ProduktivitaStrukturované poznámky

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
mnehyba
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Zenithink ZT-102 Android 4.0
Tablet: Zenithink ZT-102 Android 4.0

Strukturované poznámky

Příspěvek od mnehyba » ned 27. kvě 2012 18:13:42

Ahojte všichni!
Nevíte někdo náhodou o aplikaci pro záznam různých poznámek - ale aby byly strukturované ve výběrovém stromu. V PC mám stařičký program s příznačným názvem "Poznámky" a ten je naprosto skvělý. Má vlastní datovou složku, do které si poznámky ukládá. Ovšem vytváří si klasickou adresářovou a souborovou strukturu, takže to je tak i fyzicky na disku. Např. vytvořím složku "Poznámky" a do té založím poznámku - tedy txt soubor s názvem např. Práce1. Pak mohu přidávat další a další do stejné složky, nebo vytvořím novou a pokračuji... A celé se to projevuje právě v tom stromu. Pak jen stačí rozevírat strom a klikat na poznámky, které potřebuji a hledám...Co jsem našel aplikace, tak mi to připadalo, že se poznámky tvoří jen jako nějaký hromadný seznam a z něj si vybírám... složitě dle mě... (jak třeba v tom najít poznámku starou půl roku o které vím, že byla vztažena k něčemu..???) ale nějaké třídění a následný jednoduchý výběr... A ještě jedna věc- mám tablet a ony aplikace svým provedením jsou vytvořeny pro mobily, kde je mnohem méně místa ke zobrazení.
No nevím, hledám špatně? Prosím poraďte.... Díky předem

S.hort.Y
Robot
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Asus T100TA-DK003H

Re: Strukturované poznámky

Příspěvek od S.hort.Y » ned 27. kvě 2012 20:01:38

Zkus Note Everything.. ;-) Nevím, jestli je to přesně to, co potřebuješ, ale v seznamu se můžeš pohybovat ve složkách, pozn. jsou uloženy na kartě jako .txt soubory..
Siemens C25i -> Alcatel OT 302 -> Ericsson T20s -> N 5210 -> Siemens SL45 -> Siemens SL45i -> N-gage QD -> N 6100 -> další N-gage QD -> N73 -> N 3510i -> T-m MDA II -> N 5530 -> HTC DHD -> GNex -> Nexus 4 -> Xiaomi Mi3 -> Xperia Z3c -> Xperia Z5d -> S8+ Duos -> Note 10+

mmiminoo
Robot
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Strukturované poznámky

Příspěvek od mmiminoo » ned 27. kvě 2012 21:28:19

Ja používam Fast notepad https://play.google.com/store/apps/deta ... WRwbHVzIl0.
Nemá sicí strom ale všetko ukladá rovno na SD kartu do zložky poznámky
Dues Velox Nex
Som čoraz múdrejší alebo ľudia hlúpejší?

b.trnkocy
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG P970 Black
Tablet: Galaxy Note N8010

Re: Strukturované poznámky: B-Folders !!

Příspěvek od b.trnkocy » úte 29. kvě 2012 20:44:30

ja jsem po delsim hledani objevil vynikajici program B-folders. Ma i desktopovou variantu. Leta jsem na platforme Palm pouzival Hi-Note a po prechodu na Android to byl prvni program, ktery jsem instaloval. U strukturovanych poznamek (da se taky rict nestrukturovana data...) umoznuje B-Folders vnorovat libovolny pocet urovni "stromu". Program ma siroke moznosti exportu a importu dat. Ja jsem vyuzil interface na Palm. Vyborna je rovnez moznost importu Generic CSV. Osobne je to pro mne nedulezitejsi a nejlepsi program na Androidu.

Odpovědět

Zpět na „Produktivita“