ProduktivitaGanttMan - Manage Your Project

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
doudasek
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 25. kvě 2013 17:28:21
Typ mobilu / ROM: LG Optimus One

GanttMan - Manage Your Project

Příspěvek od doudasek » sob 25. kvě 2013 19:11:07

Zdravím,

vyvíjím aplikaci GanttMan, která umožní v mobilních zařízeních a zejména v tabletech efektivně řídit projekty. Jako vizualizační technika je využit Ganttův diagram rozšířený závislosti a přiřazování zdrojů. Přehledně je možné sledovat dokončení úkolů a jejich případné zpoždění. Jednotlivé úkoly je možné řadit do skupin, které můžete sbalit/rozbalit dle potřeby.

Aplikace je samozřejmě i v českém jazyce a zajišťuje kompatibilitu s desktopovou verzi GanttProject.. Při vývoji byl kladen důraz na jednoduché a intuitivní prostředí, které umožní rychle pracovat s projekty. Veškeré změny se ukládají automaticky a je omezeno množství potvrzovacích oken (většinou jen při odstraňování). V celé aplikaci je hlavní komponenta Action Bar, pomocí které je celý program ovládaný. V Ganttově diagramu se pohybuje intuitivně pomocí přetáhnutí prstu, (od)zoomuje se pomocí pinch-to-zoom a aktuální den je vyznačen červenou vertikální čárou. Nepracovní dny jsou zobrazeny jemnou šedou.

V blízké době bude aplikace rozšířena o možnost odzoomování až na měsíce a roky a bude možné s vytvořenými úkoly pohybovat (nahoru a dolů, zanořit do skupin a zpět). Až budou tyto funkce odladěné, pustím se do interaktivního vytváření úkolů a závislostí přímo v grafu.

Aplikace je volně ke stažení na Google Play prozatím ve verzi beta (https://play.google.com/store/apps/deta ... a.ganttman).

Budu vděčný za jakékoliv zpětné vazby a nápady.


Odpovědět

Zpět na „Produktivita“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host