Samsung Galaxy Note (N7000) - ROM/ROOT/FWBRICK N7000 pomoc

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
DallasCZ
Androiďák!
Příspěvky: 618
Registrován: čtv 08. pro 2011 15:07:33
Typ mobilu / ROM: google nexus S i9023
Tablet: Cube U30GT
Rom: viz. podpis

BRICK N7000 pomoc

Příspěvek od DallasCZ »

Zdarec borci, dostal se mi do rukou kamarádův foun n7000. Nějak s tím blbnul a telefon nenajede do systému. popíšu co to dělá.
1-download mode funguje
2-odin zařízení vidí a úspějšně flashne jak custom kernel s cwm (philz), tak i original stock poslední romku XXLT5.
3-někdy se i dostanu do recovery (trojhmatem) někdy prostě ani ho*no.
4-při restartu, zapnutí, nebo restartu přes odin (poslední fáze flash kernelu,romky) telefon zůstane vistet na šerné obrazovce.
5-někdy se poštěstí a po restartu najede animace samsung, ale potom se telefon restartuje.
6-když nahraju phillz recovery+kernel, tak v recovery když dám wipe a pak zkusím nainstalovat custom romku, tka při instalaci se telefon po 5ti vteřinách rebootne do recovery, takže se nic nenaisntaluje (odzkoušeno cca na 5ti custom romkách)
Nemám moc zkušeosti s odinem, dotěd jsem měl jen nexus telefony, takže jsem vše dělal přes fastboot a adb příkazy.
Jako na hard brick se mi to nezdá, protože download mode i recovery najedu,ale prostě něco se tam sere.
PS: přemýšlel jsem o repartition přes *.pit soubor, ale nevím jak zjistím jestli je to 16 nebo 32 gb model (majitel to neví)
Longerski
Androiďák!
Příspěvky: 432
Registrován: stř 14. dub 2010 11:59:10
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X
Tablet: Nexus 7 2013
Rom: Stock 6.0.1

Re: BRICK N7000 pomoc

Příspěvek od Longerski »

Zkus dle imei najít, jaká verze telefonu to je http://www.imei.info/
A pak bych se pokusil o tu o repartition.
Ericsson T10i->Nokia 3330->Nokia 3650->Ericsson P910i->SE M600i->HTC Kaiser->HTC Kaiser (Android)->T-Mobile G1->Orange San Francisco->HTC HD2 (Android)->Samsung Galaxy Note->Oppo Find 5->Google Nexus 5->Oneplus X->Nexus 5X
DallasCZ
Androiďák!
Příspěvky: 618
Registrován: čtv 08. pro 2011 15:07:33
Typ mobilu / ROM: google nexus S i9023
Tablet: Cube U30GT
Rom: viz. podpis

Re: BRICK N7000 pomoc

Příspěvek od DallasCZ »

tak je to 16gb verze, tak jsem nahrál 16gb pit, a stock romku (N7000DDLSC_N7000ODDLSC_N7000DDLS6_HOME.tar.md5, nebo i N7000XXLT5_N7000XXLT3_N7000VDCLT2_HOME.tar.md5) přes odin..vše v pořádku proběhlo,akorát od té doby se telefon restartuje do obrazovky s androidem jak se mu v břichu točí takovej ten bazmek a pod ním nabíhá modrý progress bar ale po 2 vterinách restart a pořád dokola.
když to odpojím od PC a dám trojhmat na recovery a po naběhnutí první obrazovky s logem samsung galaxy note GT-n7000 pustím power, tak to do recovery nenajede (černá obrazovka).
když to jen spustím tak po obrazovce samsung galaxy note GT-n7000 problikne ten stojící android panáček a černá obrazovka.

p.s.
Tak je to asi nějak divně pokažený, když to zapojím na nabíječku nebo na kabel,tak najedu do recovery, a dokonce ho i zapnu..ale v určité (různé ) fázi nabíhání systému se telefon vypne...někdy se i dostanu na úvodní obrazovku,ale pak z ničeho nic černá obrazovka a ikona nabíjení (nabito na 100%).
bez zapojení nabíjecího nebo usb kabelu to ani nespustím.
Uživatelský avatar
mahon
Moderátor
Příspěvky: 2293
Registrován: stř 18. kvě 2011 16:33:35
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005
Bydliště: Vsetínsko

Re: BRICK N7000 pomoc

Příspěvek od mahon »

Longerski
Tak ten odkaz kde podle IMEI údajně zjistíš co máš za telefon není důvěryhodný.Nevěř všemu. Schválně jsem to vyzkoušel s čínským klonem N2 který má vnitřní paměť 2 GB a RAM 512,procesor MTK a hle co mi to napsalo http://www.imei.info/?imei=356957036462514 .

DallasCZ
Tohle by asi chtělo probrat podrobněji třeba přes Skype pokud budeš mít zájem. Nemáš možnost vyzkoušet jinou baterii.Jak je stará ?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note (N7000) - ROM/ROOT/FW“