ProduktivitaGSM remote, trinket s časovačem.

Aplikace zaměřené na plánování času,organizaci práce,evidenci čehokoli.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Daliboj
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: pát 27. zář 2013 5:14:53
Typ mobilu / ROM: SGSIII

GSM remote, trinket s časovačem.

Příspěvek od Daliboj »

Zdravím všechny,

měl bych takový dotaz. Měl bych představu, že otevřu aplikaci, kde bude sloupek tlačítek. Každé tlačítko bude mít předvolenou sms zpávu a číslo, kam má odejít. Při kliknutí na tlačítko se mi zobrazí tabulka, kde budu moci navolit datum a čas odeslání. V podstatě takový budík na odeslání zpráv. Po potvrzení se nastavení uloží a v určitý čas se zpráva odešle.

Abych vysvětlil, proč to vlastně chci. V autě mám zabudované nezávislé topení s gsm přijímačem. Doposud jsem používal GSM remote, ten však nemá časovač. Když chci, aby bylo ráno auto vytopené, musím si hlídat čas a cca 40 minut před odjezdem musím odeslat zprávu pro zapnutí topení.(závisí na venkovní teplotě a zasněžení auta) Samotné odeslání je záležitostí asi 5 vteřin, ale musím si neustále hlídat čas, kdy zprávu odeslat. S aplikací, kterou jsem bohužel nikde nenašel bych před spaním a nastavováním ranního budíku jednoduše nastavil odeslání na daný čas a ráno by bylo vše vyřešené:) já bych byl šťastný a nasedal bych do vyhřátého rozmraženého auta.

Testoval jsem "Auto SMS Sender" ve free verzi a docela se to blížilo mé představě. Spoléhal jsem na odesílání zpráv z historie, ale stále to bylo dosti krkolomné. Historie se automaticky promazávala atd. Samotné zadávání příkazu je stálé docela zdlouhavé. Nastavení času odeslání je však perfektní!:)

Předem děkuji za odpovědi ;)
woji
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: ned 30. čer 2013 14:26:37
Typ mobilu / ROM: GSmart G1345

Re: GSM remote, trinket s časovačem.

Příspěvek od woji »

Daliboj
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: pát 27. zář 2013 5:14:53
Typ mobilu / ROM: SGSIII

Re: GSM remote, trinket s časovačem.

Příspěvek od Daliboj »

Perfektní, už jsem ji stihl zkusit a ohodnotit v obchodě :-) dekuji mockrát. Narazil jsem na ni pri instalaci auto sms senderu, ale odradila mě ikonka:-) a po nainstalování sms senderu už jsem se k tomu nevrátil :-) nevím, jestli se takovéto vlákno bude někomu hodit, klidně bych byl pro smazání ať tady po sobě nenechávám "svinčík".
Odpovědět

Zpět na „Produktivita“