s - nahrání androidu

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
blesk16
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB

Mini m8s - nahrání androidu

Příspěvek od blesk16 » sob 18. čer 2016 9:55:58

Ahoj, chci se zeptat. Když instaluji přes PC android do TV boxu (MX III), tak se připojím skrz microUSB konektor. Ale u mini m8s bohužel microUSB konektor není... Jak můžu nainstalovat android aniž bych musel zapnout BOX? Po zapnutí napíše, že instaluje 6 aplikací a poté, že se zapíná. Ale tam zůstane už furt a nic se už neděje... Díky za rady. Nebo ještě jinak - lze pomocí USB kabelu, který má na obou stranách stejný konektor propojit je mezi sebou? Bude to fungovat stejně jako přes microUSB, nebo se to bude lišit?

Autor tohoto vlákna
blesk16
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB

Re: Mini m8s - nahrání androidu - Vyřešeno

Příspěvek od blesk16 » ned 19. čer 2016 22:17:46

Tak vyřešeno... návod:
Co je potřeba:
1. PC
2. Program http://chinagadgetsreviews.blogspot.cz/ ... 20515.html" onclick="window.open(this.href);return false; ( zkoušel jsem 3 verze a pouze tato šla úspěšně)
3. USB kabel A na A (není zde OTG konektor)
4. FW

Nejdříve nainstalovat program USB Burning tool + ovladače, které se nainstalují poté sami. Zapnout program, připojit BOX přes USB k PC - držet resetovací tlačítko, poté připojit USB kabel do zadního USB portu + napájení (BOX nemá tlačítko na zapnutí, takže je potřeba připojit napájení hned po zapojení USB kabelu). BOX se v PC inicializuje + nainstaluje vlastní ovladače. Poté by už měl být v programu vidět připojený. Připojit .IMG soubor a dát start. Toť vše, možná je nějaký jiný návod, ale nic jsem nenašel, tak jsem čerpal ze svých zkušeností.

Odpovědět

Zpět na „Multimediální centra + mini pc“