ProduktivitaVytvořit hlasem nový úkol v Google Tasks

Aplikace zaměřené na plánování času,organizaci práce,evidenci čehokoli.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
wotca
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 15. lis 2012 19:40:10
Typ mobilu / ROM: Samsung J4+

Vytvořit hlasem nový úkol v Google Tasks

Příspěvek od wotca »

Ahoj androidi,
potřeboval bych hlasem vytvářet úkoly v aplikaci Google Tasks např. při řízení auta. Zdůrazním, že nechci vytvářet hlasem ani připomenutí ani události do Google kalendáře, ale opravdu se jedná o úkoly v aplikaci Google Tasks. Je to proto, že Google Úkoly jsou dobře propojené s Gmailem a Google Kalendářem i na PC a používám je k pracovní produktivitě i v mobilu. Nechci ani řešení ve formě prostředníka Any.do. Vím, že aplikace Tasker a Automate jsou mocné, ale neumím v nich dobře pracovat. Mohl by mi někdo pomoci naprogramovat android (třeba pomocí Tasker nebo Automate) tak, aby když řeknu "OK Google, vytvořit úkol Natankovat plnou nádrž", aby se úkol s tímto názvem přidal do Google Tasks? Není potřeba aby byl vložen i čas splnění úkolu. Hodně jsem googlil, něco jsem našel zde, ale sám si na to netroufnu, navíc pár neúspěšných pokusů mám za sebou.

Předem dík! :rtfm:
Edit: různými celkem nešikovnými způsoby to řeší dost lidí, vyřešení by pomohlo mnoha uživatelům po celém světě
Uživatelský avatar
wallin
Robot
Příspěvky: 949
Registrován: čtv 05. zář 2013 23:46:52
Typ mobilu / ROM: P6_Pro / A.13_Beta

Re: Vytvořit hlasem nový úkol v Google Tasks

Příspěvek od wallin »

tady je asi vysvětleno, proč to nejde.
https://ericgregorich.com/blog/differen ... ogle-tasks

osobně používám reminders (připomeň mi dneska v 5 večer vyndat maso z mrazáku) a velmi zřídka kalendář (schůzka 8.června v 8:00 ráno zubař)

jinak Any.Do jak jsi zmínil
Uživatelský avatar
wotca
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 15. lis 2012 19:40:10
Typ mobilu / ROM: Samsung J4+

Re: Vytvořit hlasem nový úkol v Google Tasks

Příspěvek od wotca »

jo, díky. To je právě problém, protože když vytvořím připomenutí, hodí mi to do osobního G kalendáře a z toho to nejde nakopírovat do pracovních G Úkolů. Takže potřebuji, aby se hlasem opravdu vytvořil G úkol. Jasně, mohu si appku Google přehlásit na pracovní účet, ale tam z nějakého důvodu Připomenutí vůbec nejsou v nabídce.
Odpovědět

Zpět na „Produktivita“