ProduktivitaKalendář a upomínky (SMS, e-mail)

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
eXMarty
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire S

Kalendář a upomínky (SMS, e-mail)

Příspěvek od eXMarty » úte 02. říj 2012 8:49:45

Zdravím,
hledal sem ale vůbec sem zatím nenašel ani nějakou zmínku. Při vytváření události online v kalendáři google je při přidání připomenutí možnost zvolit ze 3 typů: vyskakovací okno, SMS a e-mail.
Vyzkoušel sem více kalendářů pro android ale nikde sem tuhle volbu nenašel. Tak bych se rád zeptal androida znalých jestli nemáte ponětí o tom, že by se tohle dalo někde z androidu nastavit.
Například událost, na kterou je třeba reagovat právě e-mailem, nebo SMS je myslím ideální když také člověka upozorní touto cestou. Nebo případně důležitější události mít duplované i upozornění SMSkou, když třeba je člověk nucen přendat SIM ze svého chytrého, ale vybitého telefonu do nějaké záložní volací krabičky.

Předem díky všem

PS: jako pro mě nejzajímavější kalendář pro android se mi zatím jeví Bussines calendar

sikus
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8

Re: Kalendář a upomínky (SMS, e-mail)

Příspěvek od sikus » pát 15. úno 2013 12:41:31

Co jsem zatím zkoušel, tak nikde není možnost nastavit připomenutí v Android kalendáři pomocí SMS či emailu. Jde to jen přes webové rozhraní.
Z mých zkušeností je opravdu nejlepší Business Calendar.

Dopij
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: LG L90 D410 Dual

Re: Kalendář a upomínky (SMS, e-mail)

Příspěvek od Dopij » pát 15. úno 2013 23:59:58

Měla by to umět aplikace Calendar Messenger: https://play.google.com/store/apps/deta ... senger.pro

Odpovědět

Zpět na „Produktivita“