ProduktivitaShead Spreet

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Reputace: 250
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Shead Spreet

Příspěvek od Supík » pon 05. led 2009 10:55:28

Shead Spreet je první vlašťovkou "excel" aplikace pro android.

Jedná se o velmi rannou verzi která umožňuje pouze základní práci s tabulkou. Podpora vzrocu je na velmi elementární úrovni. V současne době Shead Spreet umí: SUM,COUNT,MIN,MAX,AVERAGE,PRODUCT,+ - / * . Není to moc ale jak autor říká: "jedná se o velmi mladý program"

Program umí vytvořit jednoduchý čárový graf s možností odeslání do emailu. Možný je jednoduchý import z *.txt souboru který má data v csv formátu. Import souboru z openoffice či excelu si ještě chvilku počkáme. Aplikace působí ale docela dobře a i přes nedostatek možností jí používám na různe drobnosti. Aplikace mi za dobu používání nespadla což je fajn zjištění.

Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

ge0rge
Droid
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Shead Spreet

Příspěvek od ge0rge » pon 05. led 2009 12:56:27

Zajímalo by mě, a díky předem za odpověď, zda a jak je v androidu použitelný balík Google Docs (patrně přes vestavěný prohlížeč). To by byl kancelarsky balik naprosto perfektni.

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » pon 05. led 2009 14:46:54

ge0rge píše:Zajímalo by mě, a díky předem za odpověď, zda a jak je v androidu použitelný balík Google Docs (patrně přes vestavěný prohlížeč). To by byl kancelarsky balik naprosto perfektni.
Google Docs fungují na G1 (s interním browserem) pouze pro čtení dokumentu. Google se automaticky připojí na mobilní stránku google docs. Při přepnutí na desktopovou variantu to zahlásí že se jedná o nepodporovaný browser. To samé napíše pokud použiju browser Steel.

Požadavky pro google docs
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

Vypravěč
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vypravěč » pát 23. led 2009 14:40:34

Ahoj všichni.

Na tento dotaz bych trochu navázal. Jsem téměř rozhodnut, že si G1 pořídím k novému paušálu. Jde mi ale o jednu věc. Jsem něco jako "novinář", věnující se hudebnímu divadlu. A proto by se mi do Androida hodil, klidně i nějaký primitivní textový editor, stačí třeba i Notepadovského "střihu" Stačí čistě psaní odstavců. Rád bych totiž při svých častých cestách po republice si rád dělal alespoň předběžné verze článků a nemusel být připoután k velkému PC (notebooku). Případně, nezkoušel jste někdo v browseru editovat nějaký článek ve Wordpressu??

fabian
Stálý androiďák
Twitter: fabiancz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fabian » pát 23. led 2009 14:45:10

Vypravěč píše:Ahoj všichni.

Na tento dotaz bych trochu navázal. Jsem téměř rozhodnut, že si G1 pořídím k novému paušálu. Jde mi ale o jednu věc. Jsem něco jako "novinář", věnující se hudebnímu divadlu. A proto by se mi do Androida hodil, klidně i nějaký primitivní textový editor, stačí třeba i Notepadovského "střihu" Stačí čistě psaní odstavců. Rád bych totiž při svých častých cestách po republice si rád dělal alespoň předběžné verze článků a nemusel být připoután k velkému PC (notebooku). Případně, nezkoušel jste někdo v browseru editovat nějaký článek ve Wordpressu??
Ahoj,
na Android Marketu je nekolik NotePadu. NotePad je totiz ukazkova aplikace na Google code, na ktere se developeri uci. Takze je k dispozici nekolik vylepsenych verzi.
Jinak co jsem se mkrnul do Marketu, tak jsou tam dve aplikace primo na psani clanku do Wordpressu. Nemam k zadnemu pristup, ale myslim, ze to bude fungovat;)
Už mě to flashování nebaví tak, jako dřív ..

fabian
Stálý androiďák
Twitter: fabiancz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fabian » pát 23. led 2009 14:47:50

fabian píše: na Android Marketu je nekolik NotePadu. NotePad je totiz ukazkova aplikace na Google code, na ktere se developeri uci. Takze je k dispozici nekolik vylepsenych verzi.
Ted jeste ctu, ze v Cupcake by mel byt "New default notepad", takze treba budou nejaky vylepseni:)
Už mě to flashování nebaví tak, jako dřív ..

Vypravěč
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vypravěč » pát 23. led 2009 14:49:31

Tak to je fantazie! Hned jak G1 zakoupím a a naučím se s Marketem, vyzkouším a podělím se o dojmy. Díky moc.

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » pát 03. dub 2009 10:59:59

Shead Spreet uz umi XLS a CSV .. A to import i export. Lite verze zobrazi pouze tabulky s max deseti radky.

unavensluncem
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SII
Rom: 4.0.3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od unavensluncem » pát 03. dub 2009 11:45:28

A porad umi jen tech 6funkci?
US HTC Dream - SuperE 1.0.2

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » pát 03. dub 2009 12:14:18

Jo jo umi :) navic mi ta aplikace cela nejako nejde ovladat. Pocitam ze bude behem par dni nova verze..tahle je nejaka takova pomalu k nicemu.

Odpovědět

Zpět na „Produktivita“