Synchronizace - Zálohování - KontaktyPři pokusu o čtení příchozího emailu spadne aplikace pošta

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
dr.know
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire

Při pokusu o čtení příchozího emailu spadne aplikace pošta

Příspěvek od dr.know » úte 08. úno 2011 22:58:04

Ahoj, pevně doufám že se to tu už neprobíralo.
Hafo témat jsem pročetl a hledal jak vzteklej, stejný problém nenašel.
Pokud to i přesto tady někde je, omlouvám se...

K mému problému: Mám HTC Wildfire (Android 2.2), firma mi na něm konečně zařídila net a admin mi nastavil synchronizaci firemní pošty přes exchange server, az potud vše ok.
Až na jeden "nepodstattnej" detailíček...když si chci přečíst mail spadne mi celá aplikace pošta s touto hláškou :
"Aplikace Pošta (proces com.htc.android.mail byla neočekávaně ukončena. Zkuste to znovu."
Nejde mi přečíst žádný email, nově příchozí, starší, uložený, ze složek, prostě nic, vždy to spadne a tohle se vypíše.
Paradoxně nové emaily mi chodí, adresář z compu do HTC taky chodí, (opačně je to bída, ale to mě tak moc netrápí), čili synchronizace chodí.
Dokonce i lze odesílat emaily a ty jsou normálně doručovány, ale číst maily prostě nejde a padá to a padá... :?
Náš admin mi neporadí všichni jedou na blackberry...
Díky moc za jakoukoliv pomoc, jsem z toho už hrozně zpruzelej...

PS: Hlavně plz neraďte hard reset, to bych se musel ze všeho nastavování a lazení oběsit :(

ro.sar
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: Při pokusu o čtení příchozího emailu spadne aplikace poš

Příspěvek od ro.sar » čtv 10. úno 2011 18:41:28

Ahoj po 14 dnech používaní HTC Desire HD stejný problém. Už někodo poradil co se děje?

Pistolník
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Příspěvek od Pistolník » čtv 10. úno 2011 21:18:01

Není to náhodou záchrankovej exchange (ZZSJmK)? Mě to vždy nějakou dobu fungovalo a pak (nevím po čem) se stalo, co popisujete. Asi jsem to vyřešil (3 týdny bez problémů) tím, že jsem jen nastavil server a dále nic. Nesahat na další nastavení (velikost příloh apod.). Napište, jak to dopadlo.

tykew
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC DHD

Příspěvek od tykew » stř 16. úno 2011 9:01:42

Já mám stejný problém, ovšem horší je, že se navíc ani nedostanu na obrazovku exchange schránky (natož do nastavení) - app se okamžitě ukončí. Takže nemůžu provádět žádné změny v nastavení ani schránku odebrat, poradí někdo? Zkoušel jsem i odpojit veškeré datové služby.

EDIT1: Účet šel naštěstí smazat z NASTAVENÍ > ÚČTY A SYNCHRONIZACE > EXCHANGE ACTIVESYNC. Teď jsem nešťoural do nastavení a zatím funguje :roll:

EDIT2: Problém přetrvává, pomáhá pouze "vyčistit" schránku jejím odstranění... Následně je potřeba schránku opětovně přidat a je na čas po problému :evil: :roll:

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“