Synchronizace - Zálohování - Kontaktyzahadne chovani kontaktu

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
myom
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Motorola Defy+ a Haier W910
Tablet: Prestigio Quantum 10.1

zahadne chovani kontaktu

Příspěvek od myom » ned 29. led 2012 0:03:36

zdravim, mam problem s jednim kontaktem ze ktereho uz mi jde hlava kolem. vsechny prichozi sms od toho kontaktu se mi ukladaji do vlakna, ve kterem je pred cislem carka (tj ve tvaru ",+420XXXXXXXXX"). kdyz vymazu kontakt a veskere sms od nej, tak po prichodu nove sms se mi objevi ve threadu jeho jmeno (i kdyz neni nikde v CL). kdyz si dam z tohoto vlakna ulozit kontakt, tak se mi cele jmeno a cislo ulozi do policka email. kdyz to vsechno upravim a zadam spravne cislo (bez carky), tak se mi jmeno v threadu zmeni, ale cislo je stale s carkou. dusledek je jasny - nejdou odesilat obratem sms a je potreba vytvorit nove vlakno.

napada nekoho co za tim muze byt? pro me uz je to naprosta mystika...

sinco
Droid
Reputace: 28
Typ mobilu / ROM: LG G3-32GB EU Titan- android V30j
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9 , ofic. rom
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Re: zahadne chovani kontaktu

Příspěvek od sinco » ned 29. led 2012 10:21:32

Me se cpalo pismeno N pred jedno telefoni cislo. Vymazal jsem vsechny sms od onoho cisla. Vymazal jsem ten kontakt ze seznamu. Vytvoril jsem znovu v seznamu kontakt a mirne pozmenil jmeno. V sms jsem dosadil komu a napsal sms. OK. prichozi OK. Odpoved a ta uz nesla odeslat. Tohle blblo v aplikaci GoSMS.I po obnove tovarniho nastaveni telefonu. Kdyz jsem chtel napsat sms tomu kontaktu, musel jsem pres android sms manager. Tam to chodilo. Od te doby probehlo nekolik aktualizaci GoSMS, a pak to nejak prestalo. Moc tech sms nenapisu. Tak do 5 ks za mesic. Uz je to tak 3 mesice zpatky.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, SGS7,SGS9

Autor tohoto vlákna
myom
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Motorola Defy+ a Haier W910
Tablet: Prestigio Quantum 10.1

Re: zahadne chovani kontaktu

Příspěvek od myom » ned 29. led 2012 10:54:12

no taky pouzivam GoSMS, nicmene se to zobrazuje i v systemove aplikaci. ale asi to bude tim Go. chtel jsem ho zkusit odinstalovat, ale asi by se i hodilo vymazat ze systemu soubory se zpravama, popripade kontakty. proste to uplne vycistit. nevi nekdo, do jakeho souboru android uklada zpravy?

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“