Synchronizace - Zálohování - KontaktySynchonizace přes HTC Sync je nedostačující

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
PodmasliCZ
Nové Androidě
Reputace: 0

Synchonizace přes HTC Sync je nedostačující

Příspěvek od PodmasliCZ » čtv 20. led 2011 19:11:22

Čau androiďáci, mám měsíc Desire HD a předtim jsem měl iPhone, neexistuje nějaký synchonizační software ala iTunes pro Androidy?Já když přes HTC Sync dělám synchonizaci tak můžu vybrat složky z kterejch chci třeba hudbu, ale nemůžu to dál spravovat, například upravovat seznam skladem v albech nebo si říct konkrétní mp3 který chci do telefonu a ne.Díky za rady ;)

raddimm
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC DESIRE

Re: Synchonizace přes HTC Sync je nedostačující

Příspěvek od raddimm » úte 25. led 2011 22:39:01

připojuju se
synchronizace a spoluprace s PC mi prijde naprosto nedostačuji - u tohto teleofnu jsem takove zklamani opravdu necekal

Krokodyl
Droid
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokodyl » úte 25. led 2011 22:57:30

No jo když si někddo zvykne na synchronizaci hudby apod. přes Itunes, težko bude hledat náhradu pro jakýkoli jiný operační systém... a nebude to jen problém Androidu.
Jaké jiné zklamání? Synchronizací je možno několik, každý /tedy skoro/ kdo to myslí vážně s Androidem synchnronizuje s Gmail účtem a ne PC, ale je to věc vkusu. Pokud ti Gmail nevyhovuje /paranoia s ochranou osobních záležitostí/ jsou i free aplice pro PC které umí vše potřebné /teda skoro/ např. MyPhoneExplorer http://androidforum.cz/my-phone-explore ... it=MyPhone .
Stačí jem hledat nebo se zeptat a ne hned nadávat ...
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT

raddimm
Nové Androidě

Příspěvek od raddimm » stř 26. led 2011 8:26:42

tak třeba Gmail jsem neuvyužil a nechtěl využívat (o "bezpečnost" dat ani tak nejde) ... pokud ot má být nazýváno jako pracovní telefon tak si myslim ze zaklad je aby to umelo pracovat s outlookem pac je proste nejpouzivanejsi ... aby to umelo UKOLY! a POZNAMKY.

HTC Diamond jsem instalnul synchronizoval a bylo po problemu

Ted? Cely den straveny hledanim vhodnych nahradnim aplikaci a reseni.

PS Co se tyka ukolovniku vyresil jsem to pres Remember the milk ... sice to je pakarna ze Milk se synchronizuje s outlookem a zpetne s androidem ale co uzh ...

patlen
Moderátor
Reputace: 50
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 64GB
Tablet: Nexus 7

Příspěvek od patlen » stř 26. led 2011 9:01:43

No když už to chcete pojmout jako OUTLOOK synchronizaci tak proč nepoužíváte exchange ?
věřte že těch telefonu vystřídám za měsíc více a exchange mi dá všechno co potřebuji.A že nemám úkoly....no tak si je dám do kalendáře a s pomocí agendy vidím vše co potřebuju klidně hodinu po hodině.

Krokodyl
Droid
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokodyl » stř 26. led 2011 9:14:30

Nemůžeš srovnávat HTC Diamond , ten má windwos, tak je jasné že bude plně podporovat i desktopovou verzi stejného operačního systému. Android je od google tak plně podporuje Gmail ...
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT

Pistolník
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Příspěvek od Pistolník » stř 26. led 2011 15:01:37

Trochu mimo, ale už google synchronizuje fotky kontaktů normálně, nebo je pořád kazí. To je zatím problém, který mne odrazuje od synchr. s Gmailem.

raddimm
Nové Androidě

Příspěvek od raddimm » čtv 27. led 2011 23:29:56

Krokodyl píše:Nemůžeš srovnávat HTC Diamond , ten má windwos, tak je jasné že bude plně podporovat i desktopovou verzi stejného operačního systému. Android je od google tak plně podporuje Gmail ...
srovnávat můžu protoze ja jsem uživatel a chci telefon užívat a ne znát každý technický detail operační systém a jiné nesmysly. chápeš co chci říct? k čemu mi je telefon s kterým travim x hodin nez vubec najdu vhodne aplikace?

kdyz nekdo oznaci telefon jako "manazersky" = pracovni tak o neho neco cekam. a je mi jedno na cem to bezi, ale proste tohle povazuji za nedostatek. tecka.

NaTuRaL
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Desire

Příspěvek od NaTuRaL » pát 28. led 2011 0:09:22

ohledne sync -
iPhone/PC - jedine iTunes - tak opet od jednoho vyrobce
WM6.5/pc - neni nic lepsiho a duvod oboje je od jednoho vyrobce proto facha bez chyby / jak kdy
Android/pc - osobne xchange a gmail a FB a T vse slouceno a nastaveno foto z FB/nejlepsi/po reinastalu outlook nepouzivam , jedine co mi vadi jsou poznamky,
na HTC tak pouzivej HTC sync nebo nejakou nahradu , programu je prave tolik kolik jich je, protoze je vice uzivatelu a kazdej si muze vybrat to co se mu nejvic hodi, aspon mas moznost vyberu. Objevovani novych veci je lepsi, nez mrznout na jednom bodu.

Trek
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2

Příspěvek od Trek » pát 28. led 2011 0:12:44

Já jsem přešel z WM a mám ohledně syncu na Androidu všechno jak jsem to měl, a ostatní ještě lepší programy, třeba na knížky iReader, kterej je zdarma.
Tady jde spíš o to, že těch programů je hodně.

patlen
Moderátor
Reputace: 50
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 64GB
Tablet: Nexus 7

Příspěvek od patlen » pát 28. led 2011 7:19:48

raddimm píše:
Krokodyl píše:Nemůžeš srovnávat HTC Diamond , ten má windwos, tak je jasné že bude plně podporovat i desktopovou verzi stejného operačního systému. Android je od google tak plně podporuje Gmail ...
kdyz nekdo oznaci telefon jako "manazersky" = pracovni tak o neho neco cekam. a je mi jedno na cem to bezi, ale proste tohle povazuji za nedostatek. tecka.
No nerad cituji takovéto příspěvky,ale....
Jestli si závislí na oknech nech si okna.Pokud si něco kupuji ,nejprve si o tom něco zjistím, než začnu křičet jak to je špatné....
Věř, že moje živobytí je čistě řídící-manažerské a můžu ti s klidným svědomím říct,že mi android poskytuje naprosto vše "HLAVNĚ PLNOHODNOTNÝ EXCHANGE (jestli tedy víš co to je)" a jako manažerské telefony bych je klidně mohl doporučit.
A pokud si trošku nastuduješ co chceš kupovat "A ŽE VLASTNĚ NIC NECHCEŠ ZJIŠŤOVAT ALE PUSTIT A AŤ TO FUNGUJE" kup si IPHONE a máš po starostech.
Jestli ale ani netušíš co si kupuješ, tak pak prosím nenadávaj ,když to je vlastně tvoje chyba, že sis o tom co je OPEN SOURCE aspoň něco nepřečetl.
Ber to jako radu né výčitku, ale nadávat za něco co milionům lidí vyhovuje je prostě nesmysl.

Starbuck
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: SG S6 + SG4 LTE

Příspěvek od Starbuck » pát 28. led 2011 7:38:37

Když člověk přechází na něco nového, tak se musí vždycky učit. Čím složitější ta věc je, tím déle trvá učení. To je prostě realita se kterou se musíš smířit. Kdyžs dostal iPhone poprvé do ruky, takys nevěděl hned všechno a takys tam neměl hned všechno a musels hledat! Pokud tě obtěžuje objevování nových věcí, tak musíš zůstat u toho, co máš.

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“