Synchronizace - Zálohování - KontaktyGo Contact + Go launcher a obrázky kontaktů

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Cassper
Nové Androidě
Reputace: 0

Go Contact + Go launcher a obrázky kontaktů

Příspěvek od Cassper » pát 02. bře 2012 12:03:04

Zdravím. Mám problém s kombinací Go contacts a Go launcher, speciálně tedy s obrázky kontaktů. U některých kontaktů jsem měl fotky které jsem ponechal, u některých jsem si přiřadil nové. A na ploše jsem si vytvořil adresář Kontakty, kde mám moje dalo by se říci oblíbené. No a problém je v tom, že zatímco v Go contacts se ukazuje správně nová fotka (pokud jsem starou vyměnil za novou), pokud si vytvořím zástupce kontaktu na ploše tak taky OK, ale jakmile jej přesunu do té složky Kontakty, tak v tu chvíli se fotka změní na starou a nebo pokud kontakt předtím foto neměl a nově jsem ji přiřadil, tak bez fotky. ... Nevíte někdo v čem je zakopaný pes ?
Kontakty jinak automaticky ukládám na svůj google účet (kde jsou fotky správně aktualizované), ne do telefonu a synchronizaci jsem manuálně několikrát provedl, telefon restartoval a stejně nic.

EDIT: A ještě koukám, že ta složka nejenže ukazuje starý fotky, ale i starý jména kontaktu. Jako že pokud jsem Janu Novákovou přejmenoval třeba na Janu Pavlíkovou (třeba se vdala nebo do já vím), tak i když v kontaktech i na goodle účtu je jméno nové, tak v té složce Kontakty na ploše z ní stále bude ještě Jana Nováková.

Autor tohoto vlákna
Cassper
Nové Androidě

Re: Go Contact + Go launcher a obrázky kontaktů

Příspěvek od Cassper » stř 14. bře 2012 10:17:27

Opravdu nikdo neví ? ... Problém stále trvá i když se Go launcher od té doby již aspoň 2x aktualizoval přes Market.

nightshooter
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG 500

Re: Go Contact + Go launcher a obrázky kontaktů

Příspěvek od nightshooter » sob 12. kvě 2012 9:51:47

Používám Go Contact widget se skinem transparent. Synchronizace bez problémů , dají se vždy nastavit jednotlivé skupiny z Go Contacts . Na jedné ploše mám spuštěný 2x vždy jako rolovací sloupec zvlášť pro jednotlivé skupiny z Go Contacts.

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“