Synchronizace - Zálohování - KontaktyLightning X Android

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Lpolak
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: XPERIA NEO V

Lightning X Android

Příspěvek od Lpolak » pon 19. bře 2012 15:16:11

Jdu sem s dotazem (možná je to tu už vyřešeno, hledám ...) jakým způsobem synchronizovat kalendář s mobilem - v mém případě je kalendářem Lightning v Thunderbirdu, ke ktrému přistupuju ze dvou různých míst a proto ho mám pověšený na síti (ical).
Jsem nováčkem jak při používání smartphone tak ovládání google účtu.

Myslel jsem, že by mohl někde být k instalaci Thunderbird s doplňkem ligtning pro Android nebo něco tak, že bych ve výsledku ke kalendáři přistupoval z mobilu stejným způsobem jako z PC. Ale asi to tak není.

Dále jsem se kdesi dočetl, že lze snad "jednoduše" synchronizovat google calendar s lightningem, ale netuším, jak google calendar směřovat na ical - ale tohle asi není otázka na Android.

No, pokud bystemi kdokoliv napsal, jak na to nebo odkázal někam, kde je to vysvětleno, budu neskonale vděčnej.

S.hort.Y
Robot
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Asus T100TA-DK003H

Re: Lightning X Android

Příspěvek od S.hort.Y » pon 19. bře 2012 15:41:35

Přihlaš se v prohlížeči do Google účtu, dej si kalendář.. Tím pádem uvidíš svůj kalendář, který je totožný jako ten v mobilu.. Nalevo uvidíš seznam kalendářů (moje kalendáře, jiné kalendáře), tak u „jiné kalendáře" klikni na šipečku a dej přidat pomocí adresy URL.. A jako adresu dej svůj ical, který máš nějde na síti.. ;-)

EDIT: Podle toho, jakou máš aplikaci na kalendář (v mobilu), tak někde v menu bude správa kalendářů, kde po synchronizaci uvidíš další kalendář, který si přidej do zobrazení, a máš to.. ;-)
Siemens C25i -> Alcatel OT 302 -> Ericsson T20s -> N 5210 -> Siemens SL45 -> Siemens SL45i -> N-gage QD -> N 6100 -> další N-gage QD -> N73 -> N 3510i -> T-m MDA II -> N 5530 -> HTC DHD -> GNex -> Nexus 4 -> Xiaomi Mi3 -> Xperia Z3c -> Xperia Z5d -> S8+ Duos -> Note 10+

Autor tohoto vlákna
Lpolak
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: XPERIA NEO V

Re: Lightning X Android

Příspěvek od Lpolak » pon 19. bře 2012 21:25:53

Díky, teď mám, zdá se, ještě problém s tím, že mám ten kalendář v "ical" jako neveřejný, tudíž je na něj přístup s heslem. V kalendáři Google účtu žádný svoje vložený upomínky nevidím. Jinak si to neumím vysvětlit :?
Naposledy upravil(a) radegast dne pon 19. bře 2012 22:27:05, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj poslední příspěvek!

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“