Synchronizace - Zálohování - KontaktyProblem s kontaktmi v StarContact a aContact

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
branio
Nové Androidě
Reputace: 0

Problem s kontaktmi v StarContact a aContact

Příspěvek od branio » pát 23. říj 2009 8:17:57

Ahojte,
poprosil by som o radu. Kontakty som synchr. z win outlook-u do HTC Hero. Kontakty mi stiahlo, aj s cislami, adresami... . Hladal som ale lepsi program na spravu kontaktov a hlavne taky aby podporoval čšťž... V povodnom programe TELEFON je problem hladat sdiakritikou. V programe LIDE viem hladat s diakritikou - takze OK. Narazil som vsak na problem ze po instalacii aContact mi vyhladava pri zadavani prveho znaku napr. G len niektore priezviska a niektore nie - nerozumiem tomu. Po instalacii StarContact v zoznamoch nemam ziaden kontakt. Neviem ci synchr. s win outlook prebehla uplne v poriadku, pretoze sa mi nesynch. kalendar aj ked bol oznaceny. Dalej som skusal export do .csv z outlooku a nasledne import do gmail-u a to bola ina katastrofa, pretoze vsetko mi dalo Bez Názvu cisla a adresy su fuc a jedine co zostalo su mail adresy. Kto vie nech ma navedie co s tym a aky program na kontakty aby sla aj diakritika

VeruSKa
Robot
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia E Dual
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s kontaktmi v StarContact a aContact

Příspěvek od VeruSKa » pát 23. říj 2009 8:25:36

branio píše:Ahojte,
...a aky program na kontakty...
Kontakty - nejlepší program...
Jako nováčkovi ti doporučím projít si fórum, protože na většinu věcí, která tě zajímá se tu už někdo ptal ;)
T-mobileG1 White; RooT umřel, ať žije Sony Xperia E Dual Champagne
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co to je? Žabička s rootovskými právy ;o)

Autor tohoto vlákna
branio
Nové Androidě

Příspěvek od branio » pát 23. říj 2009 8:40:23

VeruSKa píše:
branio píše:Ahojte,
...a aky program na kontakty...
Kontakty - nejlepší program...
Jako nováčkovi ti doporučím projít si fórum, protože na většinu věcí, která tě zajímá se tu už někdo ptal ;)

vdaka za usmernenie, a vies mi poradit co s tou synchronizaciou. Akurat som skusal synchr. s gmail uctom a z 500 kontaktov mi zosynchr. len tie ktore som nahadzoval do HTC-cka manualne ako nove kontakty. tie co som stahoval s outlooku proste nesynchr. do gmail-u. A odpoved v tom fore co mi davas link na otazku preco nemam ani jeden kontakt v programe Starcontact som nenasiel. :help:

Jerzabek
Androiďák!

Příspěvek od Jerzabek » pát 23. říj 2009 8:46:05

Usměrnění číslo 2: Zkus ve vyhledávání napsat pro začátek třeba "synchronizace".. ;)
http://android.own.cz
G1 white - CM 6.1
Twitter: @Jerzabek

VeruSKa
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VeruSKa » pát 23. říj 2009 8:55:04

Přesně jsem napsala na jakou část tvého příspěvku reaguju (...a aky program na kontakty... )

Usměrňuju tě až ve chvíli, kdy se opakuje, že zakládáš topic, když to není třeba ;)

Když tu existuje topic, kde se řeší výhody a nevýhody alternativních aplikací pro správu kontaktů, je lepší přispívat do již existujícího topicu než zakládat nový. Synchronizaci používám s Google, takže ti skutečně neporadím pokud jde o Outlook / Exchange.
Usměrňuju tě slušně a je mi celkem jedno, jestli se tím budeš řídit, nebo ne. Když si vždy najdeš existující topic, který oživíš, je větší šance, že se ti někdo bude snažit pomoct. Když budeš kvůli všemu zakládat nový topic, jediné, co pravděpodobně vznikne, je flame.

Mimo jiné, i naše vyhledávání ti najde odpovědi když zadáš třeba kontakty. Když si fórum projdeš alespoň částečně ručně, získáš k tomu navíc nedocenitelný přehled...
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co to je? Žabička s rootovskými právy ;o)

Autor tohoto vlákna
branio
Nové Androidě

Příspěvek od branio » pát 23. říj 2009 9:17:16

JJ hladal som, nenasiel som, opat hladam uz som nasiel, dnes nemam svoj den. Ď.
:D

VeruSKa
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VeruSKa » pát 23. říj 2009 9:18:42

To je divný, zadám do hledání "kontakty" a jako druhý mám onen hodnotící příspěvek :lol: ;)

Autor tohoto vlákna
branio
Nové Androidě

Příspěvek od branio » pát 23. říj 2009 10:33:16

VeruSKa píše:To je divný, zadám do hledání "kontakty" a jako druhý mám onen hodnotící příspěvek :lol: ;)
no tolko srandy :D
hladal som to vzlom fore, resp. nie vo vsetkych :shock: , a potreboval som to velmi rychlo s tymi kontaktmi vyriesit pretoze mi umrelo byvale htc-cko a v tej rychlosti som to nenasiel.
Takze sorry za novu zbytocnu temu.

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“