Multimediální centra + mini pcNVIDIA SHIELD TV

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
wolverins
Stálý androiďák
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Asus ZenFone 5Z

NVIDIA SHIELD TV

Příspěvek od wolverins » stř 22. čer 2016 16:11:19

NVIDIA SHIELD TV

Multimediální centrum a herní konzole v jednom
- NVIDIA Tegra X1 64-bit, 4K Ultra HD, RAM 3GB, interní paměť 16GB, WiFi, GLAN, HDMI, micro SD, 2x USB 3.0, Shield controller, Google Cast Ready, Android TV

Tak konečně volně v prodeji na Alze. Cena taky odpovídá zahraničí. Tak jdu zkoušet :-)

Flappy1983
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: lg p350_myrepair Stock Rom
Mobil 2 / ROM: nokia e51_myrepair Stock Rom
Tablet: LenovoPad T2-A7-10F
Tablet 2 / ROM: Asus MemoPad 7

Re: NVIDIA SHIELD TV

Příspěvek od Flappy1983 » sob 25. čer 2016 16:42:20

Těším se na minirecenzi. Předem dík :rtfm:
Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek! ...Tvůj telefon z Číny už nemusí fungovat.

Autor tohoto vlákna
wolverins
Stálý androiďák

Příspěvek od wolverins » ned 26. čer 2016 7:48:10

Tak recenzi i s parametry najdeš třeba tady. Dá se sní ztotožnit. http://avmania.e15.cz/nvidia-shield-and ... -androidem" onclick="window.open(this.href);return false;.
K tomu bych dodal že my zatím přehrál všechny filmy a to zcela plynule. Nikde se my nesekl. Nainstaloval jsem místo kodi přehrávače aplikaci SPMC. Zatím naprostá spokojenost. spmc s doplnky jako prima ,nova, befun atd. jede bez chyby. Jinak s aplikacemi na android TV je problém že je jich celkem málo. Ale dá se stáhnout z internetu přes apkmirror na usbflash a doinstalovat ručně. Takhle jsem třeba doinstaloval aplikaci od UPC Horizon cz. Taky jsem řešil, že doinstalované aplikace nejsou vidět na domovské stránce android TV. Dá se to vyřešit aplikací HALauncher. Co se her týče, v nabídce jsou ty co podporuji NVIDIA SHIELD TV. Na internetu již kolují i seznamy her , které na přístroji také rozchodíš (samozřejmě doinstalovat ručně ) No a zkoušel jsem emulátor her PPSSPP - PSP emulator a fungoval také. U některých her je potřeba myš. Bud jde zapojit přímo do přístroje, nebo original ovladač shild funguje také jako myš a to pravou páčkou. Zkoušel jsem na tom i Minix NEO M1 Air mouse. Fungoval skvěle. Teď děti okupují přístroj na hře Asphalt 8: Airborne. Chodí plynule. Na přístroji se my líbí že si ho můžu přizpůsobit k obrazu svému. Jinak jsem ještě nezkoušel (ale dělat to asi nebudu) mu dát ROOT , a dá se i mu dát plnohodnotný android. Teď jede na android TV, což je přizpůsobený android na TV. Jinak co se ROOTu a plnýho androida týče, nebo seznamu podporovaných starších her se dočteš zde http://forum.xda-developers.com/shield-tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Autor tohoto vlákna
wolverins
Stálý androiďák

Příspěvek od wolverins » stř 29. čer 2016 15:32:33

Nový update. Zde je odkaz co je nového. Spolu s vylepšením i nové aplikace a hry.

SHIELD EXPERIENCE 3.2 PRO UPGRADE
https://shield.nvidia.com/support/nvidi ... se-notes/1" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Multimediální centra + mini pc“