ProduktivitaEZ Notes - organizátor poznámek - promo kódy zdarma.

Aplikace zaměřené na plánování času,organizaci práce,evidenci čehokoli.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
andrman11
Nové Androidě
Příspěvky: 43
Registrován: pon 28. lis 2011 19:01:57

EZ Notes - organizátor poznámek - promo kódy zdarma.

Příspěvek od andrman11 »

Pá, pá, chytrolíni... :clap:
Naposledy upravil(a) andrman11 dne pát 24. zář 2021 7:57:17, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
šulda
Androiďák!
Příspěvky: 436
Registrován: stř 21. zář 2016 13:35:28
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: EZ Notes - organizátor poznámek - promo kódy zdarma.

Příspěvek od šulda »

Tohle smrdí.
Uživatelský avatar
andrman11
Nové Androidě
Příspěvky: 43
Registrován: pon 28. lis 2011 19:01:57

Re: EZ Notes - organizátor poznámek - promo kódy zdarma.

Příspěvek od andrman11 »

Proč myslíš? Vždyť tě k tomu nikdo nenutí.
Uživatelský avatar
šulda
Androiďák!
Příspěvky: 436
Registrován: stř 21. zář 2016 13:35:28
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: EZ Notes - organizátor poznámek - promo kódy zdarma.

Příspěvek od šulda »

andrman11 píše: úte 21. zář 2021 14:12:13Co za to chci? Po nainstalování a vyzkoušení, ale co nejdříve, ohodnotit aplikaci na Google Play 5-ti hvězdičkami, vyzdvihnout přednosti aplikace, zdůraznit, že je aplikace v češtině a pochválit vývojáře za skvělou aplikaci. Recenzi napsat česky. Toť vše, za to máte aplikaci napořád zdarma i s aktualizacemi. Pokud to někdo náhodou nedodrží, promo kód bude deaktivován!
Tohle smrdí.
Uživatelský avatar
andrman11
Nové Androidě
Příspěvky: 43
Registrován: pon 28. lis 2011 19:01:57

Re: EZ Notes - organizátor poznámek - promo kódy zdarma.

Příspěvek od andrman11 »

Když mu chci pomoct s propagací aplikace, tak mu tam asi dám jednu hvězdu a napíšu, že je aplikace úplně na hov... Vůbec hochu nevíš kolik je za tím práce. Aplikaci vyvíjí 8 roků a je to maraton o shánění sponzorů, propagaci, atd. Tak si o tom něco nastuduj a pak sem piš něco o smradu. Nemáš zájem, nepiš. Jednoduché. Jinak, tvoje přezdívka je opravdu výstižná.
Polux
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 23. dub 2019 18:41:34

Re: EZ Notes - organizátor poznámek - promo kódy zdarma.

Příspěvek od Polux »

Tohle je přímo ukázkový příklad toho, jak si vývojáři (ať už sami, nebo přes své kamarády) za úplatu generují falešné hodnocení/recenze na své aplikace. Doporučuji si přečíst Google comment policy https://play.google.com/about/comment-posting-policy/, zvláště sekci "Spam a falešné recenze" a "Střet zájmů", pokud by snad někdo pochyboval, co je zde špatně. Pokud je to vlastně v pořádku, protože "nikdo nikoho do ničeho nenutí", tak jistě nebude nejmenší problém, když si vývojář do profilu aplikace na store rovnou doplní text ve smyslu "nabízím promo kódy zdarma za full star rating (za jakékoliv jiné hodnocení kód deaktivuji), klikněte sem". Což bude mít nepochybně větší záběr, než postovat to na fanouškovském fóru kdesi v CZ. Feedback ze strany Googlu a reakce uživatelů by následně byly jistě velice zábavné.
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: EZ Notes - organizátor poznámek - promo kódy zdarma.

Příspěvek od Supík »

1. mrzí mne pokud je někdo kvůli úrazu na vozíku
2. rád mu v rámci mých možností vyjdu vstříc nějakou podporou
----------------------------------------------------------------------------------
3. pokud ale jeho kamarádi za mnou příjdou a nabízí mi pár drobnejch za to, že budu někde lhát, tak ho velmi rád pošlu do hajzlu. Proč?
Protože pokud někdo nabádá ke lhaní, tak je podle mého mínění prostě lhář a mám důvod, že lže ve všem. Třeba o tom příběhu o nemocném kamarádovi. A o takový lidi prostě nestojím.

4. takže ti navrhuju, aby jsi doložil že tvůj kámoš je opravdu na vozejku. A přeformuluj svůj první post asi takto:
Ahoj. Mám kámoše co je nemocnej. Dělá super apku. Kupte si jí od něj a pokud budete spokojení, tak mu dejte dobré hodnocení a recenzi.

Nic víc nic míň. Za podporu této propagace nebudu nic chtít. Ber to ode mne jako charitu. Rád pomohu těm co pro ně bohové přichystali blbej osud. Dělám to celkem běžně. Na nápravu máš 24 hodin od teď. Pokud jí neprovedeš, tak dostaneš ty i tvůj kámoš na AF doživotní ban.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: EZ Notes - organizátor poznámek - promo kódy zdarma.

Příspěvek od Jumbo78 »

Hezky jsi to napsal...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: EZ Notes - organizátor poznámek - promo kódy zdarma.

Příspěvek od dvzd »

Podle držení těla při sezení bych odhadoval, že opravdu může být invalida po úrazu páteře na vozíku. Sedí nepřirozeně vzpřímeně.

https://www.youtube.com/watch?v=kFOW8o_W0e0
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: EZ Notes - organizátor poznámek - promo kódy zdarma.

Příspěvek od Supík »

andrman11 píše: úte 21. zář 2021 14:12:13 Pá, pá, chytrolíni... :clap:
Vidím že jsi se ani nepokusil obhájit. Tedy za pokus o podvod máš, zde doživotní ban.
Pokud bude mít někdo zájem k nahlédnutí, tak ten tvůj nábor podvodných recenzí mám hezky oscreenovanej.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: EZ Notes - organizátor poznámek - promo kódy zdarma.

Příspěvek od dufko »

Ja mám chuť si aplikáciu nainštalovať a dať jej 1* a urobím to celkom zadarmo :).
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: EZ Notes - organizátor poznámek - promo kódy zdarma.

Příspěvek od dvzd »

To bys ji ale nejdříve musel koupit. [emoji6]
Pomstil by ses ale stejně nepravému ne?
Uživatelský avatar
šulda
Androiďák!
Příspěvky: 436
Registrován: stř 21. zář 2016 13:35:28
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: EZ Notes - organizátor poznámek - promo kódy zdarma.

Příspěvek od šulda »

On to ten ubožák neměl jen na tomto fóru, nicméně tam kde jsem to viděl to už taky zmizelo.
celinedion
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 13. pro 2022 3:21:58

Re: EZ Notes - organizátor poznámek - promo kódy zdarma.

Příspěvek od celinedion »

andrman11 píše: čtv 23. zář 2021 7:15:19 Když mu chci pomoct s propagací aplikace, tak mu tam asi dám jednu hvězdu a napíšu, že je aplikace úplně na hov...mapquest driving directionsVůbec hochu nevíš kolik je za tím práce. Aplikaci vyvíjí 8 roků a je to maraton o shánění sponzorů, propagaci, atd. Tak si o tom něco nastuduj a pak sem piš něco o smradu. Nemáš zájem, nepiš. Jednoduché. Jinak, tvoje přezdívka je opravdu výstižná.
Souhlas, opravdu špatné!
Odpovědět

Zpět na „Produktivita“