ProduktivitaPhoneProfilesPlus-profilovník

Aplikace zaměřené na plánování času,organizaci práce,evidenci čehokoli.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Marek.P »

Myslím,že tato aplikace si zaslouží vlastní téma a je v češtině a zdarma.Pokud budete mít připomínky a nebo náměty na zlepšení tak to klidně sem napište.

PhoneProfilesPlus umožňuje automaticky nebo s jedním kliknutím konfiguraci zařízení pro životní situace (doma, v práci, v autě, v spánku, venku, ...).
Funkce:
- Pro telefony a tablety (tabletové prostředí)
- Navigační panel - kliknout na ikonu v titulku okna nebo gesto z leva do prava (Editor)
- Navigační panel - můžete změnit co se má zobrazit v Editoru: Profily, Události a co se má vyfiltrovat
- Navigační panel - pro Události lze nastavit pořadí v jakém se mají zobrazit v seznamu
- zdrojový profil
- Přidání, úprava, duplikování, vymazání profilů (Editor)
- Aktivování profilu klikem na profil ze seznamu (Aktivátor)
- Oznámení: stavový řádek, bublina, styl oznamovací ikony
- Téma aplikace - světlá / tmavá
- Miniaplikace: ikona, jednořádková, seznam profilů
- DashClock widget rozšíření
- Odkaz na profil
- "Táhni a pusť" změna pořadí profilů (Editor)
- Import / export nastavení profilů na sd kartu
- Import z PhoneProfiles - PhoneProfiles musí být nainstalován!
- Co se má spustit (Aktivátor, Editor) z domovské obrazovky, miniaplikací a oznamování
- Globální povolení / zakázání startování událostí

Vlastnosti profilu:
- Mód vyzvánění, hlasitost, hlasitý odposlech, tóny, režim letadlo, automatická synchronizace dat, mobilní data, Typ mobilní síťe, WiFi, Bluetooth, GPS, NFC, čas zhasnutí dispeje, jas displeje, auto rotace displeje, spuštění aplikace, pozadí home obrazovky, uzamykací obrazovka zapnout/vypnout, Wi-Fi přístupový bod, zamknutí zařízení, připojit k SSID

- Režim letadlo: od Android 4.2 pouze pro rootnuté zařízení
- GPS: pro nerootnuté zařízení jen přes bezpečnostní díru, pokud ji aplikace zdeteguje
- NFC: pro nerootnuté zařízení jen přes WRITE_SECURE_SETTINGS.
- Dočasná aktivace profilu
- Vyrušení (Android 5.0), vyžaduje root
- Mobilní data vyžadují root pro Android 5.0
- Uzamykací obrazovka funguje pouze pro ne-bezpečnostní uzamykací obrazovky
- Spořič baterie vyžaduje root

Vlastnosti událostí:
- Priorita, profil, který chcete aktivovat při startu / konci, ignoruj ​​manuální aktivaci profilu, zvuková notifikace, vrať zpět profil aktivován před startem události, pozdržení startu události
- Typy událostí: čas, kalendář, baterie, hovor, příslušenství, WiFi (SSID), Obrazovka (zapnutí / vypnutí), Bluetooth, SMS, Notifikace, Aplikace, Poloha, Orientace, Mobilní buňky, NFC tagy, Parametry rádií

https://play.google.com/store/apps/deta ... ofilesplus
Naposledy upravil(a) Marek.P dne úte 10. zář 2019 16:33:53, celkem upraveno 6 x.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Dobry den,

Som autor tejto "super" aplikacie. :-D

Mojou ambiciou nie je nahradit Tasker. Je to skvela aplikacia, aj som ju svojeho casu pouzival.

Preco som zacal s tvorbou tejto aplikacie:
Cele to zacalo tak, ze som pouzival aplikaciu Quick profiles: https://play.google.com/store/apps/deta ... ckprofiles. Ale neobsahovala niektore funkcie, ktore som potreboval a navyse sa uz nevyvija. Tak som spravil PhoneProfiles: https://play.google.com/store/apps/deta ... neprofiles.
Ale potom zacali chodit od uzivatelov poziadavky na automatizaciu aktivacie profilov. A tak som spravil PhoneProfilesPlus.

Bol by som velmi rad, keby ste pisali podnety, hlasili chyby atd. Velmi mi tym pomozete. Tuto diskusiu budem sledovat kazdy den. Pripadne mi kludne napiste e-mail.

Monentalne pracujem na:
- Parametre polohy - bude do dalsia vlastnost udalosti. Udalost sa spusti, ak mobil bude na zadanej polohe.

Planujem:
- Parametre NFC - bude to dalsia vlastnost udalosti. Udalost sa spusti, NFC tagom.
- Prepinanie 2G/3G/4G - dalsi parameter do profilu

Ak mate zaujem, mozete si kuknut zdrojovy kod aplikacie, pripradne prilozit ruku k dielu ;-): https://github.com/henrichg/PhoneProfilesPlus

Dakujem Marekovi.P, ze zalozil tuto diskusiu.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
Flynne
Robot
Příspěvky: 954
Registrován: ned 04. srp 2013 19:33:31
Typ mobilu / ROM: myPhone Next - Stock ROM
Mobil 2 / ROM: iPhone 2G a WP HTC Radar - custom ROM Dynamics 2.0
Tablet: Prestigio Multipad PMP5780D

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Flynne »

Na androidu 4.1 již nejsou odděleny hlasitosti vyzvánění a notifikací. Pro některé situace potřebuji ale, aby vyzvánění bylo nahlas a notifikace potichu (oboje zvlášť regulovatelné). Některé aplikace to sice umí, ale vždy tam je něco, co je opět spojí pod jednu hlasitost (t.j. hlasitost vyzvánění). U některých stačí pouhý příchozí hovor, aby se hlasitosti spojily, případně se stanou další věci. V současnosti používám jedinou aplikaci, která nastavení drží, ale s jednou chybou. Opět když někdo zavolá, přepnou se obě hlasitosti na maximum. Řeším to tak, že po hovoru musím stisknout widget pro profil, který chci mít nastaven. Když zapomenu, tak při příštím zavolání či zprávě telefon burácí na nejvyšší hlasitost. Jinak ta aplikace funguje skvěle až na tuto "maličkost". Vyzkoušel jsem jich mnoho, ale žádná mi v tomto směru nevyhovuje. Přitom by mi stačila malá aplikace, která jen rozdělí ty dvě hlasitosti a bude je držet za všech okolností. Psal jsem autorovi aplikace, ale odepsal, že s tím nemůže nic dělat, když můj telefon nemá v ruce, a že to je nějaká vada v něm. Autorem je Ital.
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Marek.P »

Tady je v nastavení možnost oddělit vyzvánění a notifikace, tak vyzkoušej.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od dufko »

Oddelenie hlasitosti sms/hovor resp. sms ticho a zvonenie nahlas som riešil už dávno, jediné funkčné a spoľahlivé riešenie poskytuje Tasker. Podrobné nastavenie 2 profilov je myslím na wiki.
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Marek.P »

Já mám nastaveno na noc,že všechny zvuky jsou ztlumeny(vyzvánění,oznámení),ale mám tam že když někdo volá tak se přepne profil a zapne se jen zvonění,po ukončení hovoru se to vrátí do původního nastavení.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Áno PhoneProfilesPlus (PPP) vie oddeliť hlasitosti zvonenia a notifikacii. Čo som skúmal, tak Nexusy dokonca majú spojené hlasitosti zvonenia, notifikacii a systémových zvukov. Systémové zvuky oddeliť neviem. Ale zvonenia a notifikacii viem. Funguje to takto. PPP nastaví hlasitosť notifikácií. Ako je v profile. PPP deteguje prichodzí hovor. Ak ho zdeteguje, nastaví hlasitosť zvonenia z profilu. Po ukončení hovoru vráti späť hlasitost notifikácií. Aby to takto fungovalo, treba v nastaveniach aplikacie zaškrtnúť "Systém" -> "Oddeľ hlasitost zvonenia a notif".
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
rose263
Stálý androiďák
Příspěvky: 167
Registrován: sob 24. pro 2011 23:11:37
Typ mobilu / ROM: S10+

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od rose263 »

Tuto aplikaci používám necelý rok a jsem velmi spokojen. Zatím mi chybí aktivace profilu dle polohy a NFC a jsem potěšen, že se na těchto funkcích pracuje. Co bych ocenil pro přehlednost je možnost vidět jaké profily a v jaký čas se budou aktivovat. Někdy je obtížné při více variantách spínání odladit zda je vše nastaveno jak si představuji (kombinace kalendář, čas, priority....). PPP umí krásně ukázat historii spínání ale takto se odlaďuje dost pozdě. Rád bych viděl něco podobného, ale do budoucna např. s výhledem na 2-3 dny.
Uživatelský avatar
Flynne
Robot
Příspěvky: 954
Registrován: ned 04. srp 2013 19:33:31
Typ mobilu / ROM: myPhone Next - Stock ROM
Mobil 2 / ROM: iPhone 2G a WP HTC Radar - custom ROM Dynamics 2.0
Tablet: Prestigio Multipad PMP5780D

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Flynne »

henrichg píše:Funguje to takto. PPP nastaví hlasitosť notifikácií. Ako je v profile. PPP deteguje prichodzí hovor. Ak ho zdeteguje, nastaví hlasitosť zvonenia z profilu. Po ukončení hovoru vráti späť hlasitost notifikácií.
Tohle je právě to, co mě zajímá a co ode dneška testuji na PPP, ale jako s uděláním zrovna dnes nikdo nevolá a nevolá
Jinak aplikace vypadá skvěle. a pokud budou stabilně oddělené hlasitosti, opustím původní aplikaci SoundProfile a ponechám si tuto. Líbí se mi tam styl widgetů, které jsou v podstatě jako zástupci, čili je u nich možno změnit ikonu a název přímo (v Nova Launcheru) a nikoli složitými kroky z nastavení aplikace. Navíc lze PPP přesunout na kartu (stalo se přímo při instalaci) a widgety nezmizí z nabídky, což vidím poprvé a velmi to chválím. Tím dostává aplikace zcela novou dimenzi a strká do kapsy jiné aplikace, pokud jde o UI. Přál bych si, aby byl ve výběru ikon pro widgety větší či tématičtější výběr, mnohé jsou tam zbytečné a nesouvisející se základními profily, např. mi tam chybí ikona pro vibrace, protože profil s názvem Porada je pro mě, coby nepracující osobu, nepotřebný. A když dám k ikoně se skupinkou osob název Vibrace, tak to působí podivně. Prozatím to řeším volbou externích ikon, ale proč je nemít raději v aplikaci, aby se shodovaly s těmi, co jsou zobrazovány v notifikační liště?
EDIT:
Tak mohu konstatovat, že oddělené hlasitosti drží a je to tak jediná aplikace z mnoha (10+) odzkoušených, kde to na mém telefonu funguje. Aplikaci si tedy ponechávám a fandím jí.
Ještě mám dotaz: Nikde nemůžu přijít na to, jak si dát na plochu zmiňovanou miniaplikaci. Rád bych ji vyzkoušel.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Miniaplikacia je len iný názov pre widget. Čiže pridáte ju ako každý widget. Mám pocit, že ste nepoužili widget, ale odkaz na profil. Takto ponúka Nova Launcher widgety PPP. To tretie s tou šípkou je odkaz na profil, nie widget.
Obrázek

Nové ikony pre profil môžem pridať.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
Flynne
Robot
Příspěvky: 954
Registrován: ned 04. srp 2013 19:33:31
Typ mobilu / ROM: myPhone Next - Stock ROM
Mobil 2 / ROM: iPhone 2G a WP HTC Radar - custom ROM Dynamics 2.0
Tablet: Prestigio Multipad PMP5780D

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Flynne »

Rozumím. Zmátlo mě to, že onen odkaz na profil je umístěn ve widgetech (v Nova Launcheru) a je tam jediný, a protože mám aplikaci přesunutou na kartě (bojuji s úložným prostorem), tak ostatní widgety nevidím. V podstatě mi to tedy zatím vyhovuje takto, důležité je, že to i takto funguje a těch odkazů tam mohu mít kolik chci, každý na jiný profil.
Za další ikony k profilům budu vděčný.
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Marek.P »

Já mám kvůli uspoře místa na ploše jen ikonu aplikace a jen u 4 profilů nastaveno zobrazení v aktivátoru.Pak jen kliknu na ikonu aplikace a rozbalí se seznam profilů a tam vyberu jaký profil chci a kliknu na něj ono se to hned zavře,takto jsou schované 4 widgety v jedné ikoně.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
Uživatelský avatar
Druss81
Androiďák!
Příspěvky: 487
Registrován: čtv 29. pro 2011 10:41:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8 no root

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Druss81 »

Nemohla by sa pridať možnosť aktivovania podľa casu? Je tam možnosť trvania profilu, ale skôr by som prijal, napr spánok os 22:00 do 6:00 v týždni a profil normál od 6:00 do 22:00 a na víkendy možnosť nastavenia zvlášť, nikde som to nenašiel, inak app vyzerá super!
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Na toto slúžia udalosti. Udalosť podporuje aj možnosť aktivácie v určený čas.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Marek.P »

Mám pár připomínek:
1)Z aplikace nemohu rovnou kontaktovat programátora.
2)Pokud u události nevyplním vše potřebné,tak to napíše"Ne všechny parametry jsou nastaveny",ale někdo málo zkušený nemusí vědět co musí nastavit.Napsat co a kde má vyplnit,nebo pomocí vyskakovacích oken,nebo nějak jinak mu to ukázat(možná to je blbost).
3)Tohle souvisí s položkou 2.Možná by nebylo špatné vytvořit průvodce aplikací pro začátečníky,který by provedl nového uživatele nastavením aplikace,aby věděl kde co je a nebo mu pomohl vytvořit první profil s událostí pomocí vyskakovacích oken.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
hcrevize
Stálý androiďák
Příspěvky: 89
Registrován: pát 05. říj 2012 23:35:51
Typ mobilu / ROM: LG G3 android 6
Kontaktovat uživatele:

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od hcrevize »

Může autor poradit jak nastavit profily podle času?
Nějak to v nastavení nemůžu najít tj. 6:30 zapnout normální profil, 20:30 tichý + letadlo a tak pořád dokola, o víkendu nastavit časy trochu jinak....
Jinak aplikace vypadá pěkně oceňuju že to umí u rootlých zařízení ovládat režim letadlo :palec:
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Marek.P »

V aplikaci klikni na ty 3 čárky a vyber Události,dole pak máš tlačítko plus,tím vytvoříš událost a nastav si tam parametry za jakých se to má přepnout na tvůj profil(čas,baterie,kalendář,wifi).
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
hcrevize
Stálý androiďák
Příspěvky: 89
Registrován: pát 05. říj 2012 23:35:51
Typ mobilu / ROM: LG G3 android 6
Kontaktovat uživatele:

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od hcrevize »

Díky paráda už to mám. :palec:
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

rose263 píše:Tuto aplikaci používám necelý rok a jsem velmi spokojen. Zatím mi chybí aktivace profilu dle polohy a NFC a jsem potěšen, že se na těchto funkcích pracuje. Co bych ocenil pro přehlednost je možnost vidět jaké profily a v jaký čas se budou aktivovat. Někdy je obtížné při více variantách spínání odladit zda je vše nastaveno jak si představuji (kombinace kalendář, čas, priority....). PPP umí krásně ukázat historii spínání ale takto se odlaďuje dost pozdě. Rád bych viděl něco podobného, ale do budoucna např. s výhledem na 2-3 dny.
Problem je, ze nie vsetky udalosti musia mat nastavene "Parametre casu","Parametre kalendara", cize spravit taku casovu os do buducnosti by slo len pre udalosti, co to nastavene maju.

V Editore, v zozname udalosti, je zobrazovane, kedy sa najblizsie udalost spusti. Vypada to takto (moj priklad Udalosti "Noc"):

* Cas: Vsetko - 0:00-8:00
-> (st) 25.1.16 0:00

Prvy riadok zobrazuje, ako su nastavene ""Parametre casu"
Druhy riadok zobrazuje, kedy sa najblizsie udalost spusti (ak je tam (st)). Ak udalost bezi, tak je tam "(et)", teda kedy skonci.

Taketo udaje sa zobrazuju pre "Parametre casu", ""Parametre kalendara".

Toto nepomoze?
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Marek.P píše:Mám pár připomínek:
1)Z aplikace nemohu rovnou kontaktovat programátora.
2)Pokud u události nevyplním vše potřebné,tak to napíše"Ne všechny parametry jsou nastaveny",ale někdo málo zkušený nemusí vědět co musí nastavit.Napsat co a kde má vyplnit,nebo pomocí vyskakovacích oken,nebo nějak jinak mu to ukázat(možná to je blbost).
3)Tohle souvisí s položkou 2.Možná by nebylo špatné vytvořit průvodce aplikací pro začátečníky,který by provedl nového uživatele nastavením aplikace,aby věděl kde co je a nebo mu pomohl vytvořit první profil s událostí pomocí vyskakovacích oken.
1. Uz som uvazoval o dakom dialogu "O aplikacii". Takze planujem to pridat.
2. Pise sa tam presne toto "Nie vsetky podciarknute parametre su nastavene". Cize je treba pozerat podciarknute parametre. Ak nie su dake podciarknute parametre vyplnene vo vnorenych obrazovkach (napr. "Parametre casu"->"Dni v tyzdni"), titulok tej podobrazovky je cerveny. Takze si myslim, ze je mozne zistst, co nie je vyplnene. Ci?
3. Sprievodca aplikaciou. Uvazoval som o tom, ale zatial som sa rozhodol to riesit cez obrazovku "Dolezite informacie" (otaznik v spodnom paneli Editora). Som pred nedavnom pridaval nejake nove veci do toho. A este pridam, co ma napadne aj na zaklade vasich problemov s nastavenim profilov/udalosti a aplikacie.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
rose263
Stálý androiďák
Příspěvky: 167
Registrován: sob 24. pro 2011 23:11:37
Typ mobilu / ROM: S10+

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od rose263 »

Na toto jsem přišel (až teď mi tedy došlo st= start et= end), ale při více časových pánů to není úplně přehledné. No ale pořád lepší než nic.
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Marek.P »

Ale asi jinak to udělat nejde,protože mně se to třeba řídí podle času,ale i Wifi a tak dopředu to nemůže vědět jaký profil bude následovat.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
rose263
Stálý androiďák
Příspěvky: 167
Registrován: sob 24. pro 2011 23:11:37
Typ mobilu / ROM: S10+

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od rose263 »

Možná by hodně pomohlo kdyby se události daly setřídit nejen podle priority, názvu .., ale i podle st a et.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Stale zostava otazka, ako zoradovat udalosti, co nemaju v sebe "Parametre casu", "Parametre kalendara".
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Je to tu dake mrtve, tak vas trocha navnadim. ;)
Screenshot_20160201-142808.png
Screenshot_20160201-142808.png (74.97 KiB) Zobrazeno 10727 x
Screenshot_20160201-142816.png
Screenshot_20160201-142816.png (134.96 KiB) Zobrazeno 10727 x
Screenshot_20160201-142834.png
Screenshot_20160201-142834.png (645.34 KiB) Zobrazeno 10727 x
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
rose263
Stálý androiďák
Příspěvky: 167
Registrován: sob 24. pro 2011 23:11:37
Typ mobilu / ROM: S10+

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od rose263 »

Od kdy bude nasazeno?
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Este tyzden, dva.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
rose263
Stálý androiďák
Příspěvky: 167
Registrován: sob 24. pro 2011 23:11:37
Typ mobilu / ROM: S10+

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od rose263 »

Tak to už se dá vydržet. A jak to vypadá s nasazením spuštění úloh přes NFC?
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Az po polohe. Este musim nastudovat, ako na to.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Marek.P »

Jen aby ta poloha neměla velký vliv na baterku,když to bude vyhledávat satelity i v místnosti.Poku by šlo přidat zrušení zámku obrazovky(gesto,pin)pro android 4.4.4 bez rotu,tak by to bylo super.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
Odpovědět

Zpět na „Produktivita“