ProduktivitaAplikace na úkoly

Aplikace zaměřené na plánování času,organizaci práce,evidenci čehokoli.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
kosacek
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 16. zář 2013 21:10:07
Typ mobilu / ROM: lenovo p780

Aplikace na úkoly

Příspěvek od kosacek »

Ahoj lidi,

potřeboval bych aplikace do které si můžu ukladat ukoly a potřeboval bych to tak aby tam šlo, že seznam by byly různé objekty a ke každemu objektu zadávat ty ůkoly, tak, aby šly ty úkoly po provedení odškrtnout a byly řazeny podle daty vytvoření a to i po změnění obsahu třeba po 2 dnech (kdyby to datum i ukazovalo nebylo by to naškodu), déle aby bylo možné dát k úkolu třeba upozornění, fotku a všechno barevně odlišovat

dale aby u těch objektů - se mi zobrazovalo kolik tam mám úkolů a kolik z nich mám splněno
- aby ten seznam objektů byl na hlavní strance když aplikaci otevřu a mohl si pohodlně vybrat který objekt chci a ne abych
musel tahnout prstem z boku a vyjela mi tabylka stím seznamem DŮLEŽITÉ

potom jestli by bylo možné aby k těm názvům objektů šla jako pozadí dát fotka tohle není nutné aby to umělo ale bylo by to pro mě velké + kdyby to šlo

vím že je to hodně náročný požadavek ale kdyby jste věděli aspon o něčem tomu nejblíže podobném byl bych rád

ja jsem třeba natrefil na aplikaci "Tasks -> na Obchod play (úkoly: seznam úloh,seznam úkolů, připomenutí)" všecko mi vyhovuje oznámaní, odškrtávání, ukazuje počet napsaných úkolu a stoho splněných ale jediné co se mi na to opravdu nelíbí a nevyhovuje mi, je ten hlavní seznam ke kterému se dostanu jen tím potahnutím z boku coš mě šíleně rozčiluje, protože najedu do objektu vidím co mám za úkoly který udělám odškrtnu a dam na mobilu zpět a misto toho abych se dostal do toho zakladního seznamu objektu, vypnu aplikaci. A po zapnutí aplikace se automaticky otevře ten naposledy otevřený seznam, max. si mužu změnit který se mi po zapnuti otevře ale nelze zvolit aby se mi jako hlavní zobrazil ten seznam objektů, možná se to bude zdát někomu jako hloupost ale mě to opravdu nevyhovuje a strašně rozčiluje

Předem Děkuji aspon za nějaké nápady :)
Uživatelský avatar
šulda
Androiďák!
Příspěvky: 433
Registrován: stř 21. zář 2016 13:35:28
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: Aplikace na úkoly

Příspěvek od šulda »

Nechci bejt neurvalej, ale s tvým popisem že Tě i prkotina šíleně rozčiluje, se bude blbě radit. Napiš si v obchodě do hledání úkoly a zkoušej, nebo googluj. btw číst to po Tobě je taky zážitek. Co třeba tohle https://play.google.com/store/apps/deta ... ks.android
stewe
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: úte 10. črc 2018 11:12:00
Typ mobilu / ROM: SGS20
Mobil 2 / ROM: SGWatch
Bydliště: TT SVK

Re: Aplikace na úkoly

Příspěvek od stewe »

Používal som https://www.toodledo.com/
Momentálne požívam https://www.rememberthemilk.com
Dá sa pracovať aj v mobile app aj na PC...
Samsung Galaxy S9⇒ S20
Samsung Galaxy Tab S5e
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+
Uživatelský avatar
sako verife
Robot
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 31. led 2011 21:11:25
Typ mobilu / ROM: SGS5 root4.4.2Knox0x0
Mobil 2 / ROM: 5110-MDA1-MDA3-TouchPRO-TouchPRO2-G300-SGS3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace na úkoly

Příspěvek od sako verife »

The Milk je skvělá aplikace,
sám ji používám již pár let.
Ale platí viz výše, musíš zkoušet sám, každému vyhovuje něco jiného

       

Odpovědět

Zpět na „Produktivita“