Vodafone SmartTab 7[Návod] Root (7", 10")

salash
Stálý androiďák
Příspěvky: 193
Registrován: úte 13. zář 2011 8:49:56
Typ mobilu / ROM: Huawei P20 Pro Vodafone CZ distribuce
Rom: Android 10

Re: [Návod] Root (7", 10")

Příspěvek od salash »

Díky, ale to se našeho tabletu první generace asi netýká, že?
lukasnoe
Nové Androidě
Příspěvky: 27
Registrován: úte 26. lis 2013 14:07:29
Typ mobilu / ROM: Galaxy note II
Mobil 2 / ROM: samsung S III
Tablet: vodafone smarttab10
Bydliště: Havířov

Re: [Návod] Root (7", 10")

Příspěvek od lukasnoe »

Ahoj androidborci.
Jsem zoufalý a totálně nas...ý! Před několika měsíci jsem se rozhodl že povýším svůj VODAFONE SMARTTAB10 z ubohé verze android 3.2 na vyšší a našel jsem i celkem dobrou customROM cm-10-PACKMAN JB 4.1.2-v19.3.1-v0.2. V té době se mi podařilo i rootnout tablet a přeinstalovat. Jenomže po čase jsem potřeboval něco zjistit, tak jsem zpět nainstaloval zpět originál ROM. Jenomže průůůůšvih. Když jsem se znovu pokusil o reinstal na 4.1.2 tak jsem zjístil že tablet již není rotnutý a i kdyby jste mně tady ukamenovali už nevím jakým způsobem jsem tenkrát ten root provedl. Zkoušel jsem snad všechny způsoby za pomocí různých APK a nejdále jsem se dostal s KINGO ROOT, jenomže při rootování se vždy pokus zhroutil někde kolem 70% a vyskočila hláška ROOT FAILED! Jsem v koncích a nevím jak dál. zkoušel jsem i postup tady podle návodu a stále nic. Už nevím jak dál. Prosím kde dělám chybu. Obětuje se tady někdo a v bodech mi popíše postup včetně potřebných aplikací a ovladačů tak aby můj polosesušený mozek postup pochopil a provedl? prosím ale neodkazujte mne na XDA developer, já se tam absolutně neorientuji. Ještě jsem vyčetl že musím odemknout bootloader ale já nevím jak a v čem. Prostě jsem LAMA a nevím čím a jak mám ten bootloader odemknout a jestli v PC nebo v tabletu! Fakt nevím moooooooc prosím o pomoc. Mějte slitování a budu vám moc vděčný pokud se někdo smiluje a pomůže mi možná by bylo lepší mi ten postup poslat na E-mail (lukas.noe@seznam.cz).
PROSÍÍÍÍM POMOOOOC. Děkuji
czrealov
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: pát 13. črc 2012 11:14:47
Typ mobilu / ROM: S23 STOCK S911B *A13*
Tablet: Nexus10 STOCK ROOT
Bydliště: Hlučín

Re: [Návod] Root (7", 10")

Příspěvek od czrealov »

Nevíte někdo proč mi po Rootu nejde zapnout WiFi? Zkoušel jsem různé RomKy a výsledek pořád stejný.
EDIT: Nemá někdo stock firmware který by šel nainstalovat přes flash_tool? Aktuálně mi nejde ani recovery.
Přílohy
20190610_053856.jpg
20190610_053856.jpg (2.06 MiB) Zobrazeno 2398 x
S23 - CSC THL - org. nahrávaní hovorů - no ROOT
Watch5 44mm Graphite (R910)
Odpovědět

Zpět na „Vodafone SmartTab 7“